Esileht Pereelu ja suhted üllatus rahakotis

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 102 )

Teema: üllatus rahakotis

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

ta isegi ei suvatsenud kirjutada, et ‘you really shouldn’t have done so’

kirja sõnum oli,
taking care of me = spitting out money on me

a good, delicate etc. man = one who spends money on me.

kas see mees on saanud liigutuspisaratest nõretavaid kirjakesi ühiselt toredalt veedetud aja eest? vaevalt. vast ehk siis, kui homaariprae välja käristas.[/tsitaat]

Kas peab niimoodi üle mõtlema ja kohe tonte nägema? Minu jaoks on teema praeguseks lõppenud. Väljendasin oma üllatust ja tänu ja kõik. Mis seal enam jaurata. Eks aeg näitab, kuidas meil läheb. Mina pole midagi nõudnud, ega palunud. Hoolin oma sõbrast väga ja ta teab seda. Seega ma ei viitsi paanitseda ega põdeda keelekasutuse vms pärast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 23.02 10:02; 23.02 10:32; 23.02 10:38; 23.02 15:22; 23.02 15:58; 23.02 16:20; 23.02 16:48; 23.02 17:05; 23.02 17:31; 23.02 17:58; 23.02 20:01; 24.02 08:06; 24.02 08:26; 24.02 21:25; 24.02 23:27; 25.02 09:53; 26.02 12:00; 27.02 09:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

tulbid mehele? ma tulpe küll ei kingiks mehele. tänaks ilusti ja kõik.[/tsitaat] Just nimelt tulbid. Need seostuvad praegu päikese, rõõmu, värskuse ning kevadootusega.
Mis, kas meesterahvale ei võigi lilli anda/kinkida? Arvad, et neile ei meeldi kevadvärsked õied? Äkki prooviks – oleks teistsugune ja eriline.
No kui käest kätte ei julge/oska anda, siis võib need talle ka näiteks lauale vaasi asetada.
Samas, mis siin hirmutavat peaks olema.
Seksida juletaks ja igasugu mehe pakutud teisi hüvesid vastu võtta, kuid oma tänu inimese lahkuse ees ei juleta väljendada. Kah kummaline.
Mingi kohmetu \”aitäh\” lausumine ka kuidagi kuiv…, noh mitte just parim variant.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 10:51; 23.02 21:08;
To report this post you need to login first.

Öh, mees veel välismaalane ka, nagu selgub. Sellises valguses näeb see rahaandmine veel eriti nõme välja, tõesti nagu maksaks intiimteenuse eest. Väkk. Eriliselt tobe oli muidugi juba üleüldse see, et teemaalgataja armusuhte alguses oma finantsprobleeme kurtma kukkus. Ebadelikaatne otsene vihje. Hoiab tõesti eesti naiste lippu kõrgel, pole midagi öelda… Järjekordne kinnitus sellele, mis sorti idaeuroopa naised on. Huh, mul hakkas lugedes ka piinlik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.02 00:05; 25.02 11:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust on see raha rahakotti poetamine väga armas. Ise teeksin ehk samuti, kui mu kavaler rahalistes raskustes oleks. Sõbrannaga toimiksin samamoodi.
Oma mehelt, kõige lähedasemalt inimeselt ikka võtate raha vastu, või käib see ka väärikuse pihta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Naised, öelge ausalt, kas teile meeldivad \”sõnade mehed\” või \” tegude mehed\”? Arvan, et meil kõigil on elus olnud mehi, kes suudavad ainult ilusaid sõnu rääkida ja niisama muhedad olla aga tegudeni viies nagu käiksid kusagile ära, unustavad jne. Me kõik suudame head lubajad olla.
Näiteks, kui te näete kusagil murtud tiivaga lindu, kurba väikest kassipoega, üksikut koerakutsikat, siis tekib ju instinkt, et tahaks abistada, head kuidagi teha. Miks ei või siis inimestel üksteisevastu sellist hoolimist tunnet tekkida. Las see mees hoolitseb, hoolib, seeon vaba taheja ei olda midagi võlgu. Pole vaja kadetseda, sest ainult kadetsejad sedasi halvustavad. Naised, laske meestel olla mees, siis saavad naised olla naised.( see ei tähenda mingil juhul mingit alandamist, vägivalda) Või mis. [/tsitaat]

eri libu siin. kasseerib raha nii, et silm ka ei pilgu. aga ‘võlgu ei ole’

ehh libud jäävad libudeks. mis puutub siia mehelikkus ja naiseks olemine?
et naine võrdub lits raha eest?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 23.02 16:12; 23.02 16:29; 23.02 16:34; 23.02 17:46; 23.02 17:58; 23.02 18:25; 23.02 18:53; 23.02 18:54; 23.02 19:28; 24.02 00:22; 24.02 00:37; 24.02 00:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]To Kägu 00:22. Kas sul on elu ikka täiesti per..s? Tundub küll. Sellise suhtumisega naisel ilmselt ei ole ega saa olla normaalset meest kõrval. Kui sul ka mees on siis vaevalt a sind armastab, oled mingi fuuria jah? Kahju sinusugsest, et elu nii kurb sull on. Või oled sa poolearuline, paks, kole jne? Kodus teed mehe töid, jah? Loe rohkem raamatuid, arene, suhted on tasakaalus tavaliselt siis, kui mees tunneb end mehena ehk teeb mehe töid ja suudab pere ja naise eest vajadusel hoolitseda; naine on naine, kui ta saab rahulikult om pereasju ajada,hellust, armastust pakkuda, ( ma ei pea silmas, et ainult koristada ja süüa teha) . Ole hea, palun ära lapsi tee! Keerad need ka p..se.[/tsitaat]

oi kui hell ja armastust pakkuv sa oled.
mis kontole ma sulle raha kannan?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 23.02 16:12; 23.02 16:29; 23.02 16:34; 23.02 17:46; 23.02 17:58; 23.02 18:25; 23.02 18:53; 23.02 18:54; 23.02 19:28; 24.02 00:22; 24.02 00:37; 24.02 00:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Eelmisele. Mine maga end välja, pooletoobine, nii vara ei pea ka jooma hakkama… Kahju sinust… palun ära järglasi tee…[/tsitaat]

kindlasti teen. eriti veel sinu jorsiga. viskab mulle ka vast kümme tuhat. ta ju niiiiiii mehelik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 23.02 16:12; 23.02 16:29; 23.02 16:34; 23.02 17:46; 23.02 17:58; 23.02 18:25; 23.02 18:53; 23.02 18:54; 23.02 19:28; 24.02 00:22; 24.02 00:37; 24.02 00:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

paari kommentaari lugesin ja edasi mitte, tekkis kohe tahtmine oma lugu kirjutada.

mu elukaaslane peale paari kuu pikkust sebimist enne kui koos hakkasime elama (olime tuttavad juba enne) hakkas ka panema erinevatesse kohtadesse mõne rahatähe. otseselt rahakotti küll mitte, aga teksade taskutesse või siis jope taskusse.
samas oli see paigutatud alati just käibes oleva riideeseme taskus. kui ma temalt aru nõudsin, et mida ta oma arust nagu mõtleb, et kes ma ta meelest olen, siis sain vastuseks, sa ju ei võtaks raha vastu kui ma annaks, et ma veedan enamuse ajast sinuga sinu kodus ja tean, kuidas on su rahaline olukord.
temal oli võimalus mind aidata ja ta ei soovinud olla minu juures nii, et minul oleks lisakulud. tema jaoks oli lihtsaim variant raha kusagile sokutada kui mulle otse pakkudes (ma ei oleks seda vastu võtnud, sain eluga hakkama nipetnäpet,aga paremini oleks võinud alati olla)

teemaalgatajale – kuna teil visiitsuhe, siis järgmine kord esimese asjana nähes, ütle talle, aitähh, et hoolid ja aitasid.

see tähendab, et mees on pööranud tähelepanu su jutule ja soovib sulle head, isegi kui see rahaline avastus jääb ühekordseks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ära võrdle endasugust hoora teistega eks. Sina roomad käsi ripakil ja hargivahe laiali, et sisse topitaks ja raha antaks. Teised, erinevalt sinust, teenivad omale ise raha. Ükikemadus ei ole vabandus oma eluga ISE toimetulemiseks. Kao tööle ja majanda ISE. Võid ju lits olla, aga palun ära kuuluta seda siis avalikult.[/tsitaat]
Kule, see on vähe rõve juba, lõpeta. Ok, su arusaam elust on teistsugune, aga ära vähemalt nilbitse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

paari kommentaari lugesin ja edasi mitte, tekkis kohe tahtmine oma lugu kirjutada.

mu elukaaslane peale paari kuu pikkust sebimist enne kui koos hakkasime elama (olime tuttavad juba enne) hakkas ka panema erinevatesse kohtadesse mõne rahatähe. otseselt rahakotti küll mitte, aga teksade taskutesse või siis jope taskusse.
samas oli see paigutatud alati just käibes oleva riideeseme taskus. kui ma temalt aru nõudsin, et mida ta oma arust nagu mõtleb, et kes ma ta meelest olen, siis sain vastuseks, sa ju ei võtaks raha vastu kui ma annaks, et ma veedan enamuse ajast sinuga sinu kodus ja tean, kuidas on su rahaline olukord.
temal oli võimalus mind aidata ja ta ei soovinud olla minu juures nii, et minul oleks lisakulud. tema jaoks oli lihtsaim variant raha kusagile sokutada kui mulle otse pakkudes (ma ei oleks seda vastu võtnud, sain eluga hakkama nipetnäpet,aga paremini oleks võinud alati olla)

teemaalgatajale – kuna teil visiitsuhe, siis järgmine kord esimese asjana nähes, ütle talle, aitähh, et hoolid ja aitasid.

see tähendab, et mees on pööranud tähelepanu su jutule ja soovib sulle head, isegi kui see rahaline avastus jääb ühekordseks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Hoian, hoian, ära üldse muretse! 😀

Vaata, et sa ise sellise mehe, kes su restorani-teatrisse-peole-reisidele viib, poes kogu arve ise maksab, romantilisi filmi- ja veiniõhtuid koos sinuga korraldab ja süüa teeb ja veel lisaks delikaatselt ilma küsimata raha sulle üritab rahakotti sokutada, kohe korralikult pikalt saadad ja läbi sõimad selliste kohutavate tegude ja austuse täieliku puudumise pärast… 😀 [/tsitaat]Pool aastat tuttav, kohtute korra kuus, ja nende kuue kohtumise sisse on mahtunud reisID, restoran, teater, filmiõhtud jne???
Ma pakun, et tegemist on mingi skandinaavia ärimehega, kes korra kuus tööasjus Tallinnas käib, endal naine ja lapsed kodus.

Nõme ja alandav olukord. Mina isiklikult annaksin raha viisakalt tagasi. Teemaalgataja seda ilmselt ei tee.
Ma ei oleks muidugi ka mingile poolvõõrale (6 kohtumist ei ole veel oma mees) välismaalasele oma olukorda kurtma läinud. Mida muud selle peale oodata olekski.

Kahju jah, aga eesti naiste maine on suht nigel just tänu sinusugustele. Tüüpiline Ida-Euroopa. Siin eespool keegi (ilmselt vene rahvusest) kiitis rõõmsalt takka ka, et just nii ongi lahe.
Oh jah…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.02 03:45; 24.02 14:03; 24.02 15:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ära võrdle endasugust hoora teistega eks. Sina roomad käsi ripakil ja hargivahe laiali, et sisse topitaks ja raha antaks. Teised, erinevalt sinust, teenivad omale ise raha. Ükikemadus ei ole vabandus oma eluga ISE toimetulemiseks. Kao tööle ja majanda ISE. Võid ju lits olla, aga palun ära kuuluta seda siis avalikult.[/tsitaat]

Võta oma ravim nüüd ilusti sisse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 23.02 10:02; 23.02 10:32; 23.02 10:38; 23.02 15:22; 23.02 15:58; 23.02 16:20; 23.02 16:48; 23.02 17:05; 23.02 17:31; 23.02 17:58; 23.02 20:01; 24.02 08:06; 24.02 08:26; 24.02 21:25; 24.02 23:27; 25.02 09:53; 26.02 12:00; 27.02 09:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Pool aastat tuttav, kohtute korra kuus, ja nende kuue kohtumise sisse on mahtunud reisID, restoran, teater, filmiõhtud jne???
Ma pakun, et tegemist on mingi skandinaavia ärimehega, kes korra kuus tööasjus Tallinnas käib, endal naine ja lapsed kodus.

[/tsitaat]
Kohtusime ühise hobi kaudu tema initsiatiivil. Enne kohtumist suhtlesime internetis umbes aasta ja kohtumiste vahepeal suhtleme igapäevaselt MSN-s. Kohtume kord kuus kas Eestis või tema riigis, või mõnes muus riigis, koos veedame 3-4 päeva. Korra oleme teatris käinud ja 2 korda lahedatel pidudel, kus tutvusin ka ta õe-venna ja sõpradega. Tema juures kodus teeb ta tavaliselt ise mingi maitsva liharoa ja õhtuti vaatame diivanil kaisus mõnd filmi. Hommikuti teen tavaliselt mina hommikusöögi. Restoranid on tavapärased, eriti kui oleme mujal kui tema või minu kodumaal. Naist ja lapsi pole. On jah skandinaaviast, kuid tööasju tal Tallinnas ajada ei ole. Enne meie tutvusmist polnud ta Eestis käinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 23.02 10:02; 23.02 10:32; 23.02 10:38; 23.02 15:22; 23.02 15:58; 23.02 16:20; 23.02 16:48; 23.02 17:05; 23.02 17:31; 23.02 17:58; 23.02 20:01; 24.02 08:06; 24.02 08:26; 24.02 21:25; 24.02 23:27; 25.02 09:53; 26.02 12:00; 27.02 09:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saage üle; ma küll pikaaegne abieluinimene aga ei näe küll selles midagi halba, kui teemaalgatajal on mees-sõber, kes teda natuke toetab.
On jah tähelepanelik mees ja loodetavasti läheb neil kõik hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Pool aastat tuttav, kohtute korra kuus, ja nende kuue kohtumise sisse on mahtunud reisID, restoran, teater, filmiõhtud jne???
Ma pakun, et tegemist on mingi skandinaavia ärimehega, kes korra kuus tööasjus Tallinnas käib, endal naine ja lapsed kodus.

Nõme ja alandav olukord. Mina isiklikult annaksin raha viisakalt tagasi. Teemaalgataja seda ilmselt ei tee.
Ma ei oleks muidugi ka mingile poolvõõrale (6 kohtumist ei ole veel oma mees) välismaalasele oma olukorda kurtma läinud. Mida muud selle peale oodata olekski.

Kahju jah, aga eesti naiste maine on suht nigel just tänu sinusugustele. Tüüpiline Ida-Euroopa. Siin eespool keegi (ilmselt vene rahvusest) kiitis rõõmsalt takka ka, et just nii ongi lahe.
Oh jah… [/tsitaat]
Oi oi kui kibestunud… Eks sina ela oma moraalireeglite järgi.Ja tore on kui oled oma eluga rahul ja annad mehele iga rahatähe tagasi ja ei lase enda eest kunagi väljas süües maksta…
Mina siiski eelistan olla daam ja arvan seda ka teemaalgata kohta! Ja on igati kena kui mees käitub MEHENA ja näitab igal viisil suurt hoolivust ja toetust!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.02 11:36; 23.02 17:43; 24.02 13:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kohtusime ühise hobi kaudu tema initsiatiivil. Enne kohtumist suhtlesime internetis umbes aasta ja kohtumiste vahepeal suhtleme igapäevaselt MSN-s. Kohtume kord kuus kas Eestis või tema riigis, või mõnes muus riigis, koos veedame 3-4 päeva. Korra oleme teatris käinud ja 2 korda lahedatel pidudel, kus tutvusin ka ta õe-venna ja sõpradega. Tema juures kodus teeb ta tavaliselt ise mingi maitsva liharoa ja õhtuti vaatame diivanil kaisus mõnd filmi. Hommikuti teen tavaliselt mina hommikusöögi. Restoranid on tavapärased, eriti kui oleme mujal kui tema või minu kodumaal. Naist ja lapsi pole. On jah skandinaaviast, kuid tööasju tal Tallinnas ajada ei ole. Enne meie tutvusmist polnud ta Eestis käinud. [/tsitaat]

Väga tore, tõsiselt 🙂 Nii kõik suhted algavadki. Ära kadetsejatest välja tee. Sa ei pea siin kellegi ees end õigustama. Paljudel on lihtsalt mingi isiklik vimm üksikemade vastu, nagu nad ei väärikski enda kõrvale head partnerit ja peaksid elu lõpuni üksi olema. Küllap on nad kibestunud, et ise mehele ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kohtusime ühise hobi kaudu tema initsiatiivil. Enne kohtumist suhtlesime internetis umbes aasta ja kohtumiste vahepeal suhtleme igapäevaselt MSN-s. Kohtume kord kuus kas Eestis või tema riigis, või mõnes muus riigis, koos veedame 3-4 päeva. Korra oleme teatris käinud ja 2 korda lahedatel pidudel, kus tutvusin ka ta õe-venna ja sõpradega. Tema juures kodus teeb ta tavaliselt ise mingi maitsva liharoa ja õhtuti vaatame diivanil kaisus mõnd filmi. Hommikuti teen tavaliselt mina hommikusöögi. Restoranid on tavapärased, eriti kui oleme mujal kui tema või minu kodumaal. Naist ja lapsi pole. On jah skandinaaviast, kuid tööasju tal Tallinnas ajada ei ole. Enne meie tutvusmist polnud ta Eestis käinud. [/tsitaat]

Vabandust, aga kus on su laps kui te aega veedate? Oled enda vastu aus kui väidad, et sul pole üldse selle mehega mingeid pikemaid plaane? Muidugi esimese poole aastaga neid ei saagi tekkida, aga edaspidi. Ära mässi end liialt sisse. Kui su lapsel on isa (ilmselt ikka on) vôib ta takistada vabalt lapse kolimist kuskile mujale. Kôik, mis paistab roosades värvides ei ole sugugi nii roosa. Ja see ei ole kadedus – liharoog, teatrikülastus, restoranis einestamine – see ei ole teab mis luksus. See on lihtsalt tore. Toreda suhte tore algus. 100 euri rahakotis on nôme. Ja nii ta su hinge tasapisi ära ostab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.02 10:30; 23.02 10:50; 23.02 14:06; 24.02 13:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Oi oi kui kibestunud… Eks sina ela oma moraalireeglite järgi.Ja tore on kui oled oma eluga rahul ja annad mehele iga rahatähe tagasi ja ei lase enda eest kunagi väljas süües maksta…
Mina siiski eelistan olla daam ja arvan seda ka teemaalgata kohta! Ja on igati kena kui mees käitub MEHENA ja näitab igal viisil suurt hoolivust ja toetust! [/tsitaat]Õhtusöögi väljategemine on üks asi, poolvõõralt mehelt söögiraha vastuvõtmine teine. Näed vahet?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.02 03:45; 24.02 14:03; 24.02 15:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina sokutaks selle raha kohemaid talle taskusse tagasi. Minu jaoks alandav. [/tsitaat]

Oleks alandav raha võtta – isegi kui laps peaks kuu viimase nädala makarone närima vms?
Peaasi, et ikka nina püsti ajada.
Vihaseks ajavad sellised inimesed, kes ei oska tänulikud olla abi eest ja laseksid ka teistel kannatada.
Võibolla sa ei lugenud korralikult, aga teemaalgatajal oli see kuu kitsas käes ootamatu väljamineku tõttu.
Ja mees kes toetas, polnud suvaline joobar

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on tegemist toreda ja taktitundelise mehega. Palju õnne, teemaalgataja!

See, kui iseseisev keegi soovib olla, või mis teda solvab, võiks jääda ikka inimese enda määrata. Kõik ei pea elama ühtmoodi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Oi oi kui kibestunud… Eks sina ela oma moraalireeglite järgi.Ja tore on kui oled oma eluga rahul ja annad mehele iga rahatähe tagasi ja ei lase enda eest kunagi väljas süües maksta…
Mina siiski eelistan olla daam ja arvan seda ka teemaalgata kohta! Ja on igati kena kui mees käitub MEHENA ja näitab igal viisil suurt hoolivust ja toetust! [/tsitaat]Mis mõttes kibestunud? Ma küll ei ole üksikema, aga ei ole pidanud kunagi ka kelleltki armuande vastu võtma. Vastupidi – minult on mehed korduvalt raha laenata tahtnud.
Endaga mittetoimetulemine ei võrdu daamilikkus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.02 03:45; 24.02 14:03; 24.02 15:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]pritnispeeers kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ja kus on nüüd kõik need tallajad?: Oih, see ei kõlba kuskile! Hoia oma väärikust! See ei lähe mitte!Ära lange nii madalale!
Tõesti, mis vahet seal on, kuidas toetada. Et nagu mida. Söömas käia, kinus-teatris ja kusiganes…seda sobib, aga sularaha – eieiei, seda ei sünniks vastu võtta.
Tubli mees on, mitte mingi munn, kes käib niisama kargamas ja arvab, et naise maailm on kah sama ilus ja roosiline.
[/tsitaat]Oi, kui ilus postitus!!! Hea teada, et selliseid naisi on olemas. Paljud mehed aravad, et ainult litsidele antakse raha aga aus ja korralik naine elab õhust ja armastusest. Ma arvan, et enamus lapsega naisi loobuks luksuslikust restorani toidust, hotellitoast ja kasutust kaelakeest, kui saaks selle asemel sularaha, mida ainult iseenda ja oma lapse peale kulutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Vabandust, aga kus on su laps kui te aega veedate? Oled enda vastu aus kui väidad, et sul pole üldse selle mehega mingeid pikemaid plaane? Muidugi esimese poole aastaga neid ei saagi tekkida, aga edaspidi. Ära mässi end liialt sisse. Kui su lapsel on isa (ilmselt ikka on) vôib ta takistada vabalt lapse kolimist kuskile mujale. Kôik, mis paistab roosades värvides ei ole sugugi nii roosa. Ja see ei ole kadedus – liharoog, teatrikülastus, restoranis einestamine – see ei ole teab mis luksus. See on lihtsalt tore. Toreda suhte tore algus. 100 euri rahakotis on nôme. Ja nii ta su hinge tasapisi ära ostab.

[/tsitaat]

Ma olen eluga praegu väga rahul. Paljude inimeste probleemid saavad alguse sellest, et mõeldakse üle ja tehakse suuri plaane, mis ei täitu. Selle asemel võiks lihtsalt nautida elu sellisena nagu see on ja õnnelik olla. See on minu õppetund varasemast elust ja mul pole mingit soovi hakata mingeid ennatlikke otsuseid tegema või õhulosse ehitama.

Ma olen jätnud initsiatiivi kohtumiste ja ajaveetmise osas talle, näidates välja oma rõõmu ja tänu. Kui mulle miski pole sobinud, olen ka keeldunud. Mul pole mingit tahtmist ennast talle peale määrida, nõustudes absoluutselt kõigega ja minnes libedale teele unustades oma laste heaolu. Lihtsalt elan ja naudin seda mis mul on. Lapsed on nendel päevadel kas vanaema-vanaisa või isa juures. Ka neile on vaheldust vaja. Lõppkokkuvõttes kõik rõõmsad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 23.02 10:02; 23.02 10:32; 23.02 10:38; 23.02 15:22; 23.02 15:58; 23.02 16:20; 23.02 16:48; 23.02 17:05; 23.02 17:31; 23.02 17:58; 23.02 20:01; 24.02 08:06; 24.02 08:26; 24.02 21:25; 24.02 23:27; 25.02 09:53; 26.02 12:00; 27.02 09:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma olen eluga praegu väga rahul. Paljude inimeste probleemid saavad alguse sellest, et mõeldakse üle ja tehakse suuri plaane, mis ei täitu. Selle asemel võiks lihtsalt nautida elu sellisena nagu see on ja õnnelik olla. See on minu õppetund varasemast elust ja mul pole mingit soovi hakata mingeid ennatlikke otsuseid tegema või õhulosse ehitama.

Ma olen jätnud initsiatiivi kohtumiste ja ajaveetmise osas talle, näidates välja oma rõõmu ja tänu. Kui mulle miski pole sobinud, olen ka keeldunud. Mul pole mingit tahtmist ennast talle peale määrida, nõustudes absoluutselt kõigega ja minnes libedale teele unustades oma laste heaolu. Lihtsalt elan ja naudin seda mis mul on. Lapsed on nendel päevadel kas vanaema-vanaisa või isa juures. Ka neile on vaheldust vaja. Lõppkokkuvõttes kõik rõõmsad.[/tsitaat]

Edu Sulle! Et teil kõik hästi läheks!
Minu jaoks on üllatav, et paljud vastajad nii õelad on, loodetavasti ei võta Sa seda väga südamesse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, kui rahahäda oleks suur, siis vastu oleksin võtnud, aga sita maitse jätaks küll suhu – ikka kangesti tunduks selline \”deliklaatne\” sajalise lisamine sarnane kapinurgale rahajätmisega.
Minu eelistus oleks ikka, et mees antud juhul oleks otse öelnud, et \”ma tean, et sul on hetkel rasked ajad, mul on võimalus sind aidata ja luba mul seda teha\”.
\”Prostituudile makstakse lahkumise, mitte seksi eest\”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Edu Sulle! Et teil kõik hästi läheks!
Minu jaoks on üllatav, et paljud vastajad nii õelad on, loodetavasti ei võta Sa seda väga südamesse.[/tsitaat]

Tänan. Mind ei heiduta need, kes teisiti mõtlevad ja ma ei leia et peaksin vihastama või närvi minema. Mõjutada nad mind niikuinii ei suuda, selleks olen piisavalt enesekindel. Mu eesmärk polegi kõikidele meeldida. Imestan vaid, et mõndasid siin häirivad minu teod ja mõtted kohe nii kõvasti, et võetakse lausa isiklikult…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 23.02 10:02; 23.02 10:32; 23.02 10:38; 23.02 15:22; 23.02 15:58; 23.02 16:20; 23.02 16:48; 23.02 17:05; 23.02 17:31; 23.02 17:58; 23.02 20:01; 24.02 08:06; 24.02 08:26; 24.02 21:25; 24.02 23:27; 25.02 09:53; 26.02 12:00; 27.02 09:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]

Tänan. Mind ei heiduta need, kes teisiti mõtlevad ja ma ei leia et peaksin vihastama või närvi minema. Mõjutada nad mind niikuinii ei suuda, selleks olen piisavalt enesekindel. Mu eesmärk polegi kõikidele meeldida. Imestan vaid, et mõndasid siin häirivad minu teod ja mõtted kohe nii kõvasti, et võetakse lausa isiklikult… [/tsitaat]

Ilmselt siiski südames tead, et see rahavõtmine pole õige, muidu poleks ju siia teemat teinud. Vastus sinu küsimusele on, et see on vale ja ennast alandav tõepoolest. Sina muidugi üritad ennast veenda vastupidises nende kirjutiste najal, mis olid sind toetavad. Aga minul on küll kahju, et Eesti naised on nii vaesed ja saamatud, et poogiks end külge ükspuha kellele, peaasi, et raha sisse tooks. Olen ise elanud pikalt Lääne kultuuriruumis ja usu mind, selle mehe käitumine siin oleks ikka väga kohatu. Aga sina oled ilmselgelt teisest puust. Aga usu mind, uhkustada pole siin küll mitte millegagi. Ära jätka seda teemat, nõua oma sõbralt raha edasi, aga mul on küll piinlik sinu pärast, sest Eesti naiste mainet hoiad väga madalal, hullem kui venku.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 23.02 14:47; 23.02 16:04; 23.02 16:38; 23.02 17:29; 23.02 17:52; 25.02 01:37; 27.02 09:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kõiki vastuseid ei lugenud, aga rahakott on isiklik ja isegi laps võib sealt raha võtta vaid minu käsu/palve peale.
Mul oli ka kogemus, kus üks meesterahvas, kellega kohtusin (ei midagi tõsist) oli rahakotist mu arve nr-t cist otsinud, aga leidis vaid lapse oma vist ja oli sinna raha kandnud. Ikka väga suure summa. Avastasin selle päris hilja, sest seal pole tavaliselt raha. ILmselgelt ebaviisakas tegu ja saatsin tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ilmselt siiski südames tead, et see rahavõtmine pole õige, muidu poleks ju siia teemat teinud. Vastus sinu küsimusele on, et see on vale ja ennast alandav tõepoolest. Sina muidugi üritad ennast veenda vastupidises nende kirjutiste najal, mis olid sind toetavad. Aga minul on küll kahju, et Eesti naised on nii vaesed ja saamatud, et poogiks end külge ükspuha kellele, peaasi, et raha sisse tooks. Olen ise elanud pikalt Lääne kultuuriruumis ja usu mind, selle mehe käitumine siin oleks ikka väga kohatu. Aga sina oled ilmselgelt teisest puust. Aga usu mind, uhkustada pole siin küll mitte millegagi. Ära jätka seda teemat, nõua oma sõbralt raha edasi, aga mul on küll piinlik sinu pärast, sest Eesti naiste mainet hoiad väga madalal, hullem kui venku.[/tsitaat]
Eksid. Ma ütlesin oma esimeses postituses, et minu meelest oli see armas ja näitas mehe hoolivust. Sina tunne piinlikkust edasi kui tahad, sellest on mul ükskõik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 23.02 10:02; 23.02 10:32; 23.02 10:38; 23.02 15:22; 23.02 15:58; 23.02 16:20; 23.02 16:48; 23.02 17:05; 23.02 17:31; 23.02 17:58; 23.02 20:01; 24.02 08:06; 24.02 08:26; 24.02 21:25; 24.02 23:27; 25.02 09:53; 26.02 12:00; 27.02 09:16;
To report this post you need to login first.

Uskumatu, et on nii palju neid, kes sellist rahasaamist normaalseks peavad! Ja neid, kes leiavad selle alandava ja ebasündsa olevat, miinustatakse. Minus tekitaks selline rahasokutamine väga mitmeid ebameeldivaid tundeid, eriti veel poolvõõra mehe poolt. Esiteks oleksin häiritud, et keegi salaja mu privaatsetes asjades tuhnib, teiseks jätaks see mulle paha maitse suhu, nagu makstaks mulle seksi eest, kolmandaks ei meeldi mulle üldse suhtumine \”naine on nõrgem ja saamatum ja õige mees peabki teda toetama\”. Aga tundub, et paljudes eesti naistes on see idaeuroopalik mentaliteet sügavalt sees…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.02 00:05; 25.02 11:43;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 102 )


Esileht Pereelu ja suhted üllatus rahakotis

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.