Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Ilu ultherapy

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: ultherapy

Postitas:
Kägu

Kes on käinud selles protseduuris?  Maree Malva näiteks teeb. Hind ca 2000 eurot, kuulaks kogemusi:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen käinud, ca poolteist aastat tagasi. Mind häirisid eelkõige nina-suu vaod ja üldine kerge vajumine. Algul küsisin facelifti kohta, aga ta ütles, et mul pole sealt midagi lõigata (veel) ja tõsi see oli. Mina olen tulemusega rahul, vaod ei häiri enam ja näo aluskiht on pringim. Megakallis küll, aga minu ootusi täitis. Siiani on tulemus püsinud igatahes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Ilu ultherapy