Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: ultraheli.ee

Postitas:

Tere, uurisin ultraheli.ee lehe pealt erinevaid uuringuid, kuna lähenemas on kuklavoldi tegemiseks sobivad nädalad. Seal aga 11-18 nädalal võimalik sooritada viis erinevat uuringut. Milline nendest oleks kõige mõttekam võtta, on kellelgi kogemust. Sooviksin lihtsalt rahu südamesse, et beebiga kõik ok, siin Pärnu haiglas ollakse nii passiivsed ja ei teki seda kindlustunnet.

Kopeerisin uuringud siia alla:

* OSCAR uuring koos preeklampsia-, kaasasündinud südamerikete ja neuraaltoru patoloogia skriininguga 150.00 ¤
* Loote kromosomaalse riski hindamine ultraheli abil (11.- 14. rasedusnädalal)75.00 ¤
*Loote kuklavoldi mõõtmine (11.-14.rasedusnädalal)55.00 ¤
*Loote kromosomaalse riski hindamine (15.- 18. rasedusnädalal)55.00 ¤
*Loote neuraaltoru patoloogia ultraheliskriining (15.- 18. rasedusnädalal)50.00 ¤

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

OSCAR siis aga võid ju sinna helistada ja yle kysida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin sama valiku ees 🙂 Ega enda tarkusest ma ei osanudki midagi valida. Valisin OSCAR testi (arst soovitas, aga võibolla sellepärast, et see neist kõige kallim :)). OSCAR test on nii, et 2 nädalat enne ultraheli tuleb verd andma minna sinna. Täna andsingi verd ja siis 14 veebruar lähen ultrahelile. Riiklikus haiglas mul 13 veebruar kuklavolt. OSCARIS lubati ka sugu teada anda 🙂 Olen samuti Dr.Soisiga väga rahul. Käisin seal ultrahelis 9+5 nädalal. Plaanis minna ka u 20 nädalal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lähen homme sinna kuna I sm down oli natuke kehva näitega. II sm oli down korras aga kindluse mõttes käin kontrollin downi seal üle.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 15:55; 30.01 22:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule ei pakutudki sama päeva 🙂 Huvitav. Arvasin, et asi käibki nii, et kaks nädalat enne peab verd andma 🙂 Sain siis ka targemaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa võid vabalt sinna helistada ja telefonitsi küsida, mida nad soovitavad. Administraatori preili on väga sõbralik ja keegi ei suru sulle mingit kallist uuringut.
Mina andsin verd 10.nädalal ja ultraheli 12 nädalal. nii pidi veri kõige parema pildi andma.
Ja saime OSCARis soo teada, mida kinnitati 20.nädala looteanatoomias. ¦ois on super!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.01 17:14; 30.01 17:42; 30.01 17:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa võid vabalt sinna helistada ja telefonitsi küsida, mida nad soovitavad. Administraatori preili on väga sõbralik ja keegi ei suru sulle mingit kallist uuringut.
Mina andsin verd 10.nädalal ja ultraheli 12 nädalal. nii pidi veri kõige parema pildi andma.
Ja saime OSCARis soo teada, mida kinnitati 20.nädala looteanatoomias. ¦ois on super!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.01 17:14; 30.01 17:42; 30.01 17:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa võid vabalt sinna helistada ja telefonitsi küsida, mida nad soovitavad. Administraatori preili on väga sõbralik ja keegi ei suru sulle mingit kallist uuringut.
Mina andsin verd 10.nädalal ja ultraheli 12 nädalal. nii pidi veri kõige parema pildi andma.
Ja saime OSCARis soo teada, mida kinnitati 20.nädala looteanatoomias. ¦ois on super!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.01 17:14; 30.01 17:42; 30.01 17:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa mainid,et tuled kaugemalt siis pakutakse sulle kõik ühel päeval. Muidu parim variant on jah nii, et ühel päeval annad vere ja siis paari nädala pärast UH. Varu kindlasti aega, mis on ka kodulehel kirjas, set minu UH kestis näiteks ca 1,5 tundi ja enne mind läks ka aeg natuke üle.
Kägu | 30/01/2012 15:55 mis näitajad sul downil olid kas veri või uh suurendas riski? Mul endal sama ees, et pean minema triplet andma ja siis vaatab edasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul varsti 17 nädalat ja panin ka aja kinni, et koos abikaasaga minna.
Administraatori preili tõesti hea,ütlesin ,et vaja ainult sugu teada ja ilusasti seletas, milline teenus kõige parem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 20:04; 31.01 08:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

To: Kägu (15+) | 30/01/2012 20:04
Kas Sa palun avaldaksid meile ka, milline teenus siis on neist kõige parem selle jaoks? 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin dr. shoisi juures LA uh-s ja siis kaks korda kolmanda trimestri uh-s.
KV uh võiksid ju esmalt riiklikus ära teha ja juhul, kui midagi peaks halvasti olema, siis alles minna shoisi juurde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ism verenäit oli alumise piiri lähedal downil. Andsin IIsm vere kontrolliks ja pidin 4 päeva pärast vastust küsima telefonitis. Paraku tlf vastu ei võetud kokkulepitud päev ja siis panin aja dr ¨oisi juurde lisakontrolliks. Täna selgus et II sm downi verenäit oli korras aga käin ikka ära pealinnas lisakontrollis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 15:55; 30.01 22:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]To: Kägu (15+) | 30/01/2012 20:04
Kas Sa palun avaldaksid meile ka, milline teenus siis on neist kõige parem selle jaoks? :)[/tsitaat]
Soovitame Teile loote 3D/4D ultraheliuuringut. Loote 3D/4D ultraheliuuring
sisaldab:
x: Loote näo ja jäsemete kolmemõõtmelise kujutise loomist
X: Loote asendi ja tema kasvu hindamist koos värvilise väljavõttega mapi vahel
X: Platsenta asendi ja struktuuri hindamist
X: Lootevee hulga hindamist
X: oote struktuuride ( v.a. südame ja aju )hindamist
X: Loote funktsioonide (liigutused, hingamine, südametöö, neelamine) hindamist
X: Soovikorral loote soo hindamist

3D/4D ultraheliuuringut võib teha mis tahes
raseduse suuruses. Tuleb arvestada, et mida väiksem on rasedus seda suurem on võimalus näha last terviklikuna. Mida suurem on rasedus, seda rohkem on arenenud lapse näo miimilised lihased, ehk seda “ armsam” ja loomutruum on lapse nägu. Kui soovite vastuvõtule tulla lähinädalatel, palume arvestada loote soo määramisel eksimusprotsendiga 4. Alates raseduse 20. nädalast eksib doktor soo määramisel väga harva.

Loote 3D/4Dultraheliuuringu teenuse hind on 50 EUR Soovi korral on võimalus lisaks soovida:Mustvalge pilt lootest 5 EURVärviline pilt lootest 10 EURUltraheliuuringu DVD salvestus koos kommentaaridega 40 EUR

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 20:04; 31.01 08:34;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.