Esileht Ajaviite- ja muud jutud ümberistumine Mäos

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: ümberistumine Mäos

Postitas:
Kägu

Palun, kes on kasutanud Mäo bussiterminali, kas neid on üks või rohkem? Selles mõttes, et kui ma tahan Tallinna suunalt istuda ümber Pärnu suunale, siis kas ma pean kuskile ühest putkast teise kõndima või käivad need bussid kõik ühe ja sama maja juurest läbi?

vabandan rumala küsimuse pärast, aga pole enne niimoodi sõitnud ja ei taha riskida Mäosse ööbima jäämisega 🙂

netist selle terminali kohta mingi infolehekülge või telefoni ka ei leidnud …

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: ümberistumine Mäos

Kas seal on nüüd mingi terminal? Aga küsi bussijuhilt, kui siin keegi ei vasta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minuteada on seal ainult nn ootepaviljon, kui sedagi enam. Aga samas äkki selle tee laiendamisega muudeti midagi?

Helista Tallinna bussijaama infosse, nad peaks oskama vastata või edasi suunata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Möo bussijaam on korralik, üks suur ootesaal ja wc. Suur parkla ka. samas on ka alles see postipeatus apelsinimaja juures aga ma usun, et ümberistumine toimub ikka jaamas. http://www.jarva.ee/public/files/small_h283/reisiterminal2011.jpg

Please wait...
Postitas:
Kägu

sõidetud!

üks putka oli ja neli posti ümber selle 🙂 ja tõesti väga moodne putka, puhas korralik tualett, isesüttiv-kustuv valgustus, lauad-toolid, ekraanid, wifi ja puha. ja tundus, et tõepoolest iga suuna bussid käisid sealt läbi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud ümberistumine Mäos

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.