Esileht Hobinurk Ümberistumine-Riia või Helsingi?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Ümberistumine-Riia või Helsingi?

Postitas:

Olen alati reisides valinud otselennud, aga seekord sellist varianti ei ole, ehk siis tuleb ümber istuda. Küsimus selline, et kui on valida, kas istuda ümber Riias (aega selleks 1h, terminalivahetus, mõlemad lennud Airbaltic) või Helsingis (aega 1h 25 min, samuti terminalivahetus, mõlemad lennud Finnair) siis kumb valida? Pole elus ei Helsingi, ega ka Riia lennujaama sattunud, seega võrdlusmoment puudub täielikult.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.09 12:49; 06.10 11:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Finnairi valiks muidugi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

loomulikult finnair: igati kindlate teenindusreeglitega ja usaldusväärne lennufirma.
ja kui ka midagi juhtuks (lend hilineb ilma või rikke tõttu), siis võid olla suht kindel, et kohtad seal lennujaamas oma lennufirma esindajaid, kellega saad mõnes sulle vastuvõetavas keeles (eesti, soome, inglise, võibolla ka vene) asju ajada.

mõtle, mis siis saaks, kui airbalticuga mingi jama tekib? 😛
airbalticu valiksin vaid juhul, kui ise läti kodanik oleks või läti keel emakeeleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui lennata Kagu-Aasiasse, siis võib kaaluda Helsingit, sealt on vähem maad. Aga muu maailma ja eriti Euroopa lendudel ikka Riia. Kaardilt on selgelt näha, et Helsingi suunas liikumine on Euroopast ja muust maailmast kaugemale liikumine.
Riia on suurem linn kui Helsingi ja rohkem elanikke ja kolme riigi ühine keskus, Helsingi on vaid ühe riigi pealinn ja sealgi pole ta keskel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis terminalivahetusest sa Riias ja Helsingis räägid? Mõlemas ongi ainult üks terminal. Lähed lennukist nn ootesaali ja seal jalutad kohe oma uude väravasse, mille oled väljuvate lendude ekraanilt välja vaadanud. Ajakulu max 10-15 minutit alates eelmisest lennukist väljumisest.
Mina valiksin lennu, mille algusaeg on mulle sobivam. St ei peaks liiga vara ärkama ja et saabumine ei jääks ka väga öö peale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Valiksin Finnairi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis terminalivahetusest sa Riias ja Helsingis räägid? Mõlemas ongi ainult üks terminal. Lähed lennukist nn ootesaali ja seal jalutad kohe oma uude väravasse, mille oled väljuvate lendude ekraanilt välja vaadanud. Ajakulu max 10-15 minutit alates eelmisest lennukist väljumisest.
Mina valiksin lennu, mille algusaeg on mulle sobivam. St ei peaks liiga vara ärkama ja et saabumine ei jääks ka väga öö peale.

Olen nõus. Lisaks tahtsin öelda, et küllap ka lennupiletite hinnavahe on päris suur. Air Baltic siis odavam. Samas olenevalt reisist ja kui suurte kohvritega reisid, on võibolla otstarbekam valida Finnair. Kui kõiki neid tegureid on arvestatuid siis valiksin odavama (muidugi kui ka kellaaeg on mõistlikult ajal).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei valiks lennujaama järgi. Lennufirmana on parem Finnair.
Aga kui layover’id on enam-vähem sama pikkusega, siis Euroopa poole (lõunasse) lennates jääb Riia rohkem tee peale ja kogu lennuaeg on selle võrra lühem.
Arvestaks hinda muidugi ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas võib üldse selline mõte tekkida? Teades, et Riiast tuuakse vahel lausa bussiga Tallinnasse inimesed, kui piisavat täituvust pole. Lisaks see asjaajamine on seal nagu nõuka-ajal ja kogu see lennujaam on ka nagu vanal vene ajal, lärmakas, ebaviisaka teenindusega. Hea, et koristaja lapiga üle jala ei sõida..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas võib üldse selline mõte tekkida? Teades, et Riiast tuuakse vahel lausa bussiga Tallinnasse inimesed, kui piisavat täituvust pole. Lisaks see asjaajamine on seal nagu nõuka-ajal ja kogu see lennujaam on ka nagu vanal vene ajal, lärmakas, ebaviisaka teenindusega. Hea, et koristaja lapiga üle jala ei sõida..

Aga niimoodi ju tekkiski, et juba teemaalgatuses kirjutasin, et kumbagi lennujaamaga mitte mingit kokkupuudet varem olnud ei ole 🙂 Aga valisin siiski Helsingi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.09 12:49; 06.10 11:15;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Hobinurk Ümberistumine-Riia või Helsingi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.