Esileht Väikelaps Ümbrikuga sünnipäevale

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Ümbrikuga sünnipäevale

Postitas:

Kui minnakse lasteaiakaaslase sünnipäevale või kui kui teie enda lapsele on tuldud sünnipäevale ümbrikuga, siis palju tavaliselt sinna sisse pannakse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tavaliselt 10€

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapse sünnipäevale 10 eur. Kui kingi ostan, siis isegi odavama teinekord, sõltuvalt mis kingiks on (st ei aja nui nueljks taga, et mingis väärtuses kink, vaid kui saab odavamalt sobiva asja, siis olen rõõmus). Just kinkisime ühele 2-aastasek saanud poisile 5 euri maksva mänguauto – just erinevad mudelautod olid sooviks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

20+ EURi panen ainult sugulastele ja väga headele sõpradele, kui nende kingisooviks on ümbrik. Rühma- ja trennikaaslaste sünnipäevadele läheb laps tavaliselt 10 EURiga. Sünnipäevasid on päris tihti ja igaühele 20 ümbrikusse poetada läheks lihtsalt kalliks. Kui juba lasteaias 20 panna, siis kuhu edasi? Põhikoolis juba 50?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise panen 10-15, lapsele on pandud 5-20. Algklassides läheb praegu sama rada edasi. Neid sünnipäevi on ikka tõesti jube palju, mõni kuu 5 tükki, 100 eurot sellele päris kulutada ei tahaks, majanduslik seis on keskmine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.06 16:01; 09.06 11:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lasteaialapsele 10.- (kui ei ole lähedane sugulane, nt õelapsele rohkem).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb, kui suur sõber lapsele on
Tavaline rühma kaaslane on enamasti 10 eurot+šokolaad/lilled/õhupall
parimad sõbrad 15-20 eurot +šokolaad/lilled/õhupall
sugulased 20-50 eurot

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

10 eurot ja nii juba aastaid. Hetkel poeg 14. Kuni ta ise sünnipäevi pidas, oli ka enamasti ümbrikus 10, vahel harva 5 või 20 ka, aga keskeltläbi nad vist ise kõik arvestavad 10ga.

Mulle endale poleks probleem ka rohkem panna, sest mul ainult üks laps ja majanduslik seis päris hea, aga ei näe mõtet neid summasid suureks ajada. Äkki on kingisaajal pärast tunne, et ta peab nüüd minu lapse sünnipäeval ka suurema kingi tegema jne. Pole vaja seda raiskamist. Samas on hea, kui pääseb rahakinkimisega – mingit mõttetut träni kokku osta oleks veel hullem. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapse sünnipäevale 10 eur. Kui kingi ostan, siis isegi odavama teinekord, sõltuvalt mis kingiks on (st ei aja nui nueljks taga, et mingis väärtuses kink, vaid kui saab odavamalt sobiva asja, siis olen rõõmus). Just kinkisime ühele 2-aastasek saanud poisile 5 euri maksva mänguauto – just erinevad mudelautod olid sooviks.

Ärge ostke neid ilusaid odavaid kingitusi, nendega pole kingi saajal midagi peale hakata, kui lapsed lasteaias käisid, siis viisin neid odavaid kingitusi lasteaeda ei raatsi ju ka kohe prügikasti ka visata. Pange ümbrikusse kasvõi 5 euri siis koguneb ju ka suurem summa ja lapse ema ostab mõne asjalikuma kingituse, lego, raamatu, auto nuku jne jne või läheb näiteks jalgratta fondi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.06 09:58; 09.06 14:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapse sünnipäevale 10 eur. Kui kingi ostan, siis isegi odavama teinekord, sõltuvalt mis kingiks on (st ei aja nui nueljks taga, et mingis väärtuses kink, vaid kui saab odavamalt sobiva asja, siis olen rõõmus). Just kinkisime ühele 2-aastasek saanud poisile 5 euri maksva mänguauto – just erinevad mudelautod olid sooviks.

Ärge ostke neid ilusaid odavaid kingitusi, nendega pole kingi saajal midagi peale hakata, kui lapsed lasteaias käisid, siis viisin neid odavaid kingitusi lasteaeda ei raatsi ju ka kohe prügikasti ka visata. Pange ümbrikusse kasvõi 5 euri siis koguneb ju ka suurem summa ja lapse ema ostab mõne asjalikuma kingituse, lego, raamatu, auto nuku jne jne või läheb näiteks jalgratta fondi.

Aga kujuta nüüd ette, minu laps jällegi rõõmustab just kõikvõimalike erinevate pisividinate üle. Kingipakkide avamise põnevus on tema jaoks suurim sünnipäevarõõm ning miljon tillukest kingitust rõõmustab teda rohkem kui üks suur. Tänavu, kui laps sai 4 a, oli juba paar inimest raha kingiks pannud, mu lapsel on küll rahakassa ja ta enam-vähem oma algelisel tasemel oskab raha väärtust rehkendada ka, aga need rahaümbrikud tekitasid temas küll veel ainult nõutust, et mis kink see ka on.

Lapsed on erinevad ja pered on erinevad, ei maksa oma personaalset eelistust teistele peale ajada! Kui keegi soovib kingiks raha, siis muidugi võiks seda soovi arvestada, aga see ei tähenda, et raha oleks alati soovitud ja ainumõeldav kink!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärge ostke neid ilusaid odavaid kingitusi, nendega pole kingi saajal midagi peale hakata, kui lapsed lasteaias käisid, siis viisin neid odavaid kingitusi lasteaeda ei raatsi ju ka kohe prügikasti ka visata. Pange ümbrikusse kasvõi 5 euri siis koguneb ju ka suurem summa ja lapse ema ostab mõne asjalikuma kingituse, lego, raamatu, auto nuku jne jne või läheb näiteks jalgratta fondi.

Kinke tehakse lapsele, mitte ema rõõmustamiseks või tema koorma kergendamiseks. Kolme-neljane ei hinda raha ja teadmine, et ta sai panuse oma mingisse rattafondi, teda küll ei rõõmusta. Tema jaoks on hetkel tema sünnipäev ja soovib saada kinki. Suuremate laste puhul on võib-olla asi teine. Nii et palun sina ära hakka teisi lapsevanemaid manitsema, millega on midagi peale hakata või millega ei ole, minu arust on see ebaviisakas. Kuigi ise kingin alates viiendast eluaastast lastele ka pigem raha, ei ole minu arust viisakas teistele ette kirjutada, mida nad kinkima peavad. Laps on saanud toredaid raamatuid, vahvat träni, millest mina ehk lugu pidada ei oska, aga laps küll. Mulle hakkab see igatahes vastu, kui juba kahesele hakatakse sünnipäevaks raha nõudma. Mis tal sellest rahast, emale meeldib raha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.06 16:01; 09.06 11:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa natuke täiskasvanlikumalt ka mõtled, et mis sellest rämpsust edasi saab? Räägime igapäev ökoloogilisest jalajäljest ja su rämpsud ongi muide need kõige suuremad jalajäljed. Nelja aastane on päris suur laps ja saab väga hästi aru mis on mis st mis on rämps ja mis on asi. Minu lapsed sellise odava rämpsu viskasid kohe kõrvale, et sellega pole midagi teha, õnneks meil oli seda vähe, aga oli, viisin selle lasteaeda. Ju siis suutsin lastele teha maast madalast selgeks asjade väärtuse ja väärtusetuse mõisted. Sünnipäevaks kingitud kinkekaartide eest oleme ostnud lauamänge, Legosid ja puzzlesid. Need ei olegi ju odavad, aga kui kokku panna siis saab jälle midagi suuremat ja väärtuslikumat.
Raamatute kinkimine on hea asi, aga kui sünnipäevalapse perekond on ostnud talle selle raamatu juba , siis hakkavad need samuti ringlema rändkingitustena ja kas ikka laps tunneb rõõmu sellisest raamatust mis tal juba on olemas, kinkija ju ei tea kingi saaja kodust raamaturiiulit.
Raha saad ka muide kinkida huvitavalt pakendatult, et lapsel on mida harutada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.06 09:58; 09.06 14:48;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Väikelaps Ümbrikuga sünnipäevale

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.