Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Umbunud munajuha ja selle eemaldamine

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Umbunud munajuha ja selle eemaldamine

Postitas:

Tere!

Kontrollis käies selgus, et üks mu munajuha on umbunud, paksenenud (saktosalpinks). Plaanis on operatsioon munajuha eemaldamiseks, kuna arsti sõnul võib see takistada rasestumist.

Kas kellelgi on kogemust, kus pärast umbunud munajuha eemaldamist õnnestus edukalt rasestuda, kui enne umbunud munajuha eemaldamist rasestumine õnnestunud ei olnud?

Aitäh vastajatele!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.06 23:18; 11.06 19:51; 13.06 08:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sul kavatsetakse laparoskoopiliselt see paksenenud koht välja lõigata ja uuesti kokku õmmelda munajuha? Siis muidugi võib õnnestuda rasestumine. Kui munajuha eemaldada, siis teine munajuha loodetavasti töötab kenasti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.06 09:59; 12.06 17:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaliselt laparoskoopia käigus, kui on vaja üks juha eemaldada, vaadatakse ka teine juha üle, eemaldatakse liiteid (kui neid on) jne. Seega, munajuha eemaldamine iseenesest vast ei omagi niipalju mõju, pigem need lisategevused, mida lap-i käigus teostatakse, võivad omada positiivset mõju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen TA.

Minu arsti sōnul on umbunud munajuhast emakasse aeg-ajalt valguv vedelik toksiline ega soosi implanteerumist. Plaanis on eemaldada terve munajuha.

Arst arvas, et umbunud (pōletikulise) munajuha eemaldamine vōiks rasestumisvōimalust kasvatada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.06 23:18; 11.06 19:51; 13.06 08:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen TA.

Minu arsti sōnul on umbunud munajuhast emakasse aeg-ajalt valguv vedelik toksiline ega soosi implanteerumist. Plaanis on eemaldada terve munajuha.

Arst arvas, et umbunud (pōletikulise) munajuha eemaldamine vōiks rasestumisvōimalust kasvatada.

No siis järelikult on nii. Mida sa siis veel siit üle küsid?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ju siis on nii, nagu arst ütleb. Kui teine munajuha on korralik, siis jah, rasestumise võimalus on täiesti olemas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.06 09:59; 12.06 17:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen TA!

Teema tegin seetōttu, et oleks julgustav kuulda, et on inimesi, kellel päriselus protseduuri järgselt edukas rasedus tekkinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.06 23:18; 11.06 19:51; 13.06 08:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aastaid tagasi oli lap samal põhjusel. Lap’i käigus ei õnnestunud üht munajuha liidetest vabastada kuna oli nii tihkelt täis. Teine sai korda. Rasedust ei järgnenud. Muus mõttes oli kõik korras. Aastal pärast pöördusime ivf sooviga arstile. Ultraheli käigus selgus, et munajuhade vedelik ja kuna rasedust sellisel viisil enam tulla ei saanud ja lisaks pidid sellised munajuhade olema suur risk põletiku tekkeks siis need ka uue lap’i käigus eemaldati. Hiljem järgnes ivf ja edukas rasedus.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Umbunud munajuha ja selle eemaldamine