Esileht Hobinurk Ümmargune akvaarium

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Ümmargune akvaarium

Postitas:

Mu lapsele kingiti 5l ümmargune akvaarium ja ta soovib sinna nüüd kalu. Kas keegi oskab soovitada mõnda sorti, kes sinna sobib?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.03 18:08; 15.03 19:41; 15.03 19:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teeseen

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuldkala

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>

Kuldkala

</p>
<p style=”text-align: left;”>Olen kuulnud, et kuldkala tahab suuremat akvaariumi. Vanaema kinkis ja soovitas ka kuldkala osta, aga ei taha looma piinata.</p>

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.03 18:08; 15.03 19:41; 15.03 19:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu lapsele kingiti 5l ümmargune akvaarium ja ta soovib sinna nüüd kalu. Kas keegi oskab soovitada mõnda sorti, kes sinna sobib?

see on liiga väike, et seal üldse kalu pidada. ja ümmargune akvaarium ei ole kaladele üldse hea, pole ujumisruumi.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: center;”>

</p>

Mu lapsele kingiti 5l ümmargune akvaarium ja ta soovib sinna nüüd kalu. Kas keegi oskab soovitada mõnda sorti, kes sinna sobib?

<p style=”text-align: left;”>see on liiga väike, et seal üldse kalu pidada. ja ümmargune akvaarium ei ole kaladele üldse hea, pole ujumisruumi.

</p>
Lugesin seda sama. Huvitav kas veeteod või krevetid saaksid seal hakkama. Ja oli veel tapluskala, kes väga nõudlik ei ole google järgi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.03 18:08; 15.03 19:41; 15.03 19:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tapluskala ei soovita, see on ikkagi liiga suur kala ja tahaks suuremat ruumi.

Aga väikesed mageveekrevetid ja teod sobivad küll. Taimi soovitan ka panna ja korraliku põhjapinnase.

Kalasid on nii pisikesi, et saaks 2-3 sinna panna, aga neid on harva liikvel. Liigi nime olen ära unustanud, aga olid mingid pisitillukesed kalad, kes kasvasidki kuni 2 cm pikkuseks. Tallinnas Rocca al Mare keskuse zookaupluses müüdi, aga see oli ammu. Guppide jaoks jääb väikeseks. Kuldkala kasvab normaaloludes oma 30cm pikkuseks, nii et mingil juhul kuldkala sellisesse purki ei mahu. Ühe kuldkala kohta soovitatakse vähemalt 50 liitrit akvaariumivett.

Igal juhul tuleb ka seda pisitillukest purgikest elusate taimede ja loomadega (krevetid ja teod on ka loomad!) asustades käsitleda nagu päris akvaariumit ja vahetada seal regulaarselt vett, umbes 1x nädalas, 10-30% veest peaks vahetama ja vahetamine ei ole vee juurde kallamine! Kui vett on vähemaks auranud, võib ära võtta väiksema koguse, aga kui vett ära ei võta ja ainult juurde kallab, siis mineraalid kuhjuvad, toitained niisamuti.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga väikesed mageveekrevetid ja teod sobivad küll. Taimi soovitan ka panna ja korraliku põhjapinnase.

Meil on umbes sama väike akvaarium, kuhu panime krevetid ja teod. Krevetid siiski pikalt vastu ei pidanud, aga tigudele sobib küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Hobinurk Ümmargune akvaarium