Esileht Kodunurk Undamine korteris

Näitan 6 postitust - vahemik 61 kuni 66 (kokku 66 )

Teema: Undamine korteris

Postitas:
Kägu

Ja mida sinu arvates Perekool tegema peaks?

Perekool on praegu päris mitu mõtet andnud, mis undamine see olla võiks ja kelle käest edasi uurida.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mida sinu arvates Perekool tegema peaks?

Perekool on praegu päris mitu mõtet andnud, mis undamine see olla võiks ja kelle käest edasi uurida.

Oled uurinud siis või?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mida sinu arvates Perekool tegema peaks?

Perekool on praegu päris mitu mõtet andnud, mis undamine see olla võiks ja kelle käest edasi uurida.

Oled uurinud siis või?

Mina vastasin seda, pole TA. Aga ise sain lugedes küll targemaks.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mida sinu arvates Perekool tegema peaks?

Perekool on praegu päris mitu mõtet andnud, mis undamine see olla võiks ja kelle käest edasi uurida.

Oled uurinud siis või?

Mina vastasin seda, pole TA. Aga ise sain lugedes küll targemaks.

Jah, Perekool on ses mõttes väga hea koht, et siit saab sageli ka igasugustele muudele küsimustele vastuseid või üldist infot, mida ise üldse otsinudki ei ole, aga mis osutub ootamatult kasulikuks 🙂 Kiidan Perekooli!

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA olen. Kahjuks undamine jätkub. Nii palju suutsin kuulamise põhjal tuvastada, et see undamine kostub ka koridori ja tundub tulevat 3.korruselt ehk siis korrus ülevalt poolt. Raske öelda, millisest korterist. Võimalik, et peakohal olevast korterist. Üldse ei saa aru, kuidas see kedagi teist siis ei sega ja kas siis ainsana kostub minu korterisse. Selle ülemise korteri elanik peaks ju ka seda siis veel rohkem kuulma, aga kuidas ta siis toime tuleb kui see tema korterist tuleb, kui mina seda korrus allagi kuulen, sellest aru ei saagi.

Mis sind takistab minna ja küsida?

Takistab see, et ma ei saa ju minna naabri ust kolkima, ja lampi süüdistama kui äkki polegi põhjus selles ülemises naabris. Kui viga on hoopis küttesüsteemis nagu siin pakutud siis teab seda paremini ikka kü esindaja kui mingi naaber.

KÜ poole oled nüüdseks juba pöördunud ka?

KÜ on kõik omanikud kokku.

Mõtled KÜ juhatust? Mida täpselt peaks nemad tegems?

juhatuse esimehelt või liikmelt uuriks ja kutsuks oma korterisse ja siis saab juba edasi toimetada.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uurid mida? Ja miks ta peaks midagi sinu korterisse kuulama tulema?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 61 kuni 66 (kokku 66 )


Esileht Kodunurk Undamine korteris