Esileht Ilu ja tervis Unehäired

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: Unehäired

Postitas:

Somnols ei aidanud minul üldse.

Juhul, kui uni ei taha mitte kuidagi tulla, siis minul “töötab” väga hästi Stilnox. Aga sellist unerohtu, mis aitaks terve öö mõnusalt magada, ei ole ma veel leidnud. Need harvad korrad, kui Stilnoxi olen võtnud, siis magama jään küll “laksust”, aga kell 3 olen alati jälle üleval.

Uinuteid tohib kasutada lühiajaliselt.

Tean seda. Tavaliselt ma võtangi ca kord kvartalis, ja siis ka ainult pool tabletti. Lihtsalt hea kindlustunne on, et juhul, kui väga vaja, siis on mul need olemas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.08 14:23; 15.08 17:34; 18.08 21:00; 23.08 20:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Somnols ei aidanud minul üldse.

Juhul, kui uni ei taha mitte kuidagi tulla, siis minul “töötab” väga hästi Stilnox. Aga sellist unerohtu, mis aitaks terve öö mõnusalt magada, ei ole ma veel leidnud. Need harvad korrad, kui Stilnoxi olen võtnud, siis magama jään küll “laksust”, aga kell 3 olen alati jälle üleval.

Uinuteid tohib kasutada lühiajaliselt.

Ja edasi? Kui inimene kuude ja aastate viisi und ei saa, misa sa siis teha soovitad?

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.08 13:00; 23.08 20:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli sama probleem. Lahenduse sain Ecosh magneesiumi kapslitest.Õhtuti 3 kapslit. Magan sügavalt hommikuni. Proovi, ehk aitab ka Sind. Kallid nad küll on. 25 eur purk, müüakse ka Rimis. Ja lisaks võtan ka vahel Melatosell 1,9 mg, melatoniini tablette. Mina võtan pooliku tableti.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need, kes soovitavad unehäirete puhul magneesiumit võtta, ei oma mingit aimu, mis asi päriselt on unehäire.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.08 06:44; 18.08 06:46; 24.08 07:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli sama probleem. Lahenduse sain Ecosh magneesiumi kapslitest.Õhtuti 3 kapslit. Magan sügavalt hommikuni. Proovi, ehk aitab ka Sind. Kallid nad küll on. 25 eur purk, müüakse ka Rimis. Ja lisaks võtan ka vahel Melatosell 1,9 mg, melatoniini tablette. Mina võtan pooliku tableti.

Pole küll teemaalgataja, aga täpselt sama probleem – õhtul kukun kell 11 magama, aga kell 3 öösel silm lahti… Kui pole tööpäev, siis tiksun tund-poolteist üleval ja jään siis tunniks või kaheks uuesti magama… Tööpäevadel pean tõusma 5.30 ja vat siis mõnikord jään magama, aga mõnikord mitte 🙁
Ostsin täna selle purgi magneesiumikaplitega… Väga loodan, et mõjub… 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )


Esileht Ilu ja tervis Unehäired