Esileht Ajaviite- ja muud jutud unehalvatus ja unenäod

1 postitus (kokku 1)

Teema: unehalvatus ja unenäod

Postitas:
Kägu

Täna hommikul oli mul siis selline asi, et ärkasin juba 7 aegu üles (tavaliselt ärkangi loomulikult 6-8 hommikul, sest lähen magama 10-11 õhtul). Kuna aastavahetusest oli väike “une võlg”, siis otsustasin edasi magada, aga tundsin, et see uni oli selline poolik ja nägin kogu aeg unenägusid, milles ise mõtlesin, et miks ma üles ei ärka ja näpistasin ennast ja mõtlesin, et huvitav, midagi ei tunne, ju siis ikka veel unenäos. Lõpuks nägin silme ees oma tuba, aga liigutada ei saanud ja kohinad olid kõrvus, mõtlesin samal ajal, et nüüd siis unehalvatus ka veel. Lõpuks ärkasin, aga silmad olid ikka väsinud ja otsustasin edasi magada ja kordus sama asi. 2-3 tunni jooksul ärkasin sellest kergunest 4-5 korda ja kogu aeg nii, et unenäos mõtlesin, et mulle ei meeldi need unenäod ja nagu mingi osa kartis minust unenäosse kinni jääda ja üritasin kogu aeg äratada ennast.

Lõpuks kui enam magama ei jäänud, olin nii väsinud ja kell oli juba ligi 11, ehk täielik ülemagamise tunne oli ja see hommiku uni polnud üldse kvaliteetne.

Paar päeva tagasi oli ka selline uni, milles ma mõtlesin, et see on nii nõme unenägu, võiks ärgata juba ja kui lõpuks ärkasin, oli kell 9 läbi hommikul.

Ehk siis, kas sellised mõtted unenägude ajal tulevadki just hommiku poole, et nagu tahaks välja saada sealt juba ja tuleb kerge paanika, et jäädki unenäosse. Ma pole kunagi midagi õudset unes näinud, mõni kord on mõni asi häirivam ja pärast natuke häiritud sellest unenäost, aga siiski need ununevad kiiresti.

0
0
Please wait...

1 postitus (kokku 1)

Esileht Ajaviite- ja muud jutud unehalvatus ja unenäod

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.