Esileht Beebi ja mitmikud Unekool 11.kuusele, kes tõuseb voodis püsti

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Unekool 11.kuusele, kes tõuseb voodis püsti

Postitas:

Kuidas teha 11. kuusele lapsele unekooli, kes senini on magama jäänud käe hoidmisega. Kätt hoiame siis sellepärast, et tõuseb muidu voodis püsti ja ise pikali ei taipa minna, ning hakkab nutma. Nüüd, aga tahaks teda iseseisvalt magama õpetada, sest ööd on ikka väga hullud. Ärkab mitmeid kordi, üsna tihti on ka mitu tundi ärkvel.

7-kuuselt olen talle unekooli teinud, samuti käehoidmise pärast. Siis ta veel ei osanud voodis püsti tulla ja harjus kiiresti iseseisvalt uinuma. Magas ööd samuti rahulikult 9 elukuuni. Selle aja sees tulid ka esimesed hambad.

Oskab keegi nõu anda!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õpeta siis pikali viskama. See oli meil esimene asi, millest alustasime. Patsutad kohale tema voodis, kuhu pea käib ja jätad oma käe sinna. Väga kiiresti viskavad kontakti otsides käe juurde pikali.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul endal enam probleeme ei ole sellega, aga alguses, kui püsti hakkas seisma siis küll, öösel isegi istus voodis silmad kinni ja karjus aga pikali ei läinud pidin ise panema..ja see, et patsuta sinna kohale voodis kuhu pea käib meil ei toiminud, ta lihtsalt jonnis edasi, et nagu mis sa patsutad siin…pidi ikka ilusti panema ta, nüüd läheb ise, aga enamus ajast ikka käin panemas, õnneks ta alati voodisse minnes mul nii väsinud, et keeran ta korra külili, lutt suhu, kaisukas kõrvale ja magab 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas on võimalik, et püsti oskab tõusta, aga pikali minna mitte? Päeval ka? Et kui seisab, siis jääbki seisma? Ma arvan, et küll ta oskab.
Las ta tõuseb ja seisab siis ja kui uni ikka väga kange peale tuleb, küll ta pikali viskab. Lapsele tuleb anda võimalus see ise selgeks õppida!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Beebi ja mitmikud Unekool 11.kuusele, kes tõuseb voodis püsti

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.