Esileht Pereelu ja suhted unenägu

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: unenägu

Postitas:

Nägin unes, et üks ammune tuttav tahab mind endale naiseks. Samas ei olnud meil muud kui kiindumussuhe. Seksi ega suudlemist ei olnud. Teda ei häirinud ka minu lapsele kasuisaks hakkamine. Millegipärast otsustas ta ikkagi minu valida. Mäletan, et ta ema oli väga vastu meie kooselule, kuid pika veenmise tulemusel jäi nõusse. Päriselus on see inimene minust u 10a noorem ja me ei suhtle juba mitu aastat. Samas, mida võiks taoline uni tähendada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma saaks unes seksida, siis oleks päriselu mul täiega ppogen.

Lihtsalt pidin ära mainima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samas, mida võiks taoline uni tähendada?

See tähendab seda, et sul pole peikusid, kellest und näha.
Ja üldse kipub viltu vedama, kui minevikku klammerdud.

Unäod mõtleb inimene ikka ise oma ajus välja. Mitte keegi teine kuidagi müstilisel või telepaatilisel moel ei poe inimesele unenägudesse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milf

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma nägin täna unes, et läksin rimisse ja kaupade eest tasuma hakates, surusin kaardimakseterminali autovõtmed.
ma käisingi täna selles samas rimis, kus unenäos võtmetega makset sooritasin ja maksin ikka deebetkaardiga.

unenäod on jamps.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hobune tahab kaeru

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline uni tähendab, et sa salajas oled teda ihaldanud ja hetkel on su ajul alakoormus, mistõttu aju kraamib mõned vanad tunded ning tungid mälust välja ja mätsib nendest sinu lõbustamiseks värvilisi ulmi kokku.
Aga mida tähendas minu kunagine unenägu, kui ma teismelisena nägin unes, et olen mees, ronin kõrge torni otsa ja tornikambris on seksikas idamaistes rõivastes naine, kellega ma kohe seksima asusin?
Päris elus olen ikka naine ja hetero.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Pereelu ja suhted unenägu

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.