Esileht Pereelu ja suhted Unenägu eksist

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Unenägu eksist

Postitas:
Kägu

Nägin täna öösel unes enda ekspeikat, kellega sai koos oldud u 7 aastat tagasi. Tegemist oli minu esimese armastusega ja koos olime ainult umbes pool aastat. Mäletan, et kaisutasime temaga voodis ja nii mõnus oli, selline kirg mida varem pole tundud, lihtsalt nii hea oli no 😀 .Unenäos tunnistasin talle isegi, et mul on tegelikult elukaaslane. Mega süümekad olid aga samas tunne oli mega. Mida selline unenägu tähendada võiks? Nägin teda viimati päriselus vast kuskil 5 aastat tagasi ja nüüd järsku unenäos. Ei olnud päeval tema feissi vaadanud ega mõelnud tema peale vms. Hommikul ärgates oli isegi kahju et see kõik ainult unes oli 😀 Varasemalt polegi nii erootilist unenägu näinud

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja mina nägin täna unes kolleegi, kes suure tõenäosusega on hoopis gei.
Pikutas mu diivanil, helesinine triiksärk poolenisti lahti nööbitud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No ja siis… Ma näen ka 1x aastas unes eksi, kellega ma olen lahus 15 aastat, ja nagu oleksime jälle koos- mingeid põhjapanevaid järeldusi ei tee.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Siin viimasel ajal nii palju selliseid lugusid, et aastad on mööda läinud, eks on endiselt eks, aga loodetakse mingeid märke kuskilt unenäost/juhuslikust taaskohtumisest leida. Ei tähenda midagi. Inimene nagu iga teine. Kahju, et ei saa muidugi mitut kallimat korraga pidada, et ühel päeval üks ja teisel päeval see endine, kuniks kirge jagub. Aga õnneks on sul elukaaslane juba olemas. Temaga ei pea sa loodetavasti sellistele unenägudele pikalt mõtlema, sest sul on erootiline päriselu. Eks on ikka eks põhjusega ning ma arvan, et kõik on oma eluga edasi läinud vahepeal, nüüd välja arvatud see üks unenägu, mis vaevalt tähendab, et sa teda päriselus kui meest igatseksid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui inimene on rahuldamata seksuaalselt, siis hakkab ta nägema unenägusid, kus tekib rahulduseks võimalus. Eks ta olemasoleva suhte sisust räägib. Ju oled mingi arvestusega praeguses suhtes, mitte seetõttu, et sügavad tunded oleksid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma nägin viimati vägevat seksi ja neid mõnusaid liblikaid kõhus ühe seebika kangelasega. Hommikul ärgates olin elevil 😂.

Mina ei otsi unenägudes mitye mingit tagamõttet, kuna ma olen isegi sellist haiget asja näinud, et mu mees(ka lapse isa) petab mind tema enda õega 🤣.
Seega unenägudel puudub minu jaoks iagsugune loogika ja tähendus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aeg ajalt näen unes suhte keerist milles olin neli aastat tagasi. Vahel ühte poolt,vahel teist. Vahel ka eksi lihtsalt. Võtan seda kui elu osa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina näen ka vahel, seda küll üliharva, unes eksi, esimest armastust siis. Need unenäod on samuti sellised olnud, et oleme unes koos ja ärgates on kuidagi veider, võib-olla isegi natuke igatsev tunne. Olen ennast paarisuhtes näinud unes ka teiste inimestega, aga peale neid unenägusid selline tunne sisse ei jää. Mingit armuvalu mul loomulikult selle eksi vastu ei ole, küll aga pubekana põdesin lahkuminekut, ilmselt on asi ka selles. Näiteks temast järgmine ja praegusele partnerile eelnev mees on inimesena mulle kindlasti tähtsam, sest olime koos kauem ja suhe oli tõsisem, aga lahkuminek ei olnud minu jaoks east ja ka olukorrast tulenevalt nii raske.

Mina tõlgendan seda lihtsalt sellega, et ju siis uni tuletab aeg-ajalt möödunud aegu meelde, ehk ka meenutab seda, mida ma sellel ajal väärtustasin ja millest võib-olla praeguses suhtes puudu on. Eks pubekaeas olnud suhted kipuvad ju ikka olema sellised nn salapärasemad ja pöörasemad/erutavamad (erutavamad mitte erootilises mõttes, aga praegu enam ju ei hiili näiteks õhtuti “sõbrannadega” välja, et tegelikult silmarõõmuga kokku saada jne). Sellest muidugi ei pea järeldama, et just konkreetsetest tegevustest puudust tunneks, aga normaalne suhe on üldiselt ikkagi stabiilne ja puudub selline närvikõdi ja pinge, mida sellises eas suhetes jagus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei julge nüüd magama jäädagi…

Please wait...
Postitas:
Kägu

See pole veel midagi. Ma nägin just hiljuti kolm ööd järjest erinevaid mehi unes, kes minevikus on meeldinud mulle. Ja olen abielus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma olen 2 ööd järjest näinud unes seksuaalseid episoode oma eks abikaasast, ilmselgelt tunnen puudust tema suurtest tissidest

Please wait...
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Pereelu ja suhted Unenägu eksist