Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Unenägude seletamine

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Unenägude seletamine

Postitas:

Hei-hei.

Olen triipe püüdnud juba mõnda aega, kuid senini edutult. Täna öösel nägin esmakordselt unes, et sain positiivsed testid. See võib muidugi olla seotud ka sellega, et eile just youtube viskas ette videoid live-testimistest, aga sellegi poolest tekkis küsimus, kas keegi teist või teie tuttavatest on näinud unenägusid ja millise sisuga, mis viitaks algavale rasedusele ning rasedus ka kinnituse hiljem leiab?

Hiljuti lugesin siit foorumist, et istiku andmine/kinkimine/istutamine/vms unenäos pidavat viitama perelisale ja seejärel ka saadi päriselt positiivne RT.

Samuti olen lugenud siit, et mõni näeb umbes pesastumise ajal beebit unes jne.

Kas kellelgi on veel sellega seotud vahvaid kogemusi?

PS! Tegu lihtsalt uudishimu küsimusega ja seega ebaviisakus ja muu targutamine jätta kuskile mujale – aitäh! 🙂

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.03 08:57; 28.03 12:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen näinud kõiki rasedusi unes ette, kuigi ei ole üldse sedatüüpi inimene, kes väga selliseid uskumatuid asju usuks. Aga nii on olnud lihtsalt. Õigemini olen enne rasedusi näinud kõiki sünnitusi ja kõik kolm korda on ka nii läinud. Keskmise raseduse eel nägin, et 30.dets sündis surnud laps ja kui rasedaks jäin, oli TA 24.12. Ja seda last ei sündinud elusalt, tema on meie inglike, kellest pidime loobuma 11+ rasedusnädalal. Viimati nägin unes, et sünnitasin kaksikud, nüüd olen kaheksandat nädalat rase. Arvan siiski, et lapsi üks :D, eks arsti juures selgub.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen kõigi kolme lapsega näinud unes, et tegelen vastsündinuga. Küll vahetan mähkmeid või sõidutan vankris jne. Tavaliselt see olnud 3. ja 4. rasedusnädala vahel. Suht varsti on rasedustest positiivset näidanud

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Anra, kui arstil käidud, anna teada, kas oli ikka üks laps või tuli 2 nagu unenägu ütles 😀

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nägin unes, et sünnitasin, järgmisel päeval sain positiivse testi 🙂 kõik võimalik

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kas on või on loogiline, et naine, kes üritab ja püüab rasedaks jääda, näeb oma unistust unes ja mõnikord isegi selle järel positiivse testi saab! 😀 ise vaatad youtubest Live (einoh) rasedustestimist ja siis imestad, kui sama unes näed.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Anra, kui arstil käidud, anna teada, kas oli ikka üks laps või tuli 2 nagu unenägu ütles ????

Jep 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täitsa naljakas kohe, kuidas inimestel kohe on vajadus miinustada, et ilmtingimata märku anda, et see teema ei ole neile meelepärane. Mmmm, võib olla võiks siis lihtsalt minna piiluda mõnesse meelepärasemasse teemasse? 😀

Nagu näha, on ka lugemisoskustega probleeme, sest kuigi sai viisakalt palutud ebaviisakused ja targutamised mujale jätta, leidub ikka keegi, kellel oli niiiiiiiii suur vajadus siiski üks “purakas” ära panna. Ma südamest loodan, et sul sai päev sellest parem, et said siin targutamas käia. Lisaks muidugi ei osanud sa tekstist ka välja lugeda, et tegu oli uudishimu küsimusega, mitte vastuste otsimisega iseenda jaoks. Uskumatu, et ma ise selle peale ei tulnud, et videote nägemine võis unenägu tekitada… või see… Ma ju lausa ise seostasingi teemaalgatuses unenäo nende videote vaatamisega… Lihtsalt uskumatu, kui “toredad” inimesed olla võivad…

Kõik, kes võtsid vaevaks oma kogemusi jagada – suur aitäh teile! Ja kellele selle käigus mõni miinuseke topiti, siis ilmselt see märk kadedusest – ärge tehke väljagi 🙂
Anra – mina ootan ka vastust, mitu beebit sul siis kõhus kasvamas on 🙂

Mul endal läheneb nüüd testimise aeg. Eks siis selgub, kas mu üks ja ainus selleteemaline unenägu selle pika aja jooksul juhtus olema just sel kuul, kui ka rasestuda lõpuks õnnestub 😛

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.03 08:57; 28.03 12:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saage kord üle oma miinustest! See ei näita kadedust ja ausalt neid miinuseid ei peaks nii südamesse võtma, ning nendest nii väga hoolima. Selline vastukaja miinustele on silma jäänud juba mitmes teemas.

Anra, millal sul arst on? Tahaks ka teada. 😀
Ma muidu nägin unes enne rasestumist/raseduse alguses koguaeg tüdrukut ja 1 korra ainult poissi raseduse alguses.. Tuli poiss ja ei saaka õnnelikum olla. Aga kunna suur soov oli tüdruk enne soo teadasaamist ja kõik nii öelda ennustused näitasid ka tüdrukut, siis ilmselt see mõjutas mu alateadvust.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen kuulnud, et pesastumise ajal nähakse unes sipelgaid, kes jooksevad mööda jalgu üles ( seelikusaba alla).
Olen ise ka kaks korda sellist und näinud ja triibud saanud.
Viimane kord nägin seprmat unes ja tulid triibud, kahjuks peetus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Unenägude seletamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.