Esileht Pereelu ja suhted unenäod takistavad mineviku kordamist.

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: unenäod takistavad mineviku kordamist.

Postitas:

Olen oma lapse isast juba pea aasta lahus ja täitsa üle saanud veel ei ole. Lahku mineku otsus sündis peale korduvaid petmisi tema poolt ja kodust psühhoterrorit. Muidu on ta tore mees, siis kui ta oma mees pole. Nüüd on meie läbisaamine väga hea, nagu sõpradel. Kui kokku saame siis on nalja nabani ja üldse tore olla nii lapsel kui meil endil. Kuna elame väga kaugel teineteisest, kohtume suht harva. Igakord peale selliseid nö perepäevi lapsele, on ta jälle mu mõtetes tagasi ja tekivad mõtted, et ehk ikkagi tasuks taas proovida.
Peale selliseid mõtteid tulevad kohe unenäod, mis meenutavad kui jube selle mehega kooselu on. Peale sellist und on automaatselt uuesti proovimise mõtted nagu luuaga pühitud ja süda jälle rahul. Jumal tänatud nende unede eest, ärgates küll tunnen taas seda valu mis olid temaga koos elades minu igapäevaseks kaaslaseks, aga vähemalt see takistab taas mul sama reha otsa astuda:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.06 23:25; 16.06 20:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Panin sulle plussi, tubli oled!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.06 23:43; 15.06 23:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No näed, teised ka sulle plusse vihtunud, see ütleb kõik 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.06 23:43; 15.06 23:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väärtusta seda, mis sul on. Ja ära kindlasti tee veel ühte viga – ära maga selle toreda sõbraga. Võimalik, et mees hoiab sind nn tagavaraks. Et teab, et kui tema tahab, siis saab ta tagasikolida. Nii et mõtle läbi ka see, kuidas sa talle teatad, et sulle sobib antud variant kõige paremini.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eiei sinna auku enam ei astu, õnneks mõistus on oma kohale tagasi loksunud ja tean, et see supp on ammu hapuks läinud. Magada temaga ka ei kavatse, tal uus naine olemas ja mina ei taha olla kaasosaline ühe naise õnnetuks tegemisel. Oleme ka arutanud seda, miks ja kuidas meie elu nässu läks, ta on tunnistanud oma vigu, kahetsend ja andeks palund. Olen temale andestand, muidu ma poleks rahus saanud edasi elada.
Lihtsalt, vahest tekivad niivõrd positiivsed emotsioonid meie koosveedetud päevadest, et tulevad lausa sundmõtted meie uue suhte võimalikkusest. Ja eranditult igakord olen peale selliste mõtetega päeva näinud unenägu mis täpselt toob meelde kõik,miks temaga elada koos ei saa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.06 23:25; 16.06 20:27;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Pereelu ja suhted unenäod takistavad mineviku kordamist.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.