Esileht Väikelaps Uneprobleemid väikelastel

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Uneprobleemid väikelastel

Postitas:

Tere!
Kõigepealt olen kohe tänulik kui sa sellele postitusele klikkisid. Olen vaatleja ja otsime perekondi, kes oleksid nõus meile rääkima millised on nende pere lastel uneprobleemid. Mis täpsemalt teie peres öösiti toimub? Kas lapsel on igal öösel häiritud uni. Kuidas ta öösiti käitub?
– Otsime perekondi, kus uneprobleemid on 3-12.a lastel.
– Kui oled nõus kaasa rääkima siis kirjuta palun mulle e-mailile: lapseuni@gmail.com
– Kõik vastajad jäävad anonüümseks.

Tänan ja olge hoitud.♥︎

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sina oled mingi salapärane “vaatleja” ja keegi sama salapärane “meie” otsib perekondi? Jajah. Kuidas sa garanteerid mingit anonüümsust, kui sa isegi ei teavita, mis organisatsiooni sa esindad ja mida andmetega tehakse. Su oma meiliaadress on anonüümne ja gmailis, seega absoluutselt ebausaldusväärne.
Palun, ärge mingil juhul reageerige sellele veidrale õngitsusele! Ärge jagage infot oma pere ja laste kohta, ärge andke oma meiliaadressi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma postitusega jätad muljed, justkui viiksid läbi uurimust, teed mingit teadustööd.

Uneprobleemid on terviseprobleemid ja seega terviseandmed ehk eriliiki isikuandmed. Nende töötlemiseks on sul vaja esmalt eetikakomitee või AKI luba. Isegi juhul, kui uuringus osalevad isikud vabatahtlikult. Palun tutvu isikuandmete töötlemise nõuetega.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan tähelepanu eest! Eelduseks ei olnud kellegi isiklikke andmeid koguma hakata. Vabandan kui kellegile liiga tegin. Liigun edasi riiklike organisatsioonide kaudu. Ei soovinud tõepoolest kedagi rünnata. Olge hoitud ja terved!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Väikelaps Uneprobleemid väikelastel