Esileht Ilu ja tervis uneprobleemid

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: uneprobleemid

Postitas:

Aastaid mured uinumise ja unega. Käinud psühhiaatrite juures. Mis on tervisele kahjulikum? Kas võtta 2-3 truxali (arsti kirjutatud depressioonirohi) või juua õhtu jooksul 3-4 õlut? Mõlemate puhul jään ruttu magama ja uni suhteliselt normaalne (ärkan 2-3 kprda).Mida arvate,mis oleks kahjulikum?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.09 15:28; 29.05 14:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen viimasel ajal une peaaegu korda saanud. Nipid:

– 3 korda nädalas 5km jooksutiir, ikka korraliku 150-160 pulsiga.
– akupressuur unepunktidele + igaõhtune lõõgastav jalatallamassaaž.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alkohol häirib une kvaliteeti, kui tahad unega asjad korda saada, loobu alkoholist, kohvist ja suitsetamisest. Piira ekraaniaega enne magama minekut vähemalt tund aega enne uinumist kõik ekraanid kinni. Treeni 3-4 x nädalas 30-40 minutit järjest. Enne uinumist võta Tryptomaxi (käsimüügis apteegis, loe infolehte).

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sulle kloorprotikseen üldse algselt määrati?
Kas ikka on nii, et tegu ainult unetusega, või on sul siiski lisadiagnoos? 😉
Truxali pikaajaline doseerimine pelgalt unetuse raviks on pehmelt öeldes napakas ravimoodus.
Või siis jätad midagi meile rääkimata…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen, milleks siis truxal veel kirjutatakse? Mina sain selle uneraviks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.09 15:28; 29.05 14:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sulle depressiooniravim kirjutati, siis tuleb ka depressiooni ravida. Alkoholism teeks depressiooni ainult hullemaks.

Psühhiaatriahaiglas saavad patsiendid muidu unetuse vastu melatoniini (2-6mg, mõni rohkemgi), mis on süütu toidulisand, kuid toimib tõhusalt. Mõne päeva tuleb lasta organismil sellega harjuda, siis hakkab toimima. Äkki proovid alustuseks hoopis seda? Apteegis käsimüügis saadaval.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.05 14:55; 29.05 15:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ok, googeldasin nüüd huvi pärast seda Truxtali – tegu on antipsühhootikumi, mitte AD-ga. Sellest saad rohkem kõrvaltoimeid kui abi, ma kardan. Ilma kõrvaltoimeteta antipsühhootikume pole olemas …

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.05 14:55; 29.05 15:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui 2 halva vahel valida, siis ma võtaks õlled. Alkoholi on sajandeid tarbitud – mõju on teada. Rohtude tegelikud kõrvalmõjud selguvad aastate pärast. Kui suurtest õlledest sa räägid? 0,5l on umbes 3 alkoholiühikut. Kui sa neid 4 tk jood, siis järgmisel hommikul ei pruugi sa olla piisavalt kaine, et autot juhtida ja üldse tundub paljuvõitu. Kui saaks õlled 1-2 pudeli vòi purgi peale, oleks parem.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui 2 halva vahel valida, siis ma võtaks õlled. Alkoholi on sajandeid tarbitud – mõju on teada. Rohtude tegelikud kõrvalmõjud selguvad aastate pärast. Kui suurtest õlledest sa räägid? 0,5l on umbes 3 alkoholiühikut. Kui sa neid 4 tk jood, siis järgmisel hommikul ei pruugi sa olla piisavalt kaine, et autot juhtida ja üldse tundub paljuvõitu. Kui saaks õlled 1-2 pudeli vòi purgi peale, oleks parem.

0,5l hele õlu on siiski 2, mitte 3 alkoholiühikut.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõlemad on halvad variandid. Mõlemad tekitavad sõltuvust.
Olen ise päris unerohtudest(ei ole ad) lahti saanud lõpuks aga alkoholi kogus kahjuks aina suureneb, sest aja möödudes ei aita ka see 3-4 0.33l õlut. Vaikselt hiilib kogus juurde.
Ma olen lihtsalt leppinud sellega, et normaalselt ma magada ei saa. Võtan suurema koguse alkot nv(reede või laupäev) ja siis magan oma nädala tagantjärgi täis nö pohmaka päevana.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõlemad on halvad.
Ma ei kasutaks neid, pigem ootaks, kuni uni lõpuks tuleb, ta tuleb alati.
Võiks teha õhtuti rahustavat joogapraktikat, loobuda ärevatest saadetest jne. Hakata valmistuma heaks uneks juba päeval. Elustiili muuta, ühesõnaga.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõlemad on halvad.

Ma ei kasutaks neid, pigem ootaks, kuni uni lõpuks tuleb, ta tuleb alati.

Võiks teha õhtuti rahustavat joogapraktikat, loobuda ärevatest saadetest jne. Hakata valmistuma heaks uneks juba päeval. Elustiili muuta, ühesõnaga.

ei, tänapäeva inimene soovib lahendusi purgist, ükskõik millisest.
milleks vaeva näha?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mind jällegi uinutab väga hästi telekas. reisisaated nt, või tlc kanal. ma ei salli neid õhtuid, kui mees otsustab, et tema tahab magada ja paneb teleka kinni. ma siis olen voodis. tuleb pähe mingi mõte, siis teine, siis kolmas ja nii ma ei jäägi magama. kasutan seda teleka värki nii, nagu laste puhul hirmutatakse, et teleka vaatamisega tekib teleri ees tühi pilk. jah, tekib tühi pilk, oma mõte enam ei liigu, ja jäädki magama. saade tuleb valida aga õige. mida mõttetum, seda parem.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Ilu ja tervis uneprobleemid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.