Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Unetus….

Postitas:

Mul on rasedus alles nii tilluke, 4+3 peaks olema, aga kui nüüd tagasi mõelda, siis vist alates pesastumisest, st kui hcg tõusma hakaks, olen niiiiii kehvasti maganud. Ok, magama jäämisega ei ole probleeme, kuid uni on läinud öösel kell 3 ja siis järgmine hommik olen üleva kell 4.30. Kui ühel hommikul magasin 5.30-ni siis mõtlesin kella vaadates et vauuuuu nii kaua 😀 Tänaseks olen juba suht zombi…..mis siis veel edasi saab 😀

Kuidas teil selle unega on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on raseduse jooksul esinenud sama asi, õhtul uni tuleb kergelt, aga läheb absurdselt vara ära. Erinevuseks on, et mul zombi tunnet pole tekkinud. Kui unevajadus oli suurem, nii 7.-11.ndl umbes, magasin ka päeval, peale tööpäeva lõppu koju jõudes nii tunnike-poolteist. Teisel trimestril kadus lisaune vajadus ära ja senimaani (38.ndl) magangi öösel 6h, päeval on täitsa ok olla, isegi kui pikutan, siis und ei tule. Eelmise rasedusega oli täpselt sama muster.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli sama mure.
Kombineerisin kahte asja:

Esimene asi, mis tegin oli enne magama minekut väike annus palderjani. See aitas.

Teiseks. Sain aru,et tihti ajasid mind üles minu enese probleemid: kuidas peaksin nüüd seda või toda elukorraldust muutma või kuidas ma ühele või teisele mida ja kuidas teatan jne. Võtsin vastu raske otsuse, et loobun ühest võimalusest elus ja keskendun lihtsatele asjadele.
Kui sain aru, mis probleemid olid ja nendega kiirelt tegelesin, siis sai uni ka lõpuks magusam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul sama probleem, kuid zombistunud ei ole õnneks. Õhtul jään kenasti magama, kuid hommikul ca 6-6:30 (vahel ka varem) uni läinud. Käin öö jooksul 1-2x pissil ja hommikul ärkan samuti pissihäda peale üles. Enamasti peale hommikust tualetikülastust enam und ei tule. Seevastu tuleb magus uni keset päeva. Ma töötan kodus ja vahel olen lubanud endale lõunaajal või peale tööd 1-2 tunnise uinaku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.