Esileht Pereelu ja suhted Unistus või võimalik reaalsus?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Unistus või võimalik reaalsus?

olen 10a kannatanud halva suhte all, sõna otseses mõttes. Kuna olime kohtudes väga noored ja ei olnud elu näinud, siis on ikka väga, väga palju probleeme olnud. Ja mis peamine- oleme küll kasvanud, kuid probleemid ei kao. Tekivad aga uued. Igas kuus, 10a oleme tülitsenud. Väga väsitav. See ei vii ju kuhugi??!

Praegu mõtisklen siin, et ma oma meest enam tõesti ei armasta ja eks ta saab sellest aru ja see on tema jaoks uus probleem, mille kallal kogu aeg nokkida ja halvasti käituda, aga see selleks…

Mõtlen, kas kuskil võib olla olemas minu jaoks inimene, keda ma ihaldan, armastan südamest, soovin üle kõige temaga olla, head….ja vastupidi ka muidugi, eks. Aga mõtlen, kas see juhtub vaid filmides või on see siiki võimalik?

Ilmselt on lahkuminek ukse ees, mõnes mõttes suur kergendus, samas aga ka jube kahju, aga kui seda suhet ikka vaadata, siis midagi head siin ei ole, ausalt. Probleemid ei kao ja nüüd olemegi selles etapis, et ega enam ei taha ka…ei ihka teda nagu vanasti (no sex ei ole kunagi eriti hea temaga olnud, ei ole kunagi tundnud meeletut tungi tema vastu)….. kas ainult unistus või võimalik reaalsus- kunagigi??

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.02 21:56; 16.02 22:26; 17.02 07:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ahh, küll sa keppi ikka saad, mis indled. midagi kasulikku ka oma elus oled teinud? aga vaepeal vahi aga ikka telekas unelmate pulma saateid ja vääksu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ahh, küll sa keppi ikka saad, mis indled. midagi kasulikku ka oma elus oled teinud? aga vaepeal vahi aga ikka telekas unelmate pulma saateid ja vääksu.[/tsitaat]

asi ei ole kepi saamises, kuigi see on 1 asi, millest puudust tunnen. Sest kui vaimset klappi inimsega ei ole, ei suuda ma ennast talle pühendada. Sa ei saanud mu mõttest hästi aru…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.02 21:56; 16.02 22:26; 17.02 07:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ON võimalik. Vabanesin samuti 10a suhtest, lootusetuna, kuid läks alla kuu, kui saatus õige inimesega kokku juhtis. Armastus esimesest silmapilgust ja suure kirega!!!! Vastastikune! Ja see on tõesti nagu filmis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

suurem tõenäosus on komistada järgmise halva suhte otsa.
kas sa üksi ei oska olla õnnelik? pead kõigepealt selle ära õppima, enne kui uuest suhtest õnne otsima lähed. armastus peab tulema sinu enda seest, mitte teisest inimesest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tõesti arvad, et kusagil on keegi, kellega iial ei teki probleeme ? Kes teeb alati nii nagu sina tahad, kes kunagi ei eksi, ei tee midagi omal initsiatiivil jne, jne ?
Probleemid on ju sellest enamasti, et üksteist ei väärtustata, üksteisega ei arvestata ja sõidetakse lihtsalt teise tunnetest üle.
Et kui tekib uus kiindumus, siis igapäeva elu sellele ei järgne? Tõelises armastuses kõnnib prügikast ise välja, arved maksavad end ise jne ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas tõesti arvad, et kusagil on keegi, kellega iial ei teki probleeme ? Kes teeb alati nii nagu sina tahad, kes kunagi ei eksi, ei tee midagi omal initsiatiivil jne, jne ?
Probleemid on ju sellest enamasti, et üksteist ei väärtustata, üksteisega ei arvestata ja sõidetakse lihtsalt teise tunnetest üle.
Et kui tekib uus kiindumus, siis igapäeva elu sellele ei järgne? Tõelises armastuses kõnnib prügikast ise välja, arved maksavad end ise jne ?
[/tsitaat]

vabandust, aga millest sa räägid? Kui sa nii konkreetset juttu siin räägid, siis peaksid enne küsima, milles probleem seisneb? Mees on vägivaldne, laamendab ka laste nähes, leiab igasuguseid probleeme, siisläheb joob ennast täis jne jne jne….. ma olen 10 a just sellepärast kannatanud, et olen mõelnud, nagu sa siin suure suuga \”soovitad\”. Jah, kuskil mujal on parem.

Ja küsimus oli puhtalt hüpoteetiline, kas see on võimalik? See on 100% välistatud, et ma kohe suhtesse hüppan, kindlatsi mitte. Kas unistada on keelatud, et ka mulle leidub siin ilmas midai head peale mu laste?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.02 21:56; 16.02 22:26; 17.02 07:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]See ON võimalik. Vabanesin samuti 10a suhtest, lootusetuna, kuid läks alla kuu, kui saatus õige inimesega kokku juhtis. Armastus esimesest silmapilgust ja suure kirega!!!! Vastastikune! Ja see on tõesti nagu filmis.[/tsitaat]

Mul täpselt sama, ainult et uue inimesega kohtusin pool aastat peale lahkuminekut. Nüüdseks 4 aastat koos ja oleme endiselt täiesti lahutamatud. Ma ei uskunud, et nii suur armastus üldse olemas võiks olla 🙂

Eelmine suhe kestis 9 aastat, pealtnäha oli kõik korrass, kuid tülisid ja mehepoolset domineerimist oli väga palju, sundis ja mõnitas mind palju, vaimne vägivald. Praeguseks ei saa ma enam aru, miks ma temaga nii kaua koos üldse olin.

Eks lahkumine on alati raske, kuid tulemus on seda väärt. Sul on ainult üks elu ju 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oli 16 aastat abielu, 6 aastat üksindust ja nüüdseks 7 aastat õnnelikku kooselu. Järeldus sellest, et igaühe jaoks on kuskil see õige ja tuleb siis, kui seda kõige vähem ootad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Pereelu ja suhted Unistus või võimalik reaalsus?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.