Esileht Koolilaps Unustatud spordikott TIK ees oleva R-Kioski juurde

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Unustatud spordikott TIK ees oleva R-Kioski juurde

Postitas:
marianne15

Laps unustas eile lõuna ajal oma tumesinise JEVA dressikoti TIK ees oleva R-Kioski letile, õhtul seda enam sel kahjuks polnud.
Kotis olid spordijalanõud ja lühike dress, millel oli sisse triigitud lapse nimi ja tel. nr.
Kui keegi on leidnud, võtke palun ühendust tel. 51 14950
Suured tänud!

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Unustatud spordikott TIK ees oleva R-Kioski juurde

Edu otsimisel!
Minu laps unustas samuti kunagi Jeva lisakoti lühikese dressiga ühe teise kesklinna R kioski letile ning sai selle sealt ka hiljem tagasi.
Proovige rääkida müüjaga, kes sel päeval tööl oli, kas ta ehk mäletab midagi.
Minu lapse kott oli kioskis hoiul ning klassikaaslane tundis mitu päeva hiljem koti ära ja tuli ütlema. Ta ise ei mäletanud, kuhu oma koti kaotas.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
marianne15

Käisin eile müüajaga rääkimas – see kott oli seal leti peal mingi aeg olnud, aga siis oli keegi selle ära võtnud. Müüja arvas, et äkki viidi TIK, seal seda aga polnud. Kahjuks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Siis on kahju küll, see on väga käidav koht ja ju kellelegi hakkas meeldima.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina oleksin müüjal soovitanud edaspidi siiski kott kioskisse tõsta.Selge see, et lapsi on ostjate hulgas rohkesti ja ei ole see viimane kord (ilmselt ka mitte esimene), kui mõni neist oma asju ostlemise tuhinas maha unustab. Imelik inimene, see müüja!

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma arvan, et kui müüjal oleksid endal lapsed, siis ta teab mida tähendab ühele perele (rikas või vaene, tegelikult vahet pole)spordivarustuse kaotus. Isegi kui tegemist on lühikese dressiga, lihtsalt põhimõtteliselt on see ikkagi kaotus ja väljaminek. Naine (müüja või leidja), emana mõistab seda ja on ka valvsam omanikule tagastamisel. Kuidagi võiks kasvõi küsida, mida kott sisaldab ja kui ikka täiesti mööda pannakse, siis on kahtlane, kas ikka omanik nõuab kotti.
Eks siin on inimeste empaatiavõime ja sisemise moraali küsimus sellistes juhtumites. Kahju, et nii läks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma ei taha süüdistada muidugi müüjat, aga lihtsalt selline ükskõiksus või ülim naiivsus täiskasvanu puhul teeb meele mõruks.
Lapse on ju lapsed ja muidugi räägin ka mina oma poistele iga päev, et asju tuleb hoida ja tähelepanu on vajalik jne jne, aga nendel on miljon asja peas ja teinekord juhtub.

Please wait...
Postitas:
Kägu

minu laps (suur) suutis ükskord oma arvuti R-kioski letile unustada. selline putka, kus sees käiakse. juhtus natuke enne sulgemist.
müüja pani putka kinni ja jättis arvuti sinnasamasse letile. läbi klaasi oli kenasti näha, kätte ei saanud.
hommikul 6.30 laps läks siis tagasi, kui putka lahti tehti, sai kätte 😀

Please wait...
Postitas:
marianne15

Kusjuures rääkisin müüjaga, ta ütles, et oli koti lahti teinud, näinud, et sees on spordiriided ja siis sinna välja letile pannud. Kuna riietel oli silt tel numbriga, siis on mul ka ääretult kahju, et ta rohkem ei süvenenud (ma ei saa seda küll talle ette heita, aga täiskasvanutena peaks suutma rohkem mõelda). Loomulikult on süüdi laps, kes koti unustas…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Väga kahju tõesti. Meil oli aasta tagasi sama lugu, et Jeva spordikott koos keka siseriietega läks kaduma. Unustas kohvikusse ja keegi võttis endale. 🙁

Please wait...
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Esileht Koolilaps Unustatud spordikott TIK ees oleva R-Kioski juurde

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.