Esileht Tööelu, raha ja seadused. üpris keeruline.loodan et keegi saab aru ja oskab aidata.

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: üpris keeruline.loodan et keegi saab aru ja oskab aidata.

Postitas:

nii lugu siis järgmine.
olin enne esimese lapse saamist tööl ja läksid dekreeti esimesel võimalus. ehk siis laps sündis 14 juuni ja dekreet siis aprilli alguses. sain kõik dekreetdi rahad jne. nüüd ootan teist last ja eeldatav sünnitähtaeg on 19. september ja dekreeti soovin jääda viimasel võimalusel ehk 19 august. nii ja peaksin tegema augusti alguses avalduse oma tööandjale, eks? Kas keegi oskab öelda mis ma sinna avaldusse kirjutama pean??? et lähen sellest hetkest dekreeti, tulen tööle??? see osa ajab mind väga segadusse. ma pole vahepeal tööl käinud kuna laps sai alles see juuni aastaseks. ma väga tänan!!! olen üpris saamatu ja vabandan ka kirjavigade pärast:S

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.07 11:15; 24.07 11:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Avalduse võid esitada KOHE aga HILJEMALT 14 p enne uue dekreedi algust:

kellele (näiteks AS Merekaru direktorile)
sinu andmed (nimi, isikukood, telefon või e-aadress või mõlemad)

AVALDUS

Soovin lõpetada lapsehoolduspuhkuse, esimeseks tööpäevaks palun lugeda 19.august 2012.a

24.juuli 2012.a
allkiri
———————-
SUULISELT lisad, et jääd II korda dekreeti st tegelikult tööle ei naase (asendajaga pole vaja lepingut lõpetada)
ja
tuletad tööandjale meelde, et ÜLIOLULINE on ravikindlustuse taastamine töötajana.

Sa lõpetad lhp, sest muidu ei taastu sinu ravikindlustus (haigekassas) TÖÖTAJANA ja sa ei saa dekreediraha.
See, et sa I tööpäeval dekreeti lähed on täiesti lubatav ja kirjas ka Haigekassa kodulkl

See, kas dekreeti minnakse kohe lhp lõpu järel, päevagi töötamata või on töötatud ja kui kaua, see pole antud juhu absoluutselt oluline.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

suur suur tänu sulle! saingi nüüd asja selgeks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.07 11:15; 24.07 11:32;
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. üpris keeruline.loodan et keegi saab aru ja oskab aidata.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.