Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ureaplasma parvum ja rasestumine

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Ureaplasma parvum ja rasestumine

Postitas:
Kägu

Tere!

Sooviksin saada natukene uuemaid mõtteid seoses Ureaplasma bakteriga. Aastaid tagasi avastati Ureaplasma Urealyticum, raviti nii mind kui partnerit, sümptomid puudusid, asi sai korda. Nüüd hiljuti tavapärases kontrollis osutus positiivseks Ureaplasma Parvum, arst isegi ei helistanud ja analüüside juures oli kommentaar, et näit normis, okei. Pöördusin igaksjuhuks paar kuud hiljem teise kogenud naistearsti juurde, olid ka muutusi vooluses. Olin ise väga mures ja soovisin ravi, kuid arst üldse ei tahtnud jällegi antibiootikumravi välja kirjutada ning rõhutas, et see bakter midagi halba ei tee ja võib olla tavapärane mikroflooras. Foorumitest ja erinevatest inglisekeelsetes allikatest-artiklitest sain palju vastuolulist infot. 50-50, osade allikate järgi ongi normaalne ja ravi ei vaja, siiski mõningate allikat järgi võib olla keeruline rasestuda, võivad tekkida komplikatsioonid lapsel jne. Kuna lapsesaamine on lähituleviku plaan, siis kas tuleks siiski uuesti arstile pöörduda? Hetkel küll vaevusi pole, aga on hirm, et kas võib olla takistuseks rasestumisel?

Tänan, kes vaevub vastama 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tehke kõigepealt rasestumisega algust.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näiteks enne IVFi, kui avastatakse see, siis peab olema see välja ravitud. Nagu lugenud olen, siis takistab rasestumist küll.

Kontrolli veel näitu, ravige välja kui vaja ja hakake tegutsema.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul ka see positiivne ja viljatusravi arst Pärnus ütles, et ei ole vajadust välja ravida.. Nii palju kui mina googeldasin, siis sain samuti vastuseks, et see tavaline mikrofloora osa. IVF osas ei tea, sinnani meil veel aega on.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ureaplasma parvum ja rasestumine