Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: ureaplasma

Postitas:

Kas olen õieti aru saanud, et see bakter mis seda haigust tekitab on koguaeg naise organismis (tupe mikroflooras) koguaeg olemas?
Tunnen huvi kuna endal avastati just ureaplasma, siiani on kõik proovid korras olnud mis on ennem rasedust tupest võetud, aga ei ole kindel et just ureaplasma proovi on võetud. Kas see võib rasedusega ja stressiga välja lüüa või peaksin meest kahtlustama \”kõrvalt panemises\” ?
Mingeid sümptomeid mul ei olnud, sattusin valulike toonustega haiglasse ja oli enneaegse sünnituse oht ning siis avastatigi see haigus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.02 21:31; 16.02 22:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah, see on olemas.
minul on see kunagi ammu \”avastatatud\” ja rääkisin sellest arstile (olid ka kaebused põiega jms) ja ta ütles, et tänapäevalt enam ei tehatagi enam sellele bakterile analüüse. ja ei tehtudki.

meest seekord süüdistada ei saa;)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli ka ureaplasma enne rasedust. Soomes ei tehta vist üldse analüüse, aga meil ikka minu teada uuritakse seda rasedatel. Võib tekitada ka sagedaid põiepõletikke.
Mina tegin 3 antibiotsi kuuri läbi ja ei saanud sellest bakterist lahti. Aga kui rasedaks jäin, siis tehti uued analüüsid ja enam ei olnud. Nüüd ootan juba teist last ja ei ole see bakterit senini tagasi tulnud. Äkki sul on ka see bakter koguaeg olnud, aga lihtsalt nüüd lõi välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arst arvas mul, et selle ureaplasma tõttu hakkasidki valulikud toonused ja emakakael lühenes ning on/oli enneaegse sünnituse oht, Nüüd saame mehega mõlemad antibootikume 5päeva ja mina olen väga säästval reziimil et vähemalt 5 nädalt tita kõhus oleks. Pissil käin küll tihedamalt ning aega ajalt on valulik aga uriiniproov põletikku ei näidanud.
Siiani on absoluutselt kõik proovid korras olnud mis on võetud.Nii enne rasedust ja raseduse ajal. Olen korduvalt naistearsti juures käinud ja pulgaga on proove korduvalt võetud ja pole miskit leitud, seega oli üllatus väga suur kui kuulsin et ureaplasma on nüüd kallal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.02 21:31; 16.02 22:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ureaplasmat ei analüüsitagi põhjuseta. Nüüd oli põhjus, seepärast ka avastati. See võib aastaid-aastaid olla muresid põhjustamata su kehas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Meest pole küll selles mõtet süüdistama hakata.
Mul avastati ka see esimese raseduse alguses. Ravi saime mõlemad.
Mehele andin selle kohta lugemist ning see hajutas kahtlused, et keegi oleks \”kõrvalt pannud\”.
Teise rasedusega seda ei avastatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul avastati enne kui üldse alustasin sugueluga 🙂
Käisin tihti WC-s ja sageli oli põiepõletiku-tunne. Perearst uuris, aga ei leidnud midagi. Lõpuks saatis günekoloogile ja see võttis proovid. Mul pidavat sügiseti külmetuse ja stressiga tekkima. Soovitati jõhvikamahla ja Urinali tablette (või ka Urosepti kuure teha).
Viimased 2 sügist olen terve olnud. Proovid ka korras. Joon regulaarselt naturaalset jõhvikamahla ja püüan alakeha külmetamisest hoiduda.
Kuidas ma selle külge sain, on siiani selgusetu 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.