Esileht Lapse ootamine Uriiniproov ja voolus

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Uriiniproov ja voolus

Postitas:
Kägu

Mul homme hommikul vaja teha uriiniproov, aga hommiku esimese uriiniga tuleb ka punakaspruun voolus (mille tõttu ma üldse uriiniproovi andma pean). Ma ei tea, kas targem on anda “puhtam” uriin ehk oodata järgmist pissikorda või anda siis koos selle voolusega uriin. Enam ei ole arstilt küsida ka täna.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina helistaksin nt ITK emadusnõuandlasse, vastavad ööpäevaringselt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ikka eraldi. Uriiniproov võib ju täiesti korras olla, aga voolus mitte (st probleem on tõenäoliselt suguelundkonnas, kuseteed – põis, neerud ei pruugi üldse asjasse puutuda).
Pese end enne proovi andmist korralikult veega puhtaks, tupsuta kuivaks ning tupeava ette võib nt vatitupsu panna (eeldan, et voolus on tupest?).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ikka eraldi. Uriiniproov võib ju täiesti korras olla, aga voolus mitte (st probleem on tõenäoliselt suguelundkonnas, kuseteed – põis, neerud ei pruugi üldse asjasse puutuda).

Pese end enne proovi andmist korralikult veega puhtaks, tupsuta kuivaks ning tupeava ette võib nt vatitupsu panna (eeldan, et voolus on tupest?).

Jah, tupest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Uriin peaks ikka olema hommikune esimene, kuid pane kasvõi jah tampoon tuppe. Kuna voolus uriinis (nt veri) võib anda valesid tulemusi. Ilmselt tupest võetakse proovid eraldi.

Please wait...
Postitas:
Anra

Mina panen ka ikka vatitupsu ette, nagu ämmakas alati soovitab. Korra tegin ilma ja kohe oli mingi näit korrast ära, sest voolust oli sisse sattunud. Enne ka pesta puhta veega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina panen ka ikka vatitupsu ette, nagu ämmakas alati soovitab. Korra tegin ilma ja kohe oli mingi näit korrast ära, sest voolust oli sisse sattunud. Enne ka pesta puhta veega.

Hästi, aitäh kõigile soovituste eest!

Please wait...
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Esileht Lapse ootamine Uriiniproov ja voolus