Esileht Ilu ja tervis Uriinpidamatuse sidemed ei püsi paigal

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )

Teema: Uriinpidamatuse sidemed ei püsi paigal

Postitas:

Mu pereliikmel on pidamatusega probleeme. Mitte midagi hullu, aga vahel kipub tulema tilk ikka püksi. Ostsime siis vastavad sidemed, aga need lähevad ju ruttu “junniks” kätte. Näiteks hügieenisidemetel on tiivakesed ja need jäävad üldreeglina ikka pükste külge, vajadusel kasvõi päevaks. Pidamatuse sidemetel tiivakesi pole, lisaks on need laiad, ulatuvad üle aluspükste jalgevahetüki. Alguses on asi kõik ilus, aga mõne aja pärast voldib see side ennast kokku ja kui siis midagi püksi tuleb, on püksid ikka märjad. Need sidemed on ju päris kallid ka, ei taha iga mõne tunni tagant vahetada, kui tegelikult pole veel midagi sidemesse tulnudki. Kuna uriinipidamatus pidi olema väga levinud probleem, siis vast on ka siin inimesi, kellel kogemusi. Äkki valgustate, kuidas olete sidemed paigale saanud? Kas peab tingimata ostma need võrkpüksid? Kas need siis tõesti aitavad?

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 29.09 17:48; 30.09 09:10; 01.10 02:05; 02.10 02:56; 02.10 03:12; 08.10 01:18; 16.10 04:46; 22.10 04:17; 23.10 18:21; 23.10 18:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan Tena sidemeid päevade esimestel päevadel, kui verejooks suur – ja ei voldi seal miski end kokku ega kao ära, vastupidi – ülihead on, võrreldes hügieenisidemetega. Mina kasutan muidugi priskeid sidemeid, võib olla need õhemad on kuidagi teistsugused, aga Extra sidemed küll hoiavad väga ilusti keha järgi.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.09 18:13; 30.09 20:35; 01.10 02:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu pereliikmel on pidamatusega probleeme. Mitte midagi hullu, aga vahel kipub tulema tilk ikka püksi. Ostsime siis vastavad sidemed, aga need lähevad ju ruttu “junniks” kätte. Näiteks hügieenisidemetel on tiivakesed ja need jäävad üldreeglina ikka pükste külge, vajadusel kasvõi päevaks. Pidamatuse sidemetel tiivakesi pole, lisaks on need laiad, ulatuvad üle aluspükste jalgevahetüki. Alguses on asi kõik ilus, aga mõne aja pärast voldib see side ennast kokku ja kui siis midagi püksi tuleb, on püksid ikka märjad. Need sidemed on ju päris kallid ka, ei taha iga mõne tunni tagant vahetada, kui tegelikult pole veel midagi sidemesse tulnudki. Kuna uriinipidamatus pidi olema väga levinud probleem, siis vast on ka siin inimesi, kellel kogemusi. Äkki valgustate, kuidas olete sidemed paigale saanud? Kas peab tingimata ostma need võrkpüksid? Kas need siis tõesti aitavad?

Täpselt sama probleem ja pole leidnud ka mingit lahendust.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.09 18:33; 07.10 13:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

1) kui terve häda on mähkmesse oodata, mitte ainult üksikuid tilku, tuleks osta püksmähkmed.
näevad välja sellised.
neid on erinevaid, osa käib mingite krõpsudega, aga osa on küljelt kummiga, neid saab nagu aluspüksegi kenasti vetsus alla ja üles tõmmata (kui on mõni helgem päev ja meeles õigel ajal vetsu hädale minna)
2) kindlasti tuleks mähkmevajaduse korral küsida perearstilt või pereõelt tõend abivahendi kaardi saamiseks, siis saab mingi portsu mähkmeid (ka püksmähkmeid) kuus kas päris tasuta või väga suure soodustusega.
kui meie vanaisa raske haiguse tõttu enam ise wc-sse minna ei suutnud, siis vanaema helistas perearstile, see vormistas tõendi, vanaema sai selle tõendi perearstikeskusest kätte ja läks siis linnaosavalitsuse sots.osakonda, sealt sai abivahendi kaardi. edasi käisid juba nooremad pereliikmed selle kaartdiga vanaisae invarus mähkeid toomas korra kuus.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas neist paigalhoidmise pükstest võib miskit kasu olla?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 29.09 17:48; 30.09 09:10; 01.10 02:05; 02.10 02:56; 02.10 03:12; 08.10 01:18; 16.10 04:46; 22.10 04:17; 23.10 18:21; 23.10 18:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

1) kui terve häda on mähkmesse oodata, mitte ainult üksikuid tilku, tuleks osta püksmähkmed.

näevad välja sellised.

neid on erinevaid, osa käib mingite krõpsudega, aga osa on küljelt kummiga, neid saab nagu aluspüksegi kenasti vetsus alla ja üles tõmmata (kui on mõni helgem päev ja meeles õigel ajal vetsu hädale minna)

2) kindlasti tuleks mähkmevajaduse korral küsida perearstilt või pereõelt tõend abivahendi kaardi saamiseks, siis saab mingi portsu mähkmeid (ka püksmähkmeid) kuus kas päris tasuta või väga suure soodustusega.

kui meie vanaisa raske haiguse tõttu enam ise wc-sse minna ei suutnud, siis vanaema helistas perearstile, see vormistas tõendi, vanaema sai selle tõendi perearstikeskusest kätte ja läks siis linnaosavalitsuse sots.osakonda, sealt sai abivahendi kaardi. edasi käisid juba nooremad pereliikmed selle kaartdiga vanaisae invarus mähkeid toomas korra kuus.

Küsimus oli paaris tilgas. Aga jah, probleem nende sidemetega on küll. Mina kasutan neid päevade ajal Molimed Midi https://www.apotheka.ee/molimed-midi-n14-pmm0015933ee ja kannan aluspükstele lisaks ka võrkapükse. Side püsib küll paigal…võrkpüksid või nõukaaegsed vuplid (taaskasutuskeskustes päris tihti saadaval) tõesti aitavad. Aga probleem on sideme paksusega- kägu kes kirjutas, et kasutab päevade ajal samuti paksemeid sidemeid, mismoodi saab ta siis teksasid või mistahes pikki pükse kanda- paistab ju välja, et mingi “nutsakas” on püksis. Vot seda ma pole veel siiamaani selgeks saanud…

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.09 16:18; 30.09 21:46; 10.10 20:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

1) kui terve häda on mähkmesse oodata, mitte ainult üksikuid tilku, tuleks osta püksmähkmed.

näevad välja sellised.

neid on erinevaid, osa käib mingite krõpsudega, aga osa on küljelt kummiga, neid saab nagu aluspüksegi kenasti vetsus alla ja üles tõmmata (kui on mõni helgem päev ja meeles õigel ajal vetsu hädale minna)

2) kindlasti tuleks mähkmevajaduse korral küsida perearstilt või pereõelt tõend abivahendi kaardi saamiseks, siis saab mingi portsu mähkmeid (ka püksmähkmeid) kuus kas päris tasuta või väga suure soodustusega.

kui meie vanaisa raske haiguse tõttu enam ise wc-sse minna ei suutnud, siis vanaema helistas perearstile, see vormistas tõendi, vanaema sai selle tõendi perearstikeskusest kätte ja läks siis linnaosavalitsuse sots.osakonda, sealt sai abivahendi kaardi. edasi käisid juba nooremad pereliikmed selle kaartdiga vanaisae invarus mähkeid toomas korra kuus.

Kui on terve häda püksi oodata, siis tuleks kasutada mähkmeid, mitte mähkmepükse. Need ei pruugi tugevat pissikorda vastu pidada, rohkem ikka “tilgapüüdjateks”.
Töötan hooldajana.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga probleem on sideme paksusega- kägu kes kirjutas, et kasutab päevade ajal samuti paksemeid sidemeid, mismoodi saab ta siis teksasid või mistahes pikki pükse kanda- paistab ju välja, et mingi “nutsakas” on püksis. Vot seda ma pole veel siiamaani selgeks saanud…

See on veider mure. Võib olla sina kannad pidevalt kannivaheni liibuvaid teksaseid, aga minu püksid on ikka harilikult kehast eemal ning mingit probleemi pole välja paistmisega. Seelikuga ammugi. Side on ju ikka jalge vahel.

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.09 18:13; 30.09 20:35; 01.10 02:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga probleem on sideme paksusega- kägu kes kirjutas, et kasutab päevade ajal samuti paksemeid sidemeid, mismoodi saab ta siis teksasid või mistahes pikki pükse kanda- paistab ju välja, et mingi “nutsakas” on püksis. Vot seda ma pole veel siiamaani selgeks saanud…

See on veider mure. Võib olla sina kannad pidevalt kannivaheni liibuvaid teksaseid, aga minu püksid on ikka harilikult kehast eemal ning mingit probleemi pole välja paistmisega. Seelikuga ammugi. Side on ju ikka jalge vahel.

Muidugi ma kannan hästi seljas istuvaid teksasid ja kuna olen väikese kanniga aga laia puusaga ja khmkhm ka natuke rasvase vöökohaga, siis on mul ainsad püksid mida kanda saan kõrge värvliga ja liibuva kanniosaga. Nii et tõesti probleem on. Ja seelikut ma kannan vaid suvel, mul on kohutavalt külmatundlikud sääred, nii et sukkpüksid+seelik kombinatsioon juba selliste ilmadega on välistatud.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.09 16:18; 30.09 21:46; 10.10 20:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan Tena sidemeid päevade esimestel päevadel, kui verejooks suur – ja ei voldi seal miski end kokku ega kao ära, vastupidi – ülihead on, võrreldes hügieenisidemetega. Mina kasutan muidugi priskeid sidemeid, võib olla need õhemad on kuidagi teistsugused, aga Extra sidemed küll hoiavad väga ilusti keha järgi.

Kas oled äkki hästi sale, et side ilusti paigal püsib? Meil on see probleem, et kleebid alukate külge ilusti siledasti ära, aga 12 või 16 cm vmt laiune side ei mahu jalgade vahele ära ju, ikka suruvad reied sideme kokku ja siis see lähebki selliseks julgaks. Jääb küll aluspükste külge kinni, aga see kleepuv pind nihkub kokkupoole. Ja kui algul ulatus side aluspükste jalgevahetükist külje pealt üle, siis pärastpoole jääb külje pealt osa jalgevahetükist katmata. Ja kui siis juhtub tilgake tulema, on püksid kohe märjad.

Või on need Tenad kuidagi teistmoodi kui teised sidemed? Kallimad on küll, aga äkki on asi lihtsalt suuremas reklaamis.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 29.09 17:48; 30.09 09:10; 01.10 02:05; 02.10 02:56; 02.10 03:12; 08.10 01:18; 16.10 04:46; 22.10 04:17; 23.10 18:21; 23.10 18:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan Tena sidemeid päevade esimestel päevadel, kui verejooks suur – ja ei voldi seal miski end kokku ega kao ära, vastupidi – ülihead on, võrreldes hügieenisidemetega. Mina kasutan muidugi priskeid sidemeid, võib olla need õhemad on kuidagi teistsugused, aga Extra sidemed küll hoiavad väga ilusti keha järgi.

Kas oled äkki hästi sale, et side ilusti paigal püsib? Meil on see probleem, et kleebid alukate külge ilusti siledasti ära, aga 12 või 16 cm vmt laiune side ei mahu jalgade vahele ära ju, ikka suruvad reied sideme kokku ja siis see lähebki selliseks julgaks. Jääb küll aluspükste külge kinni, aga see kleepuv pind nihkub kokkupoole. Ja kui algul ulatus side aluspükste jalgevahetükist külje pealt üle, siis pärastpoole jääb külje pealt osa jalgevahetükist katmata. Ja kui siis juhtub tilgake tulema, on püksid kohe märjad.

Või on need Tenad kuidagi teistmoodi kui teised sidemed? Kallimad on küll, aga äkki on asi lihtsalt suuremas reklaamis.

Neil on selline nagu kumm või krooge ääres, nad ei ole lapikud, tõmbavad kaarde keha järele – ja see ongi ilmselt see võti, miks nad plehku ei pane. Ei, ma ei ole sale, vastupidi.
Aga proovi ära.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.09 18:13; 30.09 20:35; 01.10 02:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuulge, mina tean lahendust. Kui küsimus on paaris tilgas, tuleb osta mähkmete ja sidemete asemel need menstruatsiooni püksid, mida mõni aeg tagasi igal pool reklaamiti. Thinx oli selle reklaamitu nimi, aga neid on teistelt tootjatelt ka, nt Saksamaal toodetakse Ooshi nimelisi. https://ooshi-berlin.de/ Ja kindlasti on teisi ka veel.
Pidid olema lõhnatud, kuivad ja mingi 6 h käivad päevadega järjest vist jne. Pärast paned pesumasinasse.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aliexpressist saab neid period panties murdosa hinna eest, mis sellelt lehelt vastu vaatab, 40.- aluspüksi eest! Alis keskmiselt 2.- püksi eest, võiks osta siiski paremad, mitte kõige odavamad. Peaks tilgad igatahes ilusti kinni pidama päeva jooksul. Ma ise kasutan küll “otstarbeliselt” ehk päevade ajal, et ei peaks seda “igaks-juhuks-pesukaitset” püksi toppima, pole läbi lasknud.
Ka on seal riidemähkmed täiskasvanutele, otsida incontinence, adult diapers vms jms. Meestele kahjuks on palju vähem, ainult Tenal olen näinud meeste “sidemeid” ja mähkmepükse.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.10 14:10; 02.10 10:37; 08.10 14:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alis jäid silma ka pestavad hügieenisidemed. Huvitav, kas keegi neid ka kasutanud on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 29.09 17:48; 30.09 09:10; 01.10 02:05; 02.10 02:56; 02.10 03:12; 08.10 01:18; 16.10 04:46; 22.10 04:17; 23.10 18:21; 23.10 18:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuigi neil on ilmselt sama häda kui hügieenisidemetel, et need ei ima nii efektiivselt ja haisu vastu ka ei aita.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 29.09 17:48; 30.09 09:10; 01.10 02:05; 02.10 02:56; 02.10 03:12; 08.10 01:18; 16.10 04:46; 22.10 04:17; 23.10 18:21; 23.10 18:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aluspükse võiks vahetada ja pesta siiski igapäevaselt, isegi siis kui ei tule tilka püksi, ei jõua see hais nii ruttu tekkida. Eriti kui on veel pükstel mingi “antimikroobne” lapp õmmeldud.
See on niivõrd levinud asi vanemaealiste naiste seas, et…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.10 14:10; 02.10 10:37; 08.10 14:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ennetan seda valesti “julgaks” kortsumist sellega, et lükkan sideme mokkade vahele ja nii ta ikka täidab oma funktsiooni. Jah, oli alguses ebamugav. Harjusin ära, sest tilgad püksis niisutamas ja haisemas on hullemad. Päevade ajal teen sama sidemega, sest kui niisama alukad üles tõmmata, hakkab see side ujuma ja lõpuks in ikka kõik valesti. Parem topin nö auguesise kinni, et ole muret, et mingi tilk kuhugi uitama pääseks.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.10 00:47; 07.10 22:12; 10.10 16:09; 23.10 02:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ei ole nende tõepoolest tilkadega piirduvatel juhtumitel Tenaga ainsatki probleemi olnud. Ei kortsu ega lähe kuhugi. Minu probleem on tõsi pisike ja saan seni piirduda nende kõige väiksematega, slim, ultra mini, mini magic, oleneb mis parasjagu odavam on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks te üldse olete nõus sellist probleemi taluma? see pidamatuse op on nii lihtne ja tõhus ja tehakse igal pool, et pole mingit põhjust mingite nutsakatega igapäevaselt mässata.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks te üldse olete nõus sellist probleemi taluma? see pidamatuse op on nii lihtne ja tõhus ja tehakse igal pool, et pole mingit põhjust mingite nutsakatega igapäevaselt mässata.

Kas ka siis, kui on olnud selgroovigastus ja sellega kaasnenud pidamatus?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.09 18:33; 07.10 13:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks te üldse olete nõus sellist probleemi taluma? see pidamatuse op on nii lihtne ja tõhus ja tehakse igal pool, et pole mingit põhjust mingite nutsakatega igapäevaselt mässata.

einoh, sorry, aga ei ole ei lihtne ega tõhus ega tehta igal pool. mul on tehtud. esiteks tehakse sulle seljasüst, pärast mida ootad tundide kaupa, et jalgades tundlikkus ja liikumine taastuks. muretsed, kas ikka taastub. teiseks, see op pole mingi lumme lasta kerge asi, paranemine on ikka pikk ja parajalt vaevaline. kolmandaks oleneb kasutatud opimeetodist ja enda toonusest, kas tulemus jääb püsima või mitte. minul kasutati krookimiseks minu enda rebenenud kudesid, kuna nõnna noorele ei tahetud võrku panna – äkki saan veel lapsi. ülekaalulisus ja üldine treenimatus lisaks ja 7 aastat hiljem on ikka tilgad püksis. arst hoiatas ka, et oma kudede lappimine ei pruugi püsima jääda. lisaks ebamugavused pissimisel, sest mul on tunne, et paigaldatud ling on kuidagi liikunud. igatahes pean pissima kahes jaos, üks sorts kõigepealt, siis ootan pisut, kuni õige koha peale voolab ja siis saab uuesti pissida.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.10 00:47; 07.10 22:12; 10.10 16:09; 23.10 02:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan Tena sidemeid päevade esimestel päevadel, kui verejooks suur – ja ei voldi seal miski end kokku ega kao ära, vastupidi – ülihead on, võrreldes hügieenisidemetega. Mina kasutan muidugi priskeid sidemeid, võib olla need õhemad on kuidagi teistsugused, aga Extra sidemed küll hoiavad väga ilusti keha järgi.

Nii, uurisin järele. Mõtlesin, et on mingid muud, aga ongi Tena sidemed. Extra vist. Sihueksed paksud. Ja kui päev otsa kanda, siis lähevad julgaks.

Mina ennetan seda valesti “julgaks” kortsumist sellega, et lükkan sideme mokkade vahele ja nii ta ikka täidab oma funktsiooni. Jah, oli alguses ebamugav. Harjusin ära, sest tilgad püksis niisutamas ja haisemas on hullemad. Päevade ajal teen sama sidemega, sest kui niisama alukad üles tõmmata, hakkab see side ujuma ja lõpuks in ikka kõik valesti. Parem topin nö auguesise kinni, et ole muret, et mingi tilk kuhugi uitama pääseks.

Kas tegemist on mingi õhema sidemega? Millisega täpsemalt?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 29.09 17:48; 30.09 09:10; 01.10 02:05; 02.10 02:56; 02.10 03:12; 08.10 01:18; 16.10 04:46; 22.10 04:17; 23.10 18:21; 23.10 18:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tõesti nii noortel naistel juba pidamatuse probleemid? Käitegi neljakümbiselt mingid lapid püksis? Kuidas te seksida saate? Mees otsib lappide vahelt õige koha üles? Tegelege ometi selle probleemiga. On ju vastavad harjutused jne.

0
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.10 10:44; 08.10 16:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmine targutaja, ma loodan, et sina teed neid harjutusi hoolega.
Sest tõde on, et kõik naised, kes vanemas eas ei taha tilgad püksis ringi käia, peaksid neid Kegeli harjutusi järjepidevalt tegema!

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.10 14:10; 02.10 10:37; 08.10 14:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen see “eelmine targutaja”. Jah, teen harjutusi hoolega ja mitte ainult sellele kohale. Kogu keha vormishoodmine aitab selliseid probleeme vältida. Ei kujutaks küll ennast ette neljakümneselt mingite nutsakatega püksis.

0
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.10 10:44; 08.10 16:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen see “eelmine targutaja”. Jah, teen harjutusi hoolega ja mitte ainult sellele kohale. Kogu keha vormishoodmine aitab selliseid probleeme vältida. Ei kujutaks küll ennast ette neljakümneselt mingite nutsakatega püksis.

Tubli tüdruk! Istu, viis! Sünnita lapsed ka, nii et oma koed rebenevad, tekib tupe ja emaka allavaje (see sõltub oma kudede kaasasündinud elastsusest ja sünnituse kulgemisest ehk siis ise midagi teha ei saa ei ennetamiseks ega taastumiseks) ja siis vaatame, kuidas sa rebenenud ja paigast liikunud organid terveks ja oma kohale tagasi kegeldad. Ole õnnelik, et sul on paremini läinud ja ära pritsi halvakspanu ja sappi nendele, kellel nagunii on vaja tagajärgedega tegeleda. Ja mis meestesse puutub, siis ma ei tea, kuidas sul asjad käivad, aga mina ei kasuta seksides pesu, st alati jõuab enne lahti riietuda. Mulle pole kunagi meeldinud, kui keegi teine mult riideid maha koorib.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.10 00:47; 07.10 22:12; 10.10 16:09; 23.10 02:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tõesti nii noortel naistel juba pidamatuse probleemid? Käitegi neljakümbiselt mingid lapid püksis? Kuidas te seksida saate? Mees otsib lappide vahelt õige koha üles? Tegelege ometi selle probleemiga. On ju vastavad harjutused jne.

Aga kui on alakeha lihaste osaline halvatus? Ma pole eluski tundnud oma vaagnapõhjalihaseid, samuti mitte neid kõhulihaseid, mis aitaksid punnis kõhtu sissepoole tõmmata (pole ülekaaluga seoses punnkõht, vaid see on mul lapsest peale ja ka peale ränka haigust alakaalulisena olnud). Ja arstid on konkreetselt öelnud, et see on küll harv juhus, aga mul see esineb. Vanemas eas hakkavad ka selja-ja puusapiirkonna lihased tundetuks muutuma selle diagnoosiga. Ja annabki juba tunda natuke.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.09 16:18; 30.09 21:46; 10.10 20:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ennetan seda valesti “julgaks” kortsumist sellega, et lükkan sideme mokkade vahele ja nii ta ikka täidab oma funktsiooni. Jah, oli alguses ebamugav. Harjusin ära, sest tilgad püksis niisutamas ja haisemas on hullemad. Päevade ajal teen sama sidemega, sest kui niisama alukad üles tõmmata, hakkab see side ujuma ja lõpuks in ikka kõik valesti. Parem topin nö auguesise kinni, et ole muret, et mingi tilk kuhugi uitama pääseks.

Kas pükste külge üldse ei kleebi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 29.09 17:48; 30.09 09:10; 01.10 02:05; 02.10 02:56; 02.10 03:12; 08.10 01:18; 16.10 04:46; 22.10 04:17; 23.10 18:21; 23.10 18:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka kerge uriinipidamatus. Näiteks aevastades ei suuda oma põit kontrollida. Aga mulle piisab tavalistest sidemetest. Kui tean, et wc on päeva jooksul lähedal, kasutan suurt sorti päevakaitset, alati on neid mitu kaasas, saan kohe vahetada, kui vaja on. Kui kuhugi sõidan, kus wc-sse mineku võimalust võibolla kohe pole, kasutan hügieenisidemeid. Täiesti piisav on, kui jutt tõesti mõnest tilgast, siis milleks neid kalleid sidemeid osta, mis pealegi veel nutsus püksis on. Proovige enne väiksematega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saan aru,e t siin ikkagi ainult naised räägivad. Aga kui meesterahval sama jama? S.t need sidemed on tehtud sellised, et kleebitav osa ei hoia nii hästi kinni. Kuidas seda probleemi lahendada? (Mu 80-a-l perekonnaliikmel tervisprobleem, mistõttu vajab neid vahendeid.)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.10 10:04; 23.10 09:23;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )


Esileht Ilu ja tervis Uriinpidamatuse sidemed ei püsi paigal