Esileht Hobinurk Ürituste piletite ost/müük FBs

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Ürituste piletite ost/müük FBs

Postitas:
Kägu

Jagage kogemusi, kuidas inimestel õnnestub osta ja müüa teatri-, kontserdi- jm pileteid Facebookis? On septsiaalne grupp, kuid iga kord, kui ma üritan sinna postitada ükskõik kas müügi- või ostukuulutust, saan ma FBlt vastuse, et see läheb vastuollu nende reeglitega (FBs on ürituste piletite vahendamine keelatud) ja kuulutust ei avaldata. Ometi on see grupp juba aastaid hinges ja igapäevaselt tekib sinna uusi kuulutusi. Millega mina neile silma jään? (Linki ei pane kuulutusse.)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa seda sealt grupist ei küsi? Küsi grupi omaniku käest. Meie ju ei tea, millised grupi reeglid seal kehtivad. Sinu postitus läheb vastuollu grupi reeglitega, nii et tutvu korralikult nende reeglitega kõigepealt. Facebooki “viga” võib olla ainult see, et grupi reeglid on üldse võimalikud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See keeld ei ole grupi reeglites, see on FB üleüldine poliitika. Mitte admin ei ole see, kes postitust avaldada ei lase, vaid FB.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jagage kogemusi, kuidas inimestel õnnestub osta ja müüa teatri-, kontserdi- jm pileteid Facebookis? On septsiaalne grupp, kuid iga kord, kui ma üritan sinna postitada ükskõik kas müügi- või ostukuulutust, saan ma FBlt vastuse, et see läheb vastuollu nende reeglitega (FBs on ürituste piletite vahendamine keelatud) ja kuulutust ei avaldata. Ometi on see grupp juba aastaid hinges ja igapäevaselt tekib sinna uusi kuulutusi. Millega mina neile silma jään? (Linki ei pane kuulutusse.)

Mul oli sama mure, aga proovisin nii: ma ei avaldanud oma kuulutust mitte müügikuulutusena vaid tavalise postitusena sinna grupi seinale.. nii sain oma piletid müüdud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on väga loogiline lahendus, järgmisel korral proovin seda. Samas on teistel avaldatud justnimelt müügikuulutusena.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on väga loogiline lahendus, järgmisel korral proovin seda. Samas on teistel avaldatud justnimelt müügikuulutusena.

No ei saanud mina ka aru miks just minu kuulutus FB-le ei sobinud ????????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ei saanud mina ka aru miks just minu kuulutus FB-le ei sobinud

FB toimimisest ongi teinekord raske aru saada.Ma olen seal mõnikord laste väikeseksjäänud riideid müünud või ära andnud. Ühtede talvesaabaste kuulutus lükati tagasi. Jätsin siis firma nime välja, panin lihtsalt et saapad number x. Ikka ei sobinud. Tegin uued pildid, firmanime ei maininud, jälle ei sobinud: Eksitavate toodete müümine on vastuolus meie reeglitega

Saime sinu taotluse kätte ja vaatasime sinu kirje uuesti üle. Tegime kindlaks, et see ei vasta meie eksitavate toodete kaubandusreeglitele. Meil on kaubanduseeskirjad, mis aitavad inimestel Facebookis vastutustundlikult osta ja müüa. See kirje on nüüd nähtav ainult sulle endale.
Mis moel ma eksitasin, on siiani selgusetu. Täiesti ausalt meie kaubandusvõrgust ostetud saapad ja pildi ka minu enda tehtud.
Piletitega vast püüaks mingi ümbernurga kirjelduse teha kui otse ei saa.
0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No mul oligi üsna ümbernurga, tahtsin otsida pileteid lavastustele “Ema” ja “Arst” ???? Ei oleks tohtinud kuidagi kellegi tähelepanu äratada.

Ma lihtsalt ei saa aru, kuidas saab juba aastaid toimida selline grupp, mille kogu tegevus on vastuolus FB reeglitega.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Hobinurk Ürituste piletite ost/müük FBs