Esileht Tööelu, raha ja seadused. USA-sse turismireisiga?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: USA-sse turismireisiga?

Postitas:

On ammune unistus käia ära USA-s.Autojuhilubasid ei oma (kunagi proovisin teha, aga hirm ise juhtida oli tohutu) nii,et mingi roadtrip oleks minu jaoks välistatud. Kõige rohkem tahaks mingi turistide grupiga koos minna, et vaatamisväärsused ja kuidagi turvalisem variant tundub minu jaoks. Eestis on mul abikaasa ja laps seega mingit ,et tagasi ei tuleks plaani eal ei oleks. Aga paari nädalase puhkuse tahaks küll ette võtta. Ei ole välistatud ka laps kaasa võtta, mees Ameerikast huvitatud pole. Kuidas see muidu ,aga kõik käib? Olen uurinud ja nagu ei korraldata palju selliseid turismireise USA-sse? Ja millest siis alustama peaks? Ja mis summadega arvestama? Iga nõu teretulnud ja südamesse ei võta ka kriitikat 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Olen uurinud ja nagu ei korraldata palju selliseid turismireise USA-sse? [/tsitaat]
Huvitav, kust sa küll uurisid. USA reise korraldavad Tensi reisid, Germalo ja Mainedd. Võib olla veel keegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Annan hea meelega nõu, jäta e-posti aadress, uurin veidi neid rühmareise, sest osad on ikka väga nigelalt kokku pandud. Maksad palju, aga sisu pole ollagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.03 22:20; 15.03 22:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Germalo reis on jama, sisu ja hind ei vasta üldse. Mis asi on tüüpiline Ameerika hommikusöök? Jootraha andmine ei ole kohustuslik, kui ikka teenindus on kehv, siis ei anna. Sellist raha ma sellise reisi eest ei maksaks kindlasti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.03 22:20; 15.03 22:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Germalo reis on tõesti kallis, aga hakata norima mingite pisiasjade kallal? Esiteks, ameerika hommikusöök on sama levinud mõiste kui kontinentaalne ja inglise hommikusöök, sisaldab praetud mune, vorstikesi/peekonit ja röstsaia. Teiseks, jootraha on tõesti kombeks igal pool anda, see peaks ikka väga erakordne juhus olema, kui restoranis jootraha ei jäta.

Aga Ameerikas on päris raske ilma autota ringi liikuda, kui just ainult linnaekskursiooni ei tee. On võimalik selline variant, et lennata odava piletiga New Yorki (soodsamad pakkumised on tavaliselt kevadel/sügisel, mitte suvel), 4-5 päeva seal, odava bussiga Washingtoni ja/või Bostonisse ka, aga minu arvates on rahvuspargid just Ameerika parim osa. Põhimõtteliselt võib ju nt. otsida odava lennu Las Vegasesse ja sealt siis Grand Canyoni bussireisi osta, aga autoga ise ringi sõita ja erinevaid paiku külastada on ikka midagi muud. Mõtle läbi, mis sind kõige rohkem huvitab. Ehk leiad endale mõne sõbra kaasa, kes autoga sõidab, kui mees huvitatud ei ole? Igal juhul peaksid trip.ee foorumist palju kasulikku leidma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.03 17:47; 20.03 01:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ameerika hommikusöök ei sisalda kohe kindlasti praetud mune, vorstikesi, peekonit jms. Ameerika hommikusöök sisaldab donutseid jm mgusaid saiakesi ja igasuguseid helbeid ja piima, heal juhul saad putru ka

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]saabmisaab kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ameerika hommikusöök ei sisalda kohe kindlasti praetud mune, vorstikesi, peekonit jms. Ameerika hommikusöök sisaldab donutseid jm mgusaid saiakesi ja igasuguseid helbeid ja piima, heal juhul saad putru ka[/tsitaat]

Pigem siiski mitte putru, vaid saad ise vahvlimasinaga teha pakse vahvleid.

Samuti peaks olema menüüs olema värske apelsinimahl, puuviljad ja jogurtid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]saabmisaab kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ameerika hommikusöök ei sisalda kohe kindlasti praetud mune, vorstikesi, peekonit jms. Ameerika hommikusöök sisaldab donutseid jm mgusaid saiakesi ja igasuguseid helbeid ja piima, heal juhul saad putru ka[/tsitaat]Jäägu sulle su arvamus. Ameerika hommikusöök on hotellinduses kindel mõiste, mis just nimelt sisaldab mune ja peekonit. See ei tähenda seda, et kõik ameeriklased nii sööksid või et kõik ameerika hotellid seda pakuksid 🙂 Lihtsalt, kui reisiprogrammis on osade hotellide kohta kirjas, et pakutakse ameerika hommikusööki, ja teiste kohta kirjas, et pakutakse kontinentaalset hommikusööki, siis pole mõtet nende mõistete kallal norida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.03 17:47; 20.03 01:04;
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Germalo reis on jama, sisu ja hind ei vasta üldse. Mis asi on tüüpiline Ameerika hommikusöök? Jootraha andmine ei ole kohustuslik, kui ikka teenindus on kehv, siis ei anna. Sellist raha ma sellise reisi eest ei maksaks kindlasti. [/tsitaat]

Kahjuks on küll jootraha andmine teenindajale kohustuslik. Seal ei saa ükski teenindaja nn kuupalka, vaid elabki sellest jootrahast. Tihti on arvele lisatud, et jootraha on suuruses-x, aga kui teenindus meeldis siis 2x ja kui eriti meeldis siis 3x. Ilma jootraha maksmata lahkudes võrdub see vargusega – teenust tarbisid, aga ei maksnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. USA-sse turismireisiga?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.