Esileht Ajaviite- ja muud jutud Usaldusväärne e-pood

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Usaldusväärne e-pood

Postitas:
Kägu

Soovitage usaldusväärset e-poodi, kust tellida/osta kvaliteetset ja odavat kaupa (riideid).
Täpsemalt olen hetkel parka otsingul, mis on seest soe karvane.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Sellist asja nagu kvaliteetne JA odav ei ole olemas, pead tegema valiku nende kahe omaduse vahel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Poolakas:

https://goodlookin.pl/cat-pol-1214553899-Dla-Niej-Kurtki-i-plaszcze-zimowe.html

tellsin sealt sügisel endale kaks parkat, ühe pikema, teise lühema, üks maksis 18 ja teine 20 eurot (alega). Selle raha eest on kvaliteeti kuhjaga.

Poolakeelselt lehelt tellides saad odavamalt /tõlgi google translatega, nii palju kui vaja, saad ikka aru/. Kui sa lähed sama lehe inglise keelse versiooni peale, on hinnad kohe priskemad. 100 poola zlotti on praegu umbes 23,30 eurot, seega seest karvase parka saaksid sealt alla 50 euroga.

Kahe jope postikulu oli mul mingi 11 eurot. Seal käib kaalu järgi, kui rohkem korraga ostad, siis läheb postikulu ka suuremaks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ja vbla siit leiad ka midagi: https://www.ambellis.de/bekleidung/maentel/parkas/?sort=priceAsc

ma olen sealt tellinud siis kui lapsele Mytoysist midagi ostan, mytoysi ja ambellise ostud pannakse samasse pakki kokku, seega hea mugav kui lapsed ka on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mine jaluta parem stockmannist (või mõnest muust suurest rõivapoest) läbi, saad kohe selga ka proovida, nt stockmannis oli eelmisel nädalavahetusel juba enamik asju -50%. ise ostsin omale nt karvase kraega pika vateeritud jope ja mantli vahepealse riideeseme vaid 29€ eest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mine jaluta parem stockmannist (või mõnest muust suurest rõivapoest) läbi, saad kohe selga ka proovida, nt stockmannis oli eelmisel nädalavahetusel juba enamik asju -50%. ise ostsin omale nt karvase kraega pika vateeritud jope ja mantli vahepealse riideeseme vaid 29€ eest.

jah, parka-tüüpi jopesid müüdi seal isegi 9€ eest. aga parajumpers oli ikka täishinnaga 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Poolakas:

tellsin sealt sügisel endale kaks parkat, ühe pikema, teise lühema, üks maksis 18 ja teine 20 eurot (alega). Selle raha eest on kvaliteeti kuhjaga.

Poolakeelselt lehelt tellides saad odavamalt /tõlgi google translatega, nii palju kui vaja, saad ikka aru/. Kui sa lähed sama lehe inglise keelse versiooni peale, on hinnad kohe priskemad. 100 poola zlotti on praegu umbes 23,30 eurot, seega seest karvase parka saaksid sealt alla 50 euroga.

Kahe jope postikulu oli mul mingi 11 eurot. Seal käib kaalu järgi, kui rohkem korraga ostad, siis läheb postikulu ka suuremaks.

Üritasin sealt tellida https://goodlookin.pl/basketedit.php?mode=1, a kõik tundub keeruline nagu hiina keel

Please wait...
Postitas:
Kägu

Poolakas:

Üritasin sealt tellida https://goodlookin.pl/basketedit.php?mode=1, a kõik tundub keeruline nagu hiina keel

Tellimuse sain esitatud, makse tuli 66.93, kuid kui maksmiseks läks, siis oli summa järsku 69.93. Miks nii?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tellimuse sain esitatud, makse tuli 66.93, kuid kui maksmiseks läks, siis oli summa järsku 69.93. Miks nii?

Ma ei tea, oletan, et mingi valuutakursi arvutamise muutus või panga teenustasu?

Please wait...
Postitas:
Kägu

kingadkotid.ee

Lugesin tagasisidet, tundub imeline. Kahjuks väldivad nad palvet näha REAALSEID fotosid toodetest. Kõigele muule vastatakse, sellele mitte. Paneb kahtlema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei leia mõõdutabeleid sealt poola kodulehelt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oh, seal Poola lehel nii suur valik ja odav ka. Kaua kaup tuleb?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ja google translaator teeb kirjeldused ka nii vahvaks, no kuidas ma siis ei osta endale sellist jopet:

Kabiini siseküljel asuv jope on isoleeritud ka kena nööpnõelaga.
See on varustatud kaelarihmaga ja eemaldatava kapuutsiga.
Kapoti ümbruses on eemaldatav karusnahk (nuppude jaoks).
Jope kinnitatakse tõmblukuga ja pistikupesaga paneeliga.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma ei leia mõõdutabeleid sealt poola kodulehelt

Size charti sa näed siis kui klikid mõnel tootel ja pead suurust valima hakkama. Poolakeelsel saidil on tabela rozmiarów, sellele klikid.

Ingliskeelne leht: https://goodlookin-shop.com/product-eng-11430-QUILTED-HOODED-JACKET-BLACK-B1051.html#close

Seal näed vast selgemalt, kus on see size chart 🙂
Kui sinu mõõdud seal ei ilmu, siis vali ülevalt menüüst Plus Size – DUŻE ROZMIARY
Seal on ka talveriided, kuni suuruseni 54.
Plus suuruste lehel tuleb ise tähelepanelik olla, kas mantel või jope on talve oma või kevad-sügis, seal need ei ole hooaja kaupa liigendatud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kaup tuleb umbes 5-7 päevaga. Kohale ei too Omniva, vist oli DPD, kui ma õigesti mäletan 😀 Minu tellimus pandi küll väga kiiresti teele.

Kui google translatega poola versioon eesti keelde panna, siis on jah väga lõbus. Inglise keelde pannes tuleb ikka arusaadav 😀

Poolakeelsel lehel soovitan vaadata ka ostjate tagasisidet, tõlkega inglise keelde, sealt saab päris hea ülevaate, nad lasevad ka kehvemaid arvamusi läbi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kaup tuleb umbes 5-7 päevaga. Kohale ei too Omniva, vist oli DPD, kui ma õigesti mäletan 😀 Minu tellimus pandi küll väga kiiresti teele.

Kui google translatega poola versioon eesti keelde panna, siis on jah väga lõbus. Inglise keelde pannes tuleb ikka arusaadav 😀

Poolakeelsel lehel soovitan vaadata ka ostjate tagasisidet, tõlkega inglise keelde, sealt saab päris hea ülevaate, nad lasevad ka kehvemaid arvamusi läbi.

Kauba toob DHL ja tarneajaks oli märgitud 3-5 päeva. Mina tellisin teisipäeval, siiani ootan ja ülekanne läks alles täna pangaarvelt maha.
Tõlkega on tõesti huvitav, ise ka sain naerda!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kauba toob DHL ja tarneajaks oli märgitud 3-5 päeva. Mina tellisin teisipäeval, siiani ootan ja ülekanne läks alles täna pangaarvelt maha.

Tõlkega on tõesti huvitav, ise ka sain naerda!

minu kogemus on näidanud, et läheb umbestäpselt 7 päeva. kui teisipäeval tellid, saad järgmise nädala teisipäeval kätte.

Please wait...
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Usaldusväärne e-pood