Esileht Pereelu ja suhted Usklikest naabrid

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Usklikest naabrid

Postitas:
Kägu

Mul on naabriks usklikud inimesed. Suvel on aknad lahti ja pidevalt on kuulda tülitsemist. Sõnelemisest on jäänud mulje, et naine ei soovi teha koduseid töid ja haugub mehele vastu. Tavaliselt on olnud naine see, kes isegi talvel puhastab auto lumest, kuigi sõidab mees.

Kindlasti arvate, et ma haletsen naist? Tegelikult on vastupidi. Arvan, et kui peres on usklikud, siis naine peabki täitma mehe korraldused. Nii on kirjas piiblis?

+5
-35
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kas räägid endast?

+13
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jube huvitav usk, kus naine peab kõik ära tegema. Mina naisena sooviks teada, kas on olenas ka usk, milles mehed peavad kõik tegema? Seda usku usuks täiega. Nii usuks, et jätaks lausa akna lahti ja kuulutaks seda oma naabritele. Ma võin sellise usu jaoks ka altari teha????

+21
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle see usuprovokaator möllamas …

+19
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naine siis järelikult pole usklik.
Mehele alluma peaks tõepoolest. Mu tuttav usklik proua ei vaidle iial mehele vastu, ümmardab ja kummardab oma meest. Ja paneb FB-i kogu aeg mõtteterasid piiblist, kuidas mees on naisest ülem, naise pea ja käskija.

+7
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on naabriks usklikud inimesed. Suvel on aknad lahti ja pidevalt on kuulda tülitsemist. Sõnelemisest on jäänud mulje, et naine ei soovi teha koduseid töid ja haugub mehele vastu. Tavaliselt on olnud naine see, kes isegi talvel puhastab auto lumest, kuigi sõidab mees.

Kindlasti arvate, et ma haletsen naist? Tegelikult on vastupidi. Arvan, et kui peres on usklikud, siis naine peabki täitma mehe korraldused. Nii on kirjas piiblis?

Kui tegemist on vägivallaga, siis on sinu kui kodaniku kohustus, vägivallast KOHE teada anda. Kui ei anna, oled kaasosaline kuritegudes, mida mees sooritab naise suhtes. Võta ja loe, kus riigis sa elad ja mis seadused siin kehtivad. Sinu kohus on seadusi täita, mitte kuritegudele kaasa aidata. Piibel sind ei aita, kui sa riigis kehtivaid seadusi ei täida. Ja kui sulle ei meeldi seadused, kus kodune vägivald on keelatud, palun mine riiki, kus see on lubatud. Siis ei pea sa seadust rikkuma ja põhjendama oma kuritegelikku käitumist sellega, et ÄKKI teised usuvad jumalat.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on naabriks usklikud inimesed. Suvel on aknad lahti ja pidevalt on kuulda tülitsemist. Sõnelemisest on jäänud mulje, et naine ei soovi teha koduseid töid ja haugub mehele vastu. Tavaliselt on olnud naine see, kes isegi talvel puhastab auto lumest, kuigi sõidab mees.

Kindlasti arvate, et ma haletsen naist? Tegelikult on vastupidi. Arvan, et kui peres on usklikud, siis naine peabki täitma mehe korraldused. Nii on kirjas piiblis?

Aga mis usku nad on??

Tegele oma perega!!!!!!

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui tegemist on vägivallaga, siis on sinu kui kodaniku kohustus, vägivallast KOHE teada anda. Kui ei anna, oled kaasosaline kuritegudes, mida mees sooritab naise suhtes. Võta ja loe, kus riigis sa elad ja mis seadused siin kehtivad. Sinu kohus on seadusi täita, mitte kuritegudele kaasa aidata. Piibel sind ei aita, kui sa riigis kehtivaid seadusi ei täida. Ja kui sulle ei meeldi seadused, kus kodune vägivald on keelatud, palun mine riiki, kus see on lubatud. Siis ei pea sa seadust rikkuma ja põhjendama oma kuritegelikku käitumist sellega, et ÄKKI teised usuvad jumalat.

Kust mina tean, kas on vägivald või mitte. Kisa ei tundu sedamoodi, et kedagi löödaks. Kõrvalseisjana on jäänud mulje, et naine ei taha teha tööd, on isepäine ja mees pole rahul naisega.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui tegemist on vägivallaga, siis on sinu kui kodaniku kohustus, vägivallast KOHE teada anda. Kui ei anna, oled kaasosaline kuritegudes, mida mees sooritab naise suhtes. Võta ja loe, kus riigis sa elad ja mis seadused siin kehtivad. Sinu kohus on seadusi täita, mitte kuritegudele kaasa aidata. Piibel sind ei aita, kui sa riigis kehtivaid seadusi ei täida. Ja kui sulle ei meeldi seadused, kus kodune vägivald on keelatud, palun mine riiki, kus see on lubatud. Siis ei pea sa seadust rikkuma ja põhjendama oma kuritegelikku käitumist sellega, et ÄKKI teised usuvad jumalat.

Kust mina tean, kas on vägivald või mitte. Kisa ei tundu sedamoodi, et kedagi löödaks. Kõrvalseisjana on jäänud mulje, et naine ei taha teha tööd, on isepäine ja mees pole rahul naisega.

Seda asja peaks mees oma koguduses arutama. Küllap seal tuletatakse naisele tema kohustusi meelde. Kui naine muidugi üldse on usklik ja käib koguduses. Kui mitte, siis peaks mees ilmselt lahutama, uskmatust lahutamine pole patt.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui tegemist on vägivallaga, siis on sinu kui kodaniku kohustus, vägivallast KOHE teada anda. Kui ei anna, oled kaasosaline kuritegudes, mida mees sooritab naise suhtes. Võta ja loe, kus riigis sa elad ja mis seadused siin kehtivad. Sinu kohus on seadusi täita, mitte kuritegudele kaasa aidata. Piibel sind ei aita, kui sa riigis kehtivaid seadusi ei täida. Ja kui sulle ei meeldi seadused, kus kodune vägivald on keelatud, palun mine riiki, kus see on lubatud. Siis ei pea sa seadust rikkuma ja põhjendama oma kuritegelikku käitumist sellega, et ÄKKI teised usuvad jumalat.

Kust mina tean, kas on vägivald või mitte. Kisa ei tundu sedamoodi, et kedagi löödaks. Kõrvalseisjana on jäänud mulje, et naine ei taha teha tööd, on isepäine ja mees pole rahul naisega.

Kui ükskord üle küüru saad, ei naljata enam peksuteemadel ega vaimse vägivalla teemal.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuigi usuinimesed rõhutavad, et nad on alalhoidlikud ja lepivad vähesega, siis tegelikult tahavad nad samamoodi hästi elada, nagu kõik teised, omada mugavat kodu, sõita ringi uue autoga, osta modernseid asju. Tuleb ka neil ette tülisid. Kui vaadata kõrvalt mõnda usklikku noort pereinimest, siis on jäänud mulje, et elatakse nagu vati sees, sissetuleku eest hoolitsevad rohkem mehed, naised on lastega kaua kodused, hästi tubased, õues käiakse ja tehakse võimalikult vähe, külalisi käib üliharva. Pidevalt tellitakse pakke ukse ette, selle asemel, et pakiautomaadist otsida. Kui usukoosolekutele minnakse viksilt ja viisakalt, pigem traditsiooniliste riietega, siis vabal ajal käiakse ringi väga moodsate riitetega, mis pidevalt vahelduvad. Paari km kaugusele poodi sõidetakse autoga ja oleks siis, et suurem ostureis, vaid tagasi tullakse ühe kilekotiga, ühistransporti ei kasutata jne.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on naabriks usklikud inimesed. Suvel on aknad lahti ja pidevalt on kuulda tülitsemist. Sõnelemisest on jäänud mulje, et naine ei soovi teha koduseid töid ja haugub mehele vastu. Tavaliselt on olnud naine see, kes isegi talvel puhastab auto lumest, kuigi sõidab mees.

Kindlasti arvate, et ma haletsen naist? Tegelikult on vastupidi. Arvan, et kui peres on usklikud, siis naine peabki täitma mehe korraldused. Nii on kirjas piiblis?

Aga mis usku nad on??

Tegele oma perega!!!!!!

Pole sel mudakonnal mingit peret.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui vaadata kõrvalt mõnda usklikku noort pereinimest, siis on jäänud mulje, et elatakse nagu vati sees, sissetuleku eest hoolitsevad rohkem mehed, naised on lastega kaua kodused, hästi tubased, õues käiakse ja tehakse võimalikult vähe, külalisi käib üliharva.

Ma ei tea, mis imelikku sekti sina kirjeldad, aga mina tean palju usklikke noori, kellel on väga suur sõpruskond, kellega tihedalt ka väljaspool kirikut suheldakse, ja üheskoos tehakse tavalisi asju, nagu noored ikka teevad: sport, kontserdid (mitte ainult kristlikud), reisimine, grilliõhtud, matkad, ujumaskäigud …

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, mis imelikku sekti sina kirjeldad, aga mina tean palju usklikke noori, kellel on väga suur sõpruskond, kellega tihedalt ka väljaspool kirikut suheldakse

Ja siis? Igas sektis on erinevaid inimesi. Suur probleem on ajupesu, mida sektides tehakse. Kästakse olla viksid ja viisakad, aidata oma vanemaid ja vanavanemaid, aga osade sektiliikmete poolt pole kusagilt otsast näha alalhoidlikkust, suurt aitamist ja leppimist vähesega. Samamoodi, nagu teised, tahavad hästi ja mugavalt elada. Kõige häirivam, et vanu inimesi kasutatakse ära ja iga liigutuse eest, küsitakse niigi nende väikese pensioni eest palju raha.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, mis imelikku sekti sina kirjeldad, aga mina tean palju usklikke noori, kellel on väga suur sõpruskond, kellega tihedalt ka väljaspool kirikut suheldakse

Ja siis? Igas sektis on erinevaid inimesi. Suur probleem on ajupesu, mida sektides tehakse. Kästakse olla viksid ja viisakad, aidata oma vanemaid ja vanavanemaid, aga osade sektiliikmete poolt pole kusagilt otsast näha alalhoidlikkust, suurt aitamist ja leppimist vähesega. Samamoodi, nagu teised, tahavad hästi ja mugavalt elada. Kõige häirivam, et vanu inimesi kasutatakse ära ja iga liigutuse eest, küsitakse niigi nende väikese pensioni eest palju raha.

Ei ole vaja kahtlaste sektidega liituda, võib ju jääda traditsioonilise usu juurde.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuigi usuinimesed rõhutavad, et nad on alalhoidlikud ja lepivad vähesega, siis tegelikult tahavad nad samamoodi hästi elada, nagu kõik teised, omada mugavat kodu, sõita ringi uue autoga, osta modernseid asju. Tuleb ka neil ette tülisid. Kui vaadata kõrvalt mõnda usklikku noort pereinimest, siis on jäänud mulje, et elatakse nagu vati sees, sissetuleku eest hoolitsevad rohkem mehed, naised on lastega kaua kodused, hästi tubased, õues käiakse ja tehakse võimalikult vähe, külalisi käib üliharva. Pidevalt tellitakse pakke ukse ette, selle asemel, et pakiautomaadist otsida. Kui usukoosolekutele minnakse viksilt ja viisakalt, pigem traditsiooniliste riietega, siis vabal ajal käiakse ringi väga moodsate riitetega, mis pidevalt vahelduvad. Paari km kaugusele poodi sõidetakse autoga ja oleks siis, et suurem ostureis, vaid tagasi tullakse ühe kilekotiga, ühistransporti ei kasutata jne.

Kellest sa räägid? Jehhoovakatest? Sest luterlased ja katoliiklased küll sellised ei ole.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mudakonnalikult loll teema.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Pereelu ja suhted Usklikest naabrid