Esileht Hobinurk Usklikud tähtsustavad üle oma hobi

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Usklikud tähtsustavad üle oma hobi

Postitas:
Kägu

Kujutage ette, et Eestis on jahimeeste või taliujujate klubi, mille liikmed õigustavad ukrainlaste tapmist. Kas riik peaks sekkuma?

Miks usklikud on tähtsamad kui teised vähemused?

https://www.err.ee/1608746614/viilma-tostatas-kusimuse-riigi-oigusest-kirikule-ultimaatumeid-esitada

 

+2
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mudakonn, lõpeta arulage soigumine. Söögi alla ja peale sul meelel vaid usklikud. Mine kuula Vikerraadiost tema tänast intervjuud ja selgita meile oma siinseid sõnu ja süüdistusi.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina leian, et riigil on täiesti õigus oodata olulistelt institutsioonidelt selget seisukohta. Vene kirik on siiski paljudele siinsetele venelastele tähtis eeskuju ja suunaseadja.

Ja kas kirik saab riigilt toetust? Kui saab, siis kohe väga suur õigus.

 

 

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina leian, et riigil on täiesti õigus oodata olulistelt institutsioonidelt selget seisukohta. Vene kirik on siiski paljudele siinsetele venelastele tähtis eeskuju ja suunaseadja.

Venemaal on kirik riigivõimu osa. Eestis ta selleks ei saa mitte kunagi. Seega mul on täiesti savi, mida mingi Kirill või Vassili asjadest arvab. Milleks neist üldse rääkida või kirjutada? Nad ei ole ju mitte keegi.

Viilmaa võiks samuti oma arvamused endale hoida. Kirikumehel ei ole poliitikasse asja ja kirik ei peaks ühiskonnas olulistel teemadel sõna võtma.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kusjuures see Eugeni võttis siiski sõjavastase seisukoha, aga Viilmast jäi küll halb mulje…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Hobinurk Usklikud tähtsustavad üle oma hobi