Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Uskumatu

Postitas:
Kägu

kuidas siis nii. Miks me siis ootame oma tõhustusdooside aegu ja vaktsineerisime tublide kodanikena, ah? https://arvamus.postimees.ee/7467586/valitsuse-ebaveenev-koroonajutt

/Iroonia muidugi. Hea on lugeda, et nn peavoolumeedia natuke teistpidi mõtlema hakkab. Lisaks on algatatud meelelahutusasutuste poolt teema, et nemad koroonapasse enam ei nõua, aitab.

+10
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Loomulikult hakatakse teistpidi mõtlema, kui oht on möödumas. Kui sa märganud ei ole, on see teistpidi mõtlemine juba mõnda aega toimunud, ka valitsuses. Lõpuks ometi on hakanud ka haigla numbrid alla tulema ja lõpp ongi käega katsutav.

Muuseas tublid kodanikud on tõhustusdoosi juba ammu saanud ja ootavad samuti piirangute lõppemist, neljas doos on soovitatav ainult riskigruppidele. Või soovid nende kallal ka ilkuda?

Tubli lobitöö muidugi meelelahutusasutuste poolt 🙂

+1
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

kuidas siis nii. Miks me siis ootame oma tõhustusdooside aegu ja vaktsineerisime tublide kodanikena, ah?

Sina ka ootad? Ja vaktsineerisid?

Aga su irooniat ma küll ei mõista. Kui oht läheb mööda, siis tulebki kaitsevahendid kõrvale panna. Millal selleks just õige hetk on, see on vaieldav ja selle üle praegu vaidlus käibki. Mina arvan samas, et praeguses kriisiolukorras riigile ultimaatumeid esitada pole ka ok. Jätnud lihtsalt tõendi kontrollimine järele – vaikselt, ilma sellekohase ilukõneta. Nagu paljud kohvikud ja üritused juba ammu on teinud. On selge, et riik praegu ei kuluta ka auru mingite tõendikontrollimiste kontrollimisele. Nii on kõik saanud, mis vaja – ettevõtted oma kohustusest vabaks ning riik ei pea oma sõnu sööma, otsuseid ümber tegema, jaurama võimalike kohtuasjadega jne.

+1
-4
Please wait...

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )