Esileht Pereelu ja suhted Uskumatu

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Uskumatu

Postitas:

..aga mu naine ytles tana esimest korda peale 16 a kooselu, et ma voiks teda nyyd juustest sikutada ja vagisi votta. Noet, mitte raisata vaga pikalt aega prelyydile ja teha yks korralik vagistamine. Pisut ootamatu ja kas keski on veel selliseid ettepanekuid saanud?

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja sina tulid tegid perekooli teema. Mehelik!
A tegelt, unista edasi

+16
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.08 03:57; 03.09 21:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole uskumatu, naine lihtsalt ei oska ehk paremini sõnastada. Soov pole mitte saada vägistatud, vaid kirge. Selline võtmine võrdub naise jaoks justkui nii, et mees lihtsalt ei suuda naisele vastu panna, mis on erutav. No nagu filmides, kodu uksest sisse, kirega vastu seina, püksid alla ja ehk näiteks köögipõrandalt kaugemale ei jõua. See suht levinud fantaasia.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

..aga mu naine ytles tana esimest korda peale 16 a kooselu, et ma voiks teda nyyd juustest sikutada ja vagisi votta.

See, et sa naise vastu enam kirge ei tunne, on pärast 16a abielu normaalne.
Sest see “eluaegne kirg” õnnestub vaid vähestel. Aga sellest ei pea ometigi perekooli teemat tegema, et selle kire puudumisega uhkustada.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Avameelselt mõeldes, see võib olla fetish, mis kuskil all on pulbitsenud juba tükk aega? Äkki nuud alles tuli julgus? Saan sinust aru, et ootamatu ja võõras. Ära igaksjuhuks täitsa võltsvägistama hakka tekib veel pahandus. Aga ega proovimine halba tee, kui natuke võibolla tutistada ja karmimalt kohelda, valu ju vabastab adneraliini ja muid hormoone (sportlasedki plaksivad jalgu ja käsi togivd ennast enne matši jne) ja see ajab käima ja tekitab hea tunde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pisut ootamatu ja kas keski on veel selliseid ettepanekuid saanud?

Kui sa ka edaspidi kavatsed lolli ja ükskõikset mängida, siis saab selle ettepaneku ilmselt varsti mõni teine mees.
Kes teda tõeliselt ihaldaks. Või on see tõesti mingi uskumatu soov sinu jaoks?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle teemaga seostub film “The Little Death” (2014) https://www.imdb.com/title/tt2785032/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil on see tavaline, seks, mis algab hella silitamisega ei vii minu puhul kuhugi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teisest teemast saime aru, et selle kuuma eesti mehe naine on vene juurtega, seega isegi kaua vastu pidanud, et 16 aastat hiljem julges veel hakata ka ütlema, et tahaks natuke särtsu oma ellu. Ju tal on vägagi siiber “mh? nõka-nõka” tüüpi seksist.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.08 03:57; 03.09 21:44;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Pereelu ja suhted Uskumatu