Esileht Pereelu ja suhted Uskumatu, armusin naisesse, olles ise naine…

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 93 )

Teema: Uskumatu, armusin naisesse, olles ise naine…

Postitas:
Kägu

Oeh, ei oskagi seda siia kuidagi kirja panna.. Tunneme teineteist juba 2 aastat laste kaudu, sest lapsed käivad samas trennis. Taganjärele mõeldes tekkis meil omavahel kohe klapp ja kui teda esimest korda nägin vaatasin kohe, et  wow kui kena naine, temas on see miski. Mulle pole kunagi naised selliselt meeldinud. Ja nüüd ei saa teda peast välja. Me võime tundide kaupa jutustada trennidest, arutleda spordist jne. Ta vaatab alati instagramis mu storysid jne. Aga samas tean, et ta on lapse isast lahus, aga me pole kunagiläinud isiklikuks st. koduseid asju nagu sõbrannadega me omavahel ei räägi. Aga mul on ikka selline tunne, et ka mina meeldin talle. Ma olen püüdnud teda vältuda, ei slusta ise vestlust jne..Taon välismaalane, aga siin pikalt elanud. Ma ei tea miks, aga no on tunne, et ma ei jäta teda ükskôiksrks. Suhtleme pigem messengeris nii privaatselt kui lastegrupis, segab ka keelebarjäär.

Kirjutasin siia pigem selle mõttega, et kuulda teie lugusid/kogemusi, et kas olete julgenud samasoisele öelda, et on tunded ja kuidas  lugu on lôppenud arenenud.. Niisama oleks huvitav teada.

Ma ei kavatse jätta oma meest ja pere. Isegi kui räägiksin sellest oma mehele, olen täiesti kindel, et tema jaoks oleks see ok ja isegi põnev. Oleme mõlemad suhteliselt vsbameelsed. Naisega ma kunagi olnud ei ole ja nüüd siis tekkinud fantaasiad 🙂 Kuidas saab keegi nii meeldima hakata ? Pea täitsa sassis ja ise olen veel 42- aastane, tema minuga sama vana. Äkki see tunne ei lähegi üle.. Kuidagi on jäänud tunne, et ta jääb mind vahest nagu vaatama, aga võib- olla ka eksin 🙂 Aga ilmselt ei tuleks sellest midagi, sest iialgi ei lähe ma talle seda ütlema, aga nii mõnus tunne on lihtsalt. Kas teil on ka olnud ja mis on saanud?

Lesbiks ma ennast ei pea, sest teised naised üldse ei meeldi va. tema. Ma ei ole talle kunagi mõista andnud, et ta mulle meeldib.. ma ei usu, et ta isegi seda arvab, aga näha on et ta käitub minuga kuidagi teistmoodi, pöörsb pea ära jne.. Imelik on ja see, et ta on lisanud instas oma sõprade  hulka ka minu õe. Ah, vb kujutan seda kõike endale ette. Rääkige, palun..:)

 

+11
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis seal ikka, kui mees sebib siis paned lukku. Nüüd pead ise sebima. Mis sul ikka kaotada. Niisama midagi ei juhtu

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu sõbranna on biseksuaalne, samas pikalt abielus. On ise tunnistanud, et naised meeldivad ja mees ei ole ka vastu. Miks mitte, kui neile sobib.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, et ühe mehe kõrvalt teise sebimist peetakse kuidagi rohkem taunitavaks kui (naisel) mehe kõrvalt naise sebimist. Kuidas ise suhtuksite, kui mees (naise) kõrvalt teise mehe leiaks?

Ehk ma arvan, et fantaasiad võivad olla, nii teise mehe kui naise kui kasvõi hobuse suhtes (naisel), aga enne kui päriselus mingi liigutus teha, peaks endale selgeks tegema, mida edasi teha, kui a) abikaasa pole nõus kolmikliiduga ja juba selle mõtte eest jätab maha; b) potentsiaalne uus silmarõõm ei taha paarisuhet. Petmine  st abikaasale mitterääkimine pole ilus.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei kavatse jätta oma meest ja pere. Isegi kui räägiksin sellest oma mehele, olen täiesti kindel, et tema jaoks oleks see ok ja isegi põnev. Oleme mõlemad suhteliselt vsbameelsed.

Mis see “suhteliselt vabameelsed”tähendab? Te olete kokku leppinud, et teistega magamine on OK?

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei kavatse jätta oma meest ja pere. Isegi kui räägiksin sellest oma mehele, olen täiesti kindel, et tema jaoks oleks see ok ja isegi põnev. Oleme mõlemad suhteliselt vsbameelsed. Naisega ma kunagi olnud ei ole ja nüüd siis tekkinud fantaasiad ???? Kuidas saab keegi nii meeldima hakata ? Pea täitsa sassis ja ise olen veel 42- aastane, tema minuga sama vana. Äkki see tunne ei lähegi üle.. Kuidagi on jäänud tunne, et ta jääb mind vahest nagu vaatama, aga võib- olla ka eksin ???? Aga ilmselt ei tuleks sellest midagi, sest iialgi ei lähe ma talle seda ütlema, aga nii mõnus tunne on lihtsalt. Kas teil on ka olnud ja mis on saanud?

On olnud ja tuli ilge jama, napilt suutsin pereelu päästa. See oleks täpselt samasugune kõrvalsuhe kui armumine teisesse mehesse. Ära peta end, nagu samasoolisega oleks midagi selles osas teisiti. Ja see on ka vale, et su mehe jaoks sinu kõrvalsuhe põnev võiks olla.

Mõtle parem sellele, mis sul oma suhtes puudu on, et teistele ruumi jääb. Ja tegele selle probleemiga.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jaa, minul oli sama lugu u 2 aastat tagasi. Pole ka iial olnud huvi naiste vastu ja ongi meeldinud üks konkreetne naine. Nii et ma siin tõesti arvan, et asi ei olnud /ega ole/ soos, vaid ikkagi inimesed.
Mina ka ei teadnud ka temale üldse naised võiksid meeldida ja ma ei andnud ka (enda teada) oma tunnetest ja fantaasiatest kuidagi märku. Kuigi, tuleb nentida, et kui teisel poolel ka midagi sarnast meelel mõlgub, siis seda ikkagi tähele pandaks.
Ühesõnaga, ma ei oska siin nõu anda, aga mu tunded ikkagi läksid nii tormiliseks, et ma katkestasin kõik suhted temaga, ta ei küsinud ka midagi, aga kustutas mu oma sotsiaalmeedia “sõprade” hulgast.
Nüüd, u 2 aastat hiljem, oleme juhuslikult kuskil tänaval vms kokku juhtunud, aga siis teeme püüdlikult sellise näo, et ei pakkud üksteist tähele. Veits veider küll, et koguaeg ei pane tähale, aga ju siis nii peab olema.
Ma ei saa väita, et ma olen täiesti tundetu nüüd tema suhtes, aga aeg on oma töö teinud ja nn mõistus on koju tulnud. Praegu pean ütlema, et mul on tõsiselt hea meel, et ma mingit lollust ei teinud ja talle oma tundeid kuidagigi välja paista lasknud.
Aga jah, nagu sinulgi – tore oli seda tunnet endas kanda, no ikka nagu armunul ja üldse mingit vahet polnud, et ta naine on – tunne oli sama, mis mehesse armunud olles. Ning tõesti, ka minul pole varem/hiljem huvi ühegi naise vastu olnud.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jaa, minul oli sama lugu u 2 aastat tagasi. Pole ka iial olnud huvi naiste vastu ja ongi meeldinud üks konkreetne naine. Nii et ma siin tõesti arvan, et asi ei olnud /ega ole/ soos, vaid ikkagi inimesed.

Aga selline biseksuaalsuse olemus ongi – huvitutakse inimesest, mitte tema soost. Sa oled lihtsalt harjunud mõttega, et sulle naised huvi ei paku.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui üks naine teeb teisele naisele keelekat, siis ta enam meest ei tahagi

+2
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jaa, minul oli sama lugu u 2 aastat tagasi. Pole ka iial olnud huvi naiste vastu ja ongi meeldinud üks konkreetne naine. Nii et ma siin tõesti arvan, et asi ei olnud /ega ole/ soos, vaid ikkagi inimesed.

Aga selline biseksuaalsuse olemus ongi – huvitutakse inimesest, mitte tema soost. Sa oled lihtsalt harjunud mõttega, et sulle naised huvi ei paku.

On suht tavaline tunda samasooliste sõprade vastu lähedust, on ka loogiline, et nad mõistavad teinekord asju teisest soost paremini.

Aga

Kui üks naine teeb teisele naisele keelekat, siis ta enam meest ei tahagi

kõlab ehk vulgaarselt, aga nii ongi. Need tundlejad siin, kas kujutate end ette ka teise naisega seksimas, reaalselt tegemas neid tegevusi?
Kui ei, siis need “armumised” lähevad mööda ja pole vaja kellelegi midagi avaldama hakata.
Flirtida pole ka muidugi vaja, kui tegudeks valmis pole.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei armuks sellisesse inimesse, kes on pikalt Eestis elandud, aga näe, ikka veel keelebarjäär. Ei tundu kuigi tark inimene.

Ja üldse, hakkab see lesbijaur jälle pihta siin.

+11
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Minu arust ma olen lugenud juba seda. Ikka pole üle läinud?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära üle mõtle. Välismaalased tunnevad end Eestis sageli üksikuna ja kannatavad suhtlemispuuduse all. Ja kui ta juhtub olema kultuurist, kus ka võõrad tänaval omavahel vabalt lobisema kukuvad, siis ühel vagal eestlasel võib tõesti nii sooja suhtlemise peale ihu kihelema hakata.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust ma olen lugenud juba seda. Ikka pole üle läinud?

Sa arvad, et selline probleem tekib maailmas ühel inimesel? Eksid.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa arvad, et selline probleem tekib maailmas ühel inimesel?

Muidugi mitte, ikka tuleb suhtes olles teistesse armumisi ette.
See väljendusviis ja konkreetne teema on lihtsalt väga tuttav.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga #4189833: Kui üks naine teeb teisele naisele keelekat, siis ta enam meest ei tahagi kõlab ehk vulgaarselt, aga nii ongi. Need tundlejad siin, kas kujutate end ette ka teise naisega seksimas, reaalselt tegemas neid tegevusi?

Ega ei ole ikka küll nii. Kõigi inimeste elu kese ei ole seks. Suhe ei teki seksi juurde, vaid seks suhte juurde. Mina olen üks eespool sõna võtnutest ja kinnitan, et ei vasta tõele, et “kui naist oled saanud, siis meest ei taha”. Mina tahan seda, kelle vastu on tunded, olgu ta mees või naine.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui üks naine teeb teisele naisele keelekat, siis ta enam meest ei tahagi

Oh kui see nii oleks, siis kõigil naistel oleks keegi naine kes teda oraalselt rahuldaks. Sama juttu ajavad ka peded, kui mees on teist meest saanud siis naist enam ei taha. Ajukas

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas teil on ka olnud ja mis on saanud?

Ei ole olnud. Ei tea ka mida mõtleksin kui mees tuleks jutuga, armusin mehesse. Juu siis kõrvalkaldeid ikka esineb.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen üks eespool sõna võtnutest ja kinnitan, et ei vasta tõele, et “kui naist oled saanud, siis meest ei taha”. Mina tahan seda, kelle vastu on tunded, olgu ta mees või naine.

Point ei olnud selles “meest enam ei taha” vaid esimeses pooles – kas tahaks seda naisega teha? Väga tore küll, kui sul on mees ja pere “keda ei plaani jätta”, kelle kõrvale tahad naisarmsamat, kellega suhte juurde seks “ei pruugi tulla”. Miks selle naisega siis lihtsalt lähedased, parimad sõbrad ei võiks edasi olla, miks seda üldse “suhteks” peaks defineerima?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Petmine mehe teadmata on petmine, punkt. Lesbiarmuke on samamoodi armuke. Kui mees “lubab” teise naisega seksida, siis pole petmine, vaid avatud suhe. No aga kas sa tahaks reaalselt naisega seksida või oled lihtsalt fantaasiad üles kütnud ja platooniliselt armunud, sest nii äge naine on- meie seda tõesti ei tea, selle pead ise selgeks mõtlema, enne kui sõbrannale käe põlve peale paned.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oeh, ei oskagi seda siia kuidagi kirja panna.. Tunneme teineteist juba 2 aastat laste kaudu, sest lapsed käivad samas trennis. Taganjärele mõeldes tekkis meil omavahel kohe klapp ja kui teda esimest korda nägin vaatasin kohe, et wow kui kena naine, temas on see miski. Mulle pole kunagi naised selliselt meeldinud. Ja nüüd ei saa teda peast välja. Me võime tundide kaupa jutustada trennidest, arutleda spordist jne. Ta vaatab alati instagramis mu storysid jne. Aga samas tean, et ta on lapse isast lahus, aga me pole kunagiläinud isiklikuks st. koduseid asju nagu sõbrannadega me omavahel ei räägi. Aga mul on ikka selline tunne, et ka mina meeldin talle. Ma olen püüdnud teda vältuda, ei slusta ise vestlust jne..Taon välismaalane, aga siin pikalt elanud. Ma ei tea miks, aga no on tunne, et ma ei jäta teda ükskôiksrks. Suhtleme pigem messengeris nii privaatselt kui lastegrupis, segab ka keelebarjäär.

Kirjutasin siia pigem selle mõttega, et kuulda teie lugusid/kogemusi, et kas olete julgenud samasoisele öelda, et on tunded ja kuidas lugu on lôppenud arenenud.. Niisama oleks huvitav teada.

Ma ei kavatse jätta oma meest ja pere. Isegi kui räägiksin sellest oma mehele, olen täiesti kindel, et tema jaoks oleks see ok ja isegi põnev. Oleme mõlemad suhteliselt vsbameelsed. Naisega ma kunagi olnud ei ole ja nüüd siis tekkinud fantaasiad ???? Kuidas saab keegi nii meeldima hakata ? Pea täitsa sassis ja ise olen veel 42- aastane, tema minuga sama vana. Äkki see tunne ei lähegi üle.. Kuidagi on jäänud tunne, et ta jääb mind vahest nagu vaatama, aga võib- olla ka eksin ???? Aga ilmselt ei tuleks sellest midagi, sest iialgi ei lähe ma talle seda ütlema, aga nii mõnus tunne on lihtsalt. Kas teil on ka olnud ja mis on saanud?

Lesbiks ma ennast ei pea, sest teised naised üldse ei meeldi va. tema. Ma ei ole talle kunagi mõista andnud, et ta mulle meeldib.. ma ei usu, et ta isegi seda arvab, aga näha on et ta käitub minuga kuidagi teistmoodi, pöörsb pea ära jne.. Imelik on ja see, et ta on lisanud instas oma sõprade hulka ka minu õe. Ah, vb kujutan seda kõike endale ette. Rääkige, palun..:)

Tundub nagu täiesti tavaline sõprus, ära liiga palju üle mõtle. Need tunded lähevad millalgi üle.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jaa, minul oli sama lugu u 2 aastat tagasi. Pole ka iial olnud huvi naiste vastu ja ongi meeldinud üks konkreetne naine. Nii et ma siin tõesti arvan, et asi ei olnud /ega ole/ soos, vaid ikkagi inimesed.

Mina ka ei teadnud ka temale üldse naised võiksid meeldida ja ma ei andnud ka (enda teada) oma tunnetest ja fantaasiatest kuidagi märku. Kuigi, tuleb nentida, et kui teisel poolel ka midagi sarnast meelel mõlgub, siis seda ikkagi tähele pandaks.

Ühesõnaga, ma ei oska siin nõu anda, aga mu tunded ikkagi läksid nii tormiliseks, et ma katkestasin kõik suhted temaga, ta ei küsinud ka midagi, aga kustutas mu oma sotsiaalmeedia “sõprade” hulgast.

Nüüd, u 2 aastat hiljem, oleme juhuslikult kuskil tänaval vms kokku juhtunud, aga siis teeme püüdlikult sellise näo, et ei pakkud üksteist tähele. Veits veider küll, et koguaeg ei pane tähale, aga ju siis nii peab olema.

Ma ei saa väita, et ma olen täiesti tundetu nüüd tema suhtes, aga aeg on oma töö teinud ja nn mõistus on koju tulnud. Praegu pean ütlema, et mul on tõsiselt hea meel, et ma mingit lollust ei teinud ja talle oma tundeid kuidagigi välja paista lasknud.

Aga jah, nagu sinulgi – tore oli seda tunnet endas kanda, no ikka nagu armunul ja üldse mingit vahet polnud, et ta naine on – tunne oli sama, mis mehesse armunud olles. Ning tõesti, ka minul pole varem/hiljem huvi ühegi naise vastu olnud.

Ainuõige viis reageerida. Teen kohtudes alati nägu, et ei tea seda naist. Mul on ammu tunded möödunud, pigem on tüütu ja ebameeldiv teda taas näha.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on olnud naisarmuke ja meest hoopis erutas see. Tema hakkas muidugi peale käima, et me tema ees ameleks, aga sellist soovi polnud. Seksisime selle armukesega ainult mõned korrad ja see armumine läks üle varsti ka. Mees siiani räägib, et otsi veel mõni naine, aga ma ei otsinud teda, lihtsalt juhtus. Samas kui mul oleks meesarmuke, oleks suhe mehega läbi ka.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma vähendaks oluliselt seda mingi naisega suhtlemise ja niisama mekutamise aega. Sul on liiga palju vaba aega, kui sul on aega veel oma mehe, pere ja töö kõrvalt jälgida mingit naist ja veel mõelda, mida see sinust arvab. Tee selle ajaga parem midagi asjalikku.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Petmine mehe teadmata on petmine, punkt. Lesbiarmuke on samamoodi armuke. Kui mees “lubab” teise naisega seksida, siis pole petmine, vaid avatud suhe. No aga kas sa tahaks reaalselt naisega seksida või oled lihtsalt fantaasiad üles kütnud ja platooniliselt armunud, sest nii äge naine on- meie seda tõesti ei tea, selle pead ise selgeks mõtlema, enne kui sõbrannale käe põlve peale paned.

Mina arvan, et sellele naisele ei meeldi üldse kahjuks TA, sest TA seltskonnas ta ju pöörab oma pea ära ja käitub imelikult. Kui keegi ikka meeldib, siis ei pöörata pead ära ja ei käituta imelikult vaid jäetakse just võimalikult normaalne mulje endast ja ollakse väga huvitatud sellest inimesest.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See naine jääb TA-d pikalt vaatama, minu meelest küll see midagi head ei tähenda. Ilmselt vaatab, et sa pole ikka üldse tema maitse või jõllitab neid detaile, mis talle sinu välimuses ei meeldi. Pikalt vaatamine pole kunagi hea märk. Samuti nagu mainisin, ei pööra huvi korral keegi oma pead ära, ei veiderda imelikult meeldiva inimese seltskonnas, kellega tahaks suhet vaid püütakse jätta võimalikult meeldiv ja normaalne mulje endast. Seega arvan, et see meeldivus on suuresti TA enda peas kinni, sest selle käitumise põhjal mina küll mingit meeldimist või huvi välja ei loe.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oeh, ei oskagi seda siia kuidagi kirja panna.. Tunneme teineteist juba 2 aastat laste kaudu, sest lapsed käivad samas trennis. Taganjärele mõeldes tekkis meil omavahel kohe klapp ja kui teda esimest korda nägin vaatasin kohe, et wow kui kena naine, temas on see miski. Mulle pole kunagi naised selliselt meeldinud. Ja nüüd ei saa teda peast välja. Me võime tundide kaupa jutustada trennidest, arutleda spordist jne. Ta vaatab alati instagramis mu storysid jne. Aga samas tean, et ta on lapse isast lahus, aga me pole kunagiläinud isiklikuks st. koduseid asju nagu sõbrannadega me omavahel ei räägi. Aga mul on ikka selline tunne, et ka mina meeldin talle. Ma olen püüdnud teda vältuda, ei slusta ise vestlust jne..Taon välismaalane, aga siin pikalt elanud. Ma ei tea miks, aga no on tunne, et ma ei jäta teda ükskôiksrks. Suhtleme pigem messengeris nii privaatselt kui lastegrupis, segab ka keelebarjäär.

Kirjutasin siia pigem selle mõttega, et kuulda teie lugusid/kogemusi, et kas olete julgenud samasoisele öelda, et on tunded ja kuidas lugu on lôppenud arenenud.. Niisama oleks huvitav teada.

Ma ei kavatse jätta oma meest ja pere. Isegi kui räägiksin sellest oma mehele, olen täiesti kindel, et tema jaoks oleks see ok ja isegi põnev. Oleme mõlemad suhteliselt vsbameelsed. Naisega ma kunagi olnud ei ole ja nüüd siis tekkinud fantaasiad ???? Kuidas saab keegi nii meeldima hakata ? Pea täitsa sassis ja ise olen veel 42- aastane, tema minuga sama vana. Äkki see tunne ei lähegi üle.. Kuidagi on jäänud tunne, et ta jääb mind vahest nagu vaatama, aga võib- olla ka eksin ???? Aga ilmselt ei tuleks sellest midagi, sest iialgi ei lähe ma talle seda ütlema, aga nii mõnus tunne on lihtsalt. Kas teil on ka olnud ja mis on saanud?

Lesbiks ma ennast ei pea, sest teised naised üldse ei meeldi va. tema. Ma ei ole talle kunagi mõista andnud, et ta mulle meeldib.. ma ei usu, et ta isegi seda arvab, aga näha on et ta käitub minuga kuidagi teistmoodi, pöörsb pea ära jne.. Imelik on ja see, et ta on lisanud instas oma sõprade hulka ka minu õe. Ah, vb kujutan seda kõike endale ette. Rääkige, palun..:)

Meeldivaid inimesi on kogu maailm täis, kavatsed kõigiga magada või? Sul ikka ei õnnestu end naiseks smuugeldada, pinguta palju tahad. Loe rohkem armastusromaane, kui tõesti tahad olla veenev. Sa reedad end igas lauses. EI saa ju ometi olla nii küündimatu, et ei mõista, et mees ei ole naine 🙂

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees siiani räägib, et otsi veel mõni naine, aga ma ei otsinud teda, lihtsalt juhtus. Samas kui mul oleks meesarmuke, oleks suhe mehega läbi ka.

Miks sa nii nõmeda mehega üldse koos oled?

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa nii nõmeda mehega üldse koos oled?

Sest mulle ta sobib. Ja et ta naisega olemist ei pea petmiseks, see sobib ka.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest mulle ta sobib. Ja et ta naisega olemist ei pea petmiseks, see sobib ka.

Ega sina ometi mehe olemist teiste naiste/meestega petmiseks pea?

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 93 )


Esileht Pereelu ja suhted Uskumatu, armusin naisesse, olles ise naine…