Esileht Pereelu ja suhted Uskumatu, armusin naisesse, olles ise naine…

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 93 )

Teema: Uskumatu, armusin naisesse, olles ise naine…

Postitas:
Kägu

Ega sina ometi mehe olemist teiste naiste/meestega petmiseks pea?

Pean küll, aga inimesed on erinevad. Kui inimene tunneb nii, siis sina ei saa öelda, et see on vale.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on ka ette tulnud, aga midagi sellest ei tulnud romantika ega seksi mõttes. Teen nägu, et midagi pole olnud ja ignoreerin seda naist nagu ei teakski teda. Küll aga see naine teeb mulle siiani juhuslikult kohtudes nägusid, sisistab midagi öelda mööda minnes või irvitab lihtsalt näkku, vahel vaatab mulle otsa nukra pilguga ja on käinud minu kodu juures seismas, akendesse vaatamas, tuleb tihti kohtadesse, kus ka käin ja lihtsalt vahib mind. Käitub nagu vaimselt häiritud inimene.  Rääkinud me pole enam ammu ja ei suhtle muidu üldse. Blokkisin igalt poolt ära, mina teda ei tunne ja ei suhtle.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Blokkisin igalt poolt ära, mina teda ei tunne ja ei suhtle.

Küll aga meeldib sulle igas teemas sellest jaurata ja oma nägemustega kakelda, kuidas ta sinuga nagu suhtlema tikuks. “Imelikult naeratavad” jälle sellisele kõik, raske elu on selle jälitamisparanoiaga olla vist. Mingi wannabe-lesbar ei saa nüüd enam elada rahulikult.

+4
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Blokkisin igalt poolt ära, mina teda ei tunne ja ei suhtle.

Küll aga meeldib sulle igas teemas sellest jaurata ja oma nägemustega kakelda, kuidas ta sinuga nagu suhtlema tikuks. “Imelikult naeratavad” jälle sellisele kõik, raske elu on selle jälitamisparanoiaga olla vist. Mingi wannabe-lesbar ei saa nüüd enam elada rahulikult.

Teema oligi samasooliste armumisest. Kui see teema sind ei kõneta, keri edasi. Mine jaura oma Peaga vastu seina teemas edasi, kuidas mees sind ei kuula ja siis võta ette oma järgmine teema kus mees sõbrannaga suhtleb ja sind maha jätta plaanib.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Blokkisin igalt poolt ära, mina teda ei tunne ja ei suhtle.

Küll aga meeldib sulle igas teemas sellest jaurata ja oma nägemustega kakelda, kuidas ta sinuga nagu suhtlema tikuks. “Imelikult naeratavad” jälle sellisele kõik, raske elu on selle jälitamisparanoiaga olla vist. Mingi wannabe-lesbar ei saa nüüd enam elada rahulikult.

Kas lootsid, et mees enam teistega ei suhtle, sest nüüd oled tal sina? Siis eksid, sest ka mehed tahavad suhelda.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja, see võib olla ka lihtsalt vaimustus inimesest, kes on nii tore ja ilus ja äge ja palju igatemoodi sinust (si enda meelst) parem, ei pruugi olla seal niiväga seksuaalset isegi. Kas tahaksid temaga siis seksida reaalselt, füüsiliselt tunda või uneled niisama ja fantaseerid ja tegelikult ei oleks reaalselt isegi valmis teda puutuma.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on sarnane kogemus, kuid erinevalt teemaalgatajast on see oluliselt lühiajalisem. Kohtusin huviobjektiga ühel väliskoolitusel ja no täitsa sama tunne on, mis kunagi nooruses armudes oli. Pidevalt mõtlen talle, passin telefoni ja ootan sõnumeid. Meil tekkis kohe väga hea klapp, pm nagu sõbrasuhe, ainult et tunnen, et minu poolt on nagu midagi veel. Mõlemal on oma pered ja eks me elame kumbki koduriigis oma elusid edasi. Suhtleme  aeg-ajalt vestlustes, tema poolt tulevad lõunaeuroopalikult hästi emotsionaalsed ja soojad sõnumid. Annan endale aru, et tõenäoliselt on see lihtsalt kultuuriline omapära, mis omakorda võimaldab ka minul ennast vabamalt väljendada. Aga mind väga üllatas see tunne, mis minus tekkis, pean seda ikka armumiseks. Temale tunnistada ma seda ei kavatse.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on sarnane kogemus, kuid erinevalt teemaalgatajast on see oluliselt lühiajalisem. Kohtusin huviobjektiga ühel väliskoolitusel ja no täitsa sama tunne on, mis kunagi nooruses armudes oli. Pidevalt mõtlen talle, passin telefoni ja ootan sõnumeid. Meil tekkis kohe väga hea klapp, pm nagu sõbrasuhe, ainult et tunnen, et minu poolt on nagu midagi veel. Mõlemal on oma pered ja eks me elame kumbki koduriigis oma elusid edasi. Suhtleme aeg-ajalt vestlustes, tema poolt tulevad lõunaeuroopalikult hästi emotsionaalsed ja soojad sõnumid. Annan endale aru, et tõenäoliselt on see lihtsalt kultuuriline omapära, mis omakorda võimaldab ka minul ennast vabamalt väljendada. Aga mind väga üllatas see tunne, mis minus tekkis, pean seda ikka armumiseks. Temale tunnistada ma seda ei kavatse.

Ma ka ei soovita tundeid tunnistada, sest tulemus võib olla pisarateni solvumine ja sõpruse lõpp või siis see naine leiab endale mehe ja oled sunnitud nägema pealt nende õnnelikku suhet või siis see naine pole sinust huvitatud ja on huvitatud hoopis mingist teisest naisest. Ükski nendest variantidest pole see, mida sa sooviksid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega sina ometi mehe olemist teiste naiste/meestega petmiseks pea?

Kui mu mees magaks teise mehega, oleksin üllatunud, kuid mitte armukade. Kui ise teeksin seksuaalseid asju teise naisega, siis ma seda petmiseks ei peaks.

Eks enamik naistest on kunagi nalja pärast kasvõi naistega suudelnud või midagi muudki teinud. See on tavaline ja okei.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks enamik naistest on kunagi nalja pärast kasvõi naistega suudelnud või midagi muudki teinud. See on tavaline ja okei.

Ole pai ja selgita, miks SEE on okei, aga vastassoolisega ei oleks okei? Saan aru, et see võis olla okei 50 aastat tagasi, kui ei tulnud kellelegi mõttessegi, et millegi muu kui nalja pärast saab samasoolisega suudelda, aga miks praegusel ajal, kus kohe-kohe meil abieluvõrdsus lauale lüüakse ja kõik saavad kõigiga rahulikult abielus olla, lapsi saada ja mida iganes – miks see peaks olema midagi erinevat? Vabandust, aga maailm ei muutu nii, et ainult õigusi tuleb juurde ja kohustused ei muutu. Muutuvad ka kohustused ja raamid. Kui omasoolisega saab abielluda, siis on omasoolisega seksuaalne lävimine täpselt samaväärne vastassoolisega lävimisega.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen ka ennast alati heteroks pidanud aga hiljuti käisin sõbrannadega peol ja seal istus oma seltskonnaga üks nn. Tomboy. Hoobilt oli ta mulle kogu selle peo seltskonnast kõige atraktiivsem inimene. Ilmselt ta tajus seda sest üsna pea imbus ta mulle ligi ja me tantsisime õhtu otsa. Mitte midagi muud. Ta oli üsna purjus, mina ka ja see oli selline sõbralik tantsimine mitte mingi külge löömine. Lahkusime peolt, kontakte ei jaganud, nime ei küsinud. Ilmselt ta minu teele enam ei satu aga kuu aega istus ta mul peas. Ometi voodisse minna naisega tundub vastumeelne. Hiljuti läksin ühest mega tõprast mehest lahku ja ka minevikus on kohutavaid mehi teele sattunud. Tema tekitas mulle sellise turvalise tunde. Välimuselt nagu poiss kuid puudus meestele omane käitumine. Siiani ei saa aru nendest tunnetest. Ilmselt kui ta mu teele jälle satuks sõidaks mu katus jälle. Aga ainult tema peale. Teised naised pole niimoodi huvi pakkunud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ole pai ja selgita, miks SEE on okei, aga vastassoolisega ei oleks okei? Saan aru, et see võis olla okei 50 aastat tagasi, kui ei tulnud kellelegi mõttessegi, et millegi muu kui nalja pärast saab samasoolisega suudelda, aga miks praegusel ajal, kus kohe-kohe meil abieluvõrdsus lauale lüüakse ja kõik saavad kõigiga rahulikult abielus olla, lapsi saada ja mida iganes – miks see peaks olema midagi erinevat? Vabandust, aga maailm ei muutu nii, et ainult õigusi tuleb juurde ja kohustused ei muutu. Muutuvad ka kohustused ja raamid. Kui omasoolisega saab abielluda, siis on omasoolisega seksuaalne lävimine täpselt samaväärne vastassoolisega lävimisega.

Ma ei oska seda selgitada, aga nii see on. Ja olen samasugust suhtumist nagu mul väga palju kuulnud. Kui ma oleksin lesbi ja minu naiskaaslane vaataks teist naist, ei oleks see okei ja oleks petmine. Olen aga hetero ja sel pole mitte mingit tähtsust. Pigem võtab õlgu kehitama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei oska seda selgitada, aga nii see on. Ja olen samasugust suhtumist nagu mul väga palju kuulnud. Kui ma oleksin lesbi ja minu naiskaaslane vaataks teist naist, ei oleks see okei ja oleks petmine. Olen aga hetero ja sel pole mitte mingit tähtsust. Pigem võtab õlgu kehitama.

Sa räägid seda täpselt niikaua, kuni see olukord sind ennast ei puuduta. Lähtud teooriast. Tegelikult pole mingit vahet, kellesse su partner kiindunud (olgu kasvõi füüsiliselt) on, tunded on ikka samad.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa räägid seda täpselt niikaua, kuni see olukord sind ennast ei puuduta. Lähtud teooriast. Tegelikult pole mingit vahet, kellesse su partner kiindunud (olgu kasvõi füüsiliselt) on, tunded on ikka samad.

No ei ole, ma ei saa kuidagi teist meest kadestada, ma ei saa kuidagi end mehega võrrelda.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ei ole, ma ei saa kuidagi teist meest kadestada, ma ei saa kuidagi end mehega võrrelda.

Küll saad, kui mees reaalselt teise mehega kõrvalsuhtesse astub.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ei ole, ma ei saa kuidagi teist meest kadestada, ma ei saa kuidagi end mehega võrrelda.

Küll saad, kui mees reaalselt teise mehega kõrvalsuhtesse astub.

Mind ei tee üldse mingid teiste suhted kadedaks. See on ikka päris jabur viis mõelda, et kellegi kõrvalsuhe teeb kedagi kadedaks. Üldse ei tee, olgu see siis naise või mehega. Oletame, et mulle meeldib mingi naine. Kas ma peaks siis armukade olema, kui tal on suhe mehega või mõne teise naisega? Või võtame mehe, kui mees paneb vasakule kas mehe või naisega, kas ma peaks armukade olema? Ma ei tunne mingit armukadedust ja ei saa aru, miks seda tundma peaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei oska seda selgitada, aga nii see on. Ja olen samasugust suhtumist nagu mul väga palju kuulnud. Kui ma oleksin lesbi ja minu naiskaaslane vaataks teist naist, ei oleks see okei ja oleks petmine. Olen aga hetero ja sel pole mitte mingit tähtsust. Pigem võtab õlgu kehitama.

Sa räägid seda täpselt niikaua, kuni see olukord sind ennast ei puuduta. Lähtud teooriast. Tegelikult pole mingit vahet, kellesse su partner kiindunud (olgu kasvõi füüsiliselt) on, tunded on ikka samad.

Need tunded just ei ole samad, sest inimesed on erinevad. Partner võib samuti pidada kedagi teist minust atraktiivsemaks, see on lihtsalt elu. See ei muuda minu tundeid oma partneri vastu. See ei tähenda, et me lahku läheksime.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ole pai ja selgita, miks SEE on okei, aga vastassoolisega ei oleks okei? Saan aru, et see võis olla okei 50 aastat tagasi, kui ei tulnud kellelegi mõttessegi, et millegi muu kui nalja pärast saab samasoolisega suudelda, aga miks praegusel ajal, kus kohe-kohe meil abieluvõrdsus lauale lüüakse ja kõik saavad kõigiga rahulikult abielus olla, lapsi saada ja mida iganes – miks see peaks olema midagi erinevat? Vabandust, aga maailm ei muutu nii, et ainult õigusi tuleb juurde ja kohustused ei muutu. Muutuvad ka kohustused ja raamid. Kui omasoolisega saab abielluda, siis on omasoolisega seksuaalne lävimine täpselt samaväärne vastassoolisega lävimisega.

Millest sa räägid? Mida sa öelda tahad? Mis 50 aastat tagasi? Mis nalja pärast? Mis sinu jutt teemasse puutub?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küll saad, kui mees reaalselt teise mehega kõrvalsuhtesse astub.

Nagu ma ütlesin, see oleks hämming. Ma ei elaks ju homoga enam koos, seega mis armukadedusest me räägime. Kadedusest ammugi mitte, ma ei saa ennast kuidagi pjedestaalile tõsta ega riista endale kasvatada.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks see armumise tundele sarnane on, teine tundub niii kõige-kõige. Aga kas selles on ka seksuaalne komponent või on platooniline, kust meie teame.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millest sa räägid? Mida sa öelda tahad? Mis 50 aastat tagasi? Mis nalja pärast? Mis sinu jutt teemasse puutub?

Aga loe uuesti, kui aru ei saanud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind ei tee üldse mingid teiste suhted kadedaks. See on ikka päris jabur viis mõelda, et kellegi kõrvalsuhe teeb kedagi kadedaks.

Siis oled sa inimene, kes ei ole üldse armukade. Sinu näide ei puutu siin ju siis teemasse – siin väideti, et kui partneril on suhe vastassoolisega, siis on vaja olla armukade, aga kui omasoolisega, siis mitte.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mu mees magaks teise mehega, oleksin üllatunud, kuid mitte armukade. Kui ise teeksin seksuaalseid asju teise naisega, siis ma seda petmiseks ei peaks.

Ma arvan samuti, et teise naise limpsimine “sealt kohast” ei kvalifitseeru petmise alla, kui ollakse samal ajal mehega abielus.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan samuti, et teise naise limpsimine “sealt kohast” ei kvalifitseeru petmise alla, kui ollakse samal ajal mehega abielus.

Mõnest naisest on väga raske aru saada. On näiteks rõõmsalt mehega juba kaua suhtes, suhtleb veel ka teiste naistega nagu sõbrannaga, võimalik, et on ka enamat ja vaatab lisaks veel teisigi naisi, nagu tahaks ka neid, kutsikasilmad ja flirtiv olek. Kas selline naine on biseksuaalne ja miks mees sellise endale võttis ja sellist talub?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga loe uuesti, kui aru ei saanud.

Aga kirjuta uuesti ja seekord arusaadavamalt.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mu mees magaks teise mehega, oleksin üllatunud, kuid mitte armukade. Kui ise teeksin seksuaalseid asju teise naisega, siis ma seda petmiseks ei peaks.

Ma arvan samuti, et teise naise limpsimine “sealt kohast” ei kvalifitseeru petmise alla, kui ollakse samal ajal mehega abielus.

Ma arvan, et mees, kes teab et tema naine limpsib teisi naisi, võtab ka ise hea meelega kõrvalt ehk siis on tegu avatud suhtega.

 

Aga loe uuesti, kui aru ei saanud.

Aga kirjuta uuesti ja seekord arusaadavamalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mu mees magaks teise mehega, oleksin üllatunud, kuid mitte armukade. Kui ise teeksin seksuaalseid asju teise naisega, siis ma seda petmiseks ei peaks.

Ma arvan samuti, et teise naise limpsimine “sealt kohast” ei kvalifitseeru petmise alla, kui ollakse samal ajal mehega abielus.

Loomulikult pole petmine, kui mees saab ka kõrvalt panna. Petmine on siis, kui kaaslane kas ei tea sellest või teada saades on selle vastu, aga muul juhul pole petmist, kui on omavaheline kokkulepe, et mõlemad panevad teisi.

Kui mu mees magaks teise mehega, oleksin üllatunud, kuid mitte armukade. Kui ise teeksin seksuaalseid asju teise naisega, siis ma seda petmiseks ei peaks.

Ma arvan samuti, et teise naise limpsimine “sealt kohast” ei kvalifitseeru petmise alla, kui ollakse samal ajal mehega abielus.

Ma arvan, et mees, kes teab et tema naine limpsib teisi naisi, võtab ka ise hea meelega kõrvalt ehk siis on tegu avatud suhtega.

 

Aga loe uuesti, kui aru ei saanud.

Aga kirjuta uuesti ja seekord arusaadavamalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult pole petmine, kui mees saab ka kõrvalt panna. Petmine on siis, kui kaaslane kas ei tea sellest või teada saades on selle vastu, aga muul juhul pole petmist, kui on omavaheline kokkulepe, et mõlemad panevad teisi.

Nõus, aga mees tohib sel juhul ainult teisi mehi limpsida. Kui ta sellega nõus on, siis andku tuld!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan samuti, et teise naise limpsimine ei kvalifitseeru petmise alla, kui ollakse samal ajal mehega abielus.

See on selle mehe otsustada, mida tema petmiseks peab, eksole. Igal inimesel jookseb see piir erineva koha pealt. Kõrvalsuhe on kõrvalsuhe.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult pole petmine, kui mees saab ka kõrvalt panna. Petmine on siis, kui kaaslane kas ei tea sellest või teada saades on selle vastu, aga muul juhul pole petmist, kui on omavaheline kokkulepe, et mõlemad panevad teisi.

Nõus, aga mees tohib sel juhul ainult teisi mehi limpsida. Kui ta sellega nõus on, siis andku tuld!

Teisi naisi ikka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 93 )


Esileht Pereelu ja suhted Uskumatu, armusin naisesse, olles ise naine…