Esileht Pereelu ja suhted Uskumatu, armusin naisesse, olles ise naine…

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 93 )

Teema: Uskumatu, armusin naisesse, olles ise naine…

Postitas:
Kägu

Ma arvan samuti, et teise naise limpsimine ei kvalifitseeru petmise alla, kui ollakse samal ajal mehega abielus.

See on selle mehe otsustada, mida tema petmiseks peab, eksole. Igal inimesel jookseb see piir erineva koha pealt. Kõrvalsuhe on kõrvalsuhe.

Kõrvalsuhtest rääkides. Võimalik, et mehele serveeritakse seda kui sõbrannandust. Ega mees kaasas ei käi, et teada, kas magavad koos või šoppavad koos.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teisi naisi ikka.

Mis naisi? Kui mina mehi ei limpsi, siis ei limpsi tema naisi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teisi naisi ikka.

Mis naisi? Kui mina mehi ei limpsi, siis ei limpsi tema naisi.

Limpsib küll ju naisi, kui sind limpsib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Limpsib küll ju naisi, kui sind limpsib.

Teistest on jutt. Kõrvalt võib panna mehega, kui mina panen naisega.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kirjuta uuesti ja seekord arusaadavamalt.

Kirjutasin piisavalt arusaadavalt. Midagi lisaks selgitada mul ei ole, kui sa konteksti ei adunud ega aru ei saanud, mida mõtlesin, siis nii on.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teistest on jutt. Kõrvalt võib panna mehega, kui mina panen naisega.

Seda kõrvalt panemist teise mehega ma küll ei usu. Küll aga kui üldse paneb kõrvalt siis teise naisega. Mind lihtsalt paneb imestama, et mees valib endale selliste huvidega naise ja lepib sellega, et tema naine teisi naisi. Kindlasti naine ju räägib mehele ka, keda pannud on, fuh ei kujuta ette.  Ma ei tea, kuidas küll mees suudab oma armukadedusega ja üldse tunnetega toime tulla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda kõrvalt panemist teise mehega ma küll ei usu. Küll aga kui üldse paneb kõrvalt siis teise naisega. Mind lihtsalt paneb imestama, et mees valib endale selliste huvidega naise ja lepib sellega, et tema naine teisi naisi. Kindlasti naine ju räägib mehele ka, keda pannud on, fuh ei kujuta ette.  Ma ei tea, kuidas küll mees suudab oma armukadedusega ja üldse tunnetega toime tulla.

Miks mees peaks üldse midagi teadma? Kui ma teise naisega mingi treti voodis teen, jääb see ainult meie vahele. Ma ei hakka küll oma intiimasju mehega arutama.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda kõrvalt panemist teise mehega ma küll ei usu. Küll aga kui üldse paneb kõrvalt siis teise naisega. Mind lihtsalt paneb imestama, et mees valib endale selliste huvidega naise ja lepib sellega, et tema naine teisi naisi. Kindlasti naine ju räägib mehele ka, keda pannud on, fuh ei kujuta ette. Ma ei tea, kuidas küll mees suudab oma armukadedusega ja üldse tunnetega toime tulla.

Miks mees peaks üldse midagi teadma? Kui ma teise naisega mingi treti voodis teen, jääb see ainult meie vahele. Ma ei hakka küll oma intiimasju mehega arutama.

Ma arvan, et su mees on päris taibukas ja kui ta vähegi kuulab su juttu ka, siis kui ta hakkab kuulma sinu suust ühte kindlat naise nime pidevalt, või leiab sinu telefonist äkki selle naise pildi või äkki näeb, kui elevile sa lähed selle naisega koos olles, küll ta siis hakkab aimama.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks mees peaks üldse midagi teadma? Kui ma teise naisega mingi treti voodis teen, jääb see ainult meie vahele. Ma ei hakka küll oma intiimasju mehega arutama.

Eks see tavaliselt nii käibki. Naine läheb mehe teadmisel sõbranna juurde kohvile. Juuakse kohvi, aetakse juttu, aga…tehakse muudki põnevat (loe keelekat). Pärast tuleb naine ausa näoga koju. Selline asi võib aastaid kesta ja mehel ei pruugi mingeid kahtlusi tekkida.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks mees peaks üldse midagi teadma? Kui ma teise naisega mingi treti voodis teen, jääb see ainult meie vahele. Ma ei hakka küll oma intiimasju mehega arutama.

Eks see tavaliselt nii käibki. Naine läheb mehe teadmisel sõbranna juurde kohvile. Juuakse kohvi, aetakse juttu, aga…tehakse muudki põnevat (loe keelekat). Pärast tuleb naine ausa näoga koju. Selline asi võib aastaid kesta ja mehel ei pruugi mingeid kahtlusi tekkida.

Võib muidugi, aga miks sel juhul veel teistele naistele flirtivalt otsa vaadata, kui nii mitmel pool jõutakse naine olla?  Kas on huvi siis ka teiste naistega sõbrannale sarvi teha või sõbrannale ollakse truu, aga mehele mitte?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oeh, ei oskagi seda siia kuidagi kirja panna.. Tunneme teineteist juba 2 aastat laste kaudu, sest lapsed käivad samas trennis. Taganjärele mõeldes tekkis meil omavahel kohe klapp ja kui teda esimest korda nägin vaatasin kohe, et wow kui kena naine, temas on see miski. Mulle pole kunagi naised selliselt meeldinud. Ja nüüd ei saa teda peast välja. Me võime tundide kaupa jutustada trennidest, arutleda spordist jne. Ta vaatab alati instagramis mu storysid jne. Aga samas tean, et ta on lapse isast lahus, aga me pole kunagiläinud isiklikuks st. koduseid asju nagu sõbrannadega me omavahel ei räägi. Aga mul on ikka selline tunne, et ka mina meeldin talle. Ma olen püüdnud teda vältuda, ei slusta ise vestlust jne..Taon välismaalane, aga siin pikalt elanud. Ma ei tea miks, aga no on tunne, et ma ei jäta teda ükskôiksrks. Suhtleme pigem messengeris nii privaatselt kui lastegrupis, segab ka keelebarjäär.

Kirjutasin siia pigem selle mõttega, et kuulda teie lugusid/kogemusi, et kas olete julgenud samasoisele öelda, et on tunded ja kuidas lugu on lôppenud arenenud.. Niisama oleks huvitav teada.

Ma ei kavatse jätta oma meest ja pere. Isegi kui räägiksin sellest oma mehele, olen täiesti kindel, et tema jaoks oleks see ok ja isegi põnev. Oleme mõlemad suhteliselt vsbameelsed. Naisega ma kunagi olnud ei ole ja nüüd siis tekkinud fantaasiad ???? Kuidas saab keegi nii meeldima hakata ? Pea täitsa sassis ja ise olen veel 42- aastane, tema minuga sama vana. Äkki see tunne ei lähegi üle.. Kuidagi on jäänud tunne, et ta jääb mind vahest nagu vaatama, aga võib- olla ka eksin ???? Aga ilmselt ei tuleks sellest midagi, sest iialgi ei lähe ma talle seda ütlema, aga nii mõnus tunne on lihtsalt. Kas teil on ka olnud ja mis on saanud?

Lesbiks ma ennast ei pea, sest teised naised üldse ei meeldi va. tema. Ma ei ole talle kunagi mõista andnud, et ta mulle meeldib.. ma ei usu, et ta isegi seda arvab, aga näha on et ta käitub minuga kuidagi teistmoodi, pöörsb pea ära jne.. Imelik on ja see, et ta on lisanud instas oma sõprade hulka ka minu õe. Ah, vb kujutan seda kõike endale ette. Rääkige, palun..:)

Tehke üks mullivanni, veini ja kaminaga õhtu ning vaadake, kuidas tunne on. Kui ikka kuumaks kisub, siis armatse temaga. See võib tore olla ja sügab selle nö sügeleva koha ära.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ning jah, ma olen olnud naisterahvaga suhtes, tore oli, aga eelistan siiski mehi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et su mees on päris taibukas ja kui ta vähegi kuulab su juttu ka, siis kui ta hakkab kuulma sinu suust ühte kindlat naise nime pidevalt, või leiab sinu telefonist äkki selle naise pildi või äkki näeb, kui elevile sa lähed selle naisega koos olles, küll ta siis hakkab aimama.

Phäh, ega ma loll ole. See on ju klassikaline armukesega vahelejäämise tee.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina armusin ka päevapealt naisesse ise üle 15 a abielus olles. Tunded olid vastastikkused, meeldimine muutus kiiresti intiimsuhteks. Olen kindel, et osa naisi vajab meest, aga noh, seks naisega on seks naisega. Läksime mehega paariteraapiasse, sest ta sai kiiresti aru, et see on midagi enamat, kui suvaline armumune. Teraapia oli väga kasulik, et aru saada, miks minu kõrvale uus inimene mahtus. Pm polegi vahet, mis soost ta on, aga sel hetkel kõnetas tähelepanu ja õrnus ja sarnased hobid. Suhteanatoomia siiski täiesti sama nagu heterosuhtes- samad mured ja rõõmud. Lisaks saad kaasa ühiskonna halvakspanu. Mina valisin naise, sest olen neljakümnendate keskel ja tahan suhtes kindlaid asju, olen valmis ka endaga ja oma mudelitega tegelema. Suhtesse mehega panustasin üksi rohkem ja teraapias sai kõik pilt selgeks. Miks ma mehega koos ei tervenenud ja edasi punnitanud? Ei viitsinud, sest tahan ka, et hing heliseks. Nägin teraapias, et see oleks aastatepikkune töö.

Nii et suhe on suhe.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks mees peaks üldse midagi teadma? Kui ma teise naisega mingi treti voodis teen, jääb see ainult meie vahele. Ma ei hakka küll oma intiimasju mehega arutama.

Et kõik need mees pettis ulgujad ja elatis peale on lihtsalt mõttetut ja lihtsad peast naised? Ei olegi oluline kodus rääkida?

Täiskasvanud inimene ikka räägib ja peab kokkulepetest kinni. Mees ju arvestab sinuga, sina temaga mitte. Häbi sul olgu. Juba sellepärast peab rääkima, et suust ja pepust koju haigusi ei tassi. Teiseks usaldus ja kokkulepped.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina valisin naise, sest olen neljakümnendate keskel ja tahan suhtes kindlaid asju, olen valmis ka endaga ja oma mudelitega tegelema. Suhtesse mehega panustasin üksi rohkem ja teraapias sai kõik pilt selgeks.

Su kirjutis oli justkui täpselt minust, selle erinevusega, et mina valisin mehe ja hetkel olen selle valikuga rahul, näen, et teine valik oleks olnud suur-suur viga. Pigem muutusin ise, muutsin oma ootusi ja olen tulemusega rahul – kokkuvõttes olen rohkem mina ise kui varem. Minu elukogemus ütleb, et suhe naisega on harilikult emotsionaalsem ja seetõttu pikaajaliselt väsitavam. Mõnele ilmselt sobib, aga mina hindan rohkem rahulikku kooskulgemist, mitte draamasid ja kõrgeid merelaineid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et kõik need mees pettis ulgujad ja elatis peale on lihtsalt mõttetut ja lihtsad peast naised? Ei olegi oluline kodus rääkida?

Misasja, sa arvad, et petvad mehed räägivad sellest kodust? Sa oledki nende naiivitaride seast, kes väidavad, et nende mees pole neid kunagi petnud, sest noh ta oleks ju rääkinud, et ta sedategi eks 😀 😀 😀

Kukkusin naerdes laua alla nüüd.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Misasja, sa arvad, et petvad mehed räägivad sellest kodust? Sa oledki nende naiivitaride seast, kes väidavad, et nende mees pole neid kunagi petnud, sest noh ta oleks ju rääkinud, et ta sedategi eks ???? ???? ???? Kukkusin naerdes laua alla nüüd.

Aga sa ole naisena targem, sina räägi tõtt! Usun küll, et olemas inimesi, kes arusaavad ja mõistavad, et tundmatu ja võõras ei ole erutav, vastupidi, see ajab oksele. Proovi ennast nüüd laua alt käpukilt üles upitada.  Kui tööl eksid, siis peidad või  lähed räägid ja arutad? Mis ma ikka nii raskeid asju naljahambalt küsin! Mõistust sulle!

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina armusin ka päevapealt naisesse ise üle 15 a abielus olles. Tunded olid vastastikkused, meeldimine muutus kiiresti intiimsuhteks. Olen kindel, et osa naisi vajab meest, aga noh, seks naisega on seks naisega.

Kas piirdusite ainult üksteise limpsimisega või olid mängus juba kummist mänguajad (dildod ja muu selline kraam)?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Usun küll, et olemas inimesi, kes arusaavad ja mõistavad, et tundmatu ja võõras ei ole erutav, vastupidi, see ajab oksele.

Mees petab sind naisega, kes ajab teda oksele? Miks küll?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina armusin ka päevapealt naisesse ise üle 15 a abielus olles. Tunded olid vastastikkused, meeldimine muutus kiiresti intiimsuhteks. Olen kindel, et osa naisi vajab meest, aga noh, seks naisega on seks naisega. Läksime mehega paariteraapiasse, sest ta sai kiiresti aru, et see on midagi enamat, kui suvaline armumune. Teraapia oli väga kasulik, et aru saada, miks minu kõrvale uus inimene mahtus. Pm polegi vahet, mis soost ta on, aga sel hetkel kõnetas tähelepanu ja õrnus ja sarnased hobid. Suhteanatoomia siiski täiesti sama nagu heterosuhtes- samad mured ja rõõmud. Lisaks saad kaasa ühiskonna halvakspanu. Mina valisin naise, sest olen neljakümnendate keskel ja tahan suhtes kindlaid asju, olen valmis ka endaga ja oma mudelitega tegelema. Suhtesse mehega panustasin üksi rohkem ja teraapias sai kõik pilt selgeks. Miks ma mehega koos ei tervenenud ja edasi punnitanud? Ei viitsinud, sest tahan ka, et hing heliseks. Nägin teraapias, et see oleks aastatepikkune töö.

Nii et suhe on suhe.

Mina valisin naise, sest olen neljakümnendate keskel ja tahan suhtes kindlaid asju, olen valmis ka endaga ja oma mudelitega tegelema. Suhtesse mehega panustasin üksi rohkem ja teraapias sai kõik pilt selgeks.

Su kirjutis oli justkui täpselt minust, selle erinevusega, et mina valisin mehe ja hetkel olen selle valikuga rahul, näen, et teine valik oleks olnud suur-suur viga. Pigem muutusin ise, muutsin oma ootusi ja olen tulemusega rahul – kokkuvõttes olen rohkem mina ise kui varem. Minu elukogemus ütleb, et suhe naisega on harilikult emotsionaalsem ja seetõttu pikaajaliselt väsitavam. Mõnele ilmselt sobib, aga mina hindan rohkem rahulikku kooskulgemist, mitte draamasid ja kõrgeid merelaineid.

Naisega on palju raskem suhelda, kunagi ei tea, mis meeleolus on ja armunud naisel on väga palju emotsioone, ei aitäh. See väsitab ära. Mina hindan mehi palju kõrgemalt nüüd, ei teadnud varem, kui palju vaeva nad peavad nägema, et naist mõista ja naisega suhelda. Mina jään meeste juurde.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Usun küll, et olemas inimesi, kes arusaavad ja mõistavad, et tundmatu ja võõras ei ole erutav, vastupidi, see ajab oksele.

Mees petab sind naisega, kes ajab teda oksele? Miks küll?

Millist meest sa tead, keda ajab mõni naine oksele? Neid ei ole, enamus paneks rõõmuga igasuguseid erinevaid naisi. Mehi erutab seksis vaheldus, mitte ei aja oksele, et naine näeb välja nagu kõõm.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Usun küll, et olemas inimesi, kes arusaavad ja mõistavad, et tundmatu ja võõras ei ole erutav, vastupidi, see ajab oksele.

Mees petab sind naisega, kes ajab teda oksele? Miks küll?

Iga mees petaks, kui oleks võimalus, et naine teada ei saaks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iga mees petaks, kui oleks võimalus, et naine teada ei saaks.

Loomulikult. Ja petavadki. Ja enamik kordadest ei saagi naine kunagi teada, väike võimalus tekib pärast lahkuminekut, kui tuttavad suu avavad. Aga arvata, et mees petab ja kenasti kodus tunnistab kohe üles ka, on naiivsuse tipp.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iga mees petaks, kui oleks võimalus, et naine teada ei saaks.

Loomulikult. Ja petavadki. Ja enamik kordadest ei saagi naine kunagi teada, väike võimalus tekib pärast lahkuminekut, kui tuttavad suu avavad. Aga arvata, et mees petab ja kenasti kodus tunnistab kohe üles ka, on naiivsuse tipp.

Meenub minu eks. Ta oli väga truu mees. Ta oli nii truu, et ei jätnud isegi armukest maha. Tema enda sõnad. Kahjuks mina nii truu ei olnud, jätsin ta maha küll. Ta on siiani solvunud 😀 😀

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei peaks panema patta, et mehed kõik petavad ja naised emotsionaalsed puntrad. Mõelge sellele, et peaaegu igaühel on mingisugune kindel/kindlad sõbrannad nagu meestel on kindlad sõbrad, mõnel lausa lasteaiast saati, teisel algklassidest, ollakse väga lähedased inimestena. Mis see tähendab? Need sõbrannad on n-ö hea klapiga inimesed, miinus suhe nagu mehe/naisega. Ei ole klatši ega kadedust. Meeste puhul sama- kõik mehed ei käi petmas. See on rumal jutt.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meeste puhul sama- kõik mehed ei käi petmas. See on rumal jutt.

Kõik mitte, jah. Enamikel ongi juhupetmised, mis kunagi välja ei tule. Armukestepidajad kipuvad vahele jääma, neid on vähem, kui ühekorrasutsakate tegijaid.

Mu lähedane lõpetas pool aastat tagasi 10-aastase kooselu, mitte petmise pärast. Nüüd hakkavad mehe kõrvaltpanemised välja imbuma. Ta isegi mitte ei kahtlustanud kordagi kooselu ajal.

Mul oli omal ajal sama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meeste puhul sama- kõik mehed ei käi petmas. See on rumal jutt.

Kõik mitte, jah. Enamikel ongi juhupetmised, mis kunagi välja ei tule. Armukestepidajad kipuvad vahele jääma, neid on vähem, kui ühekorrasutsakate tegijaid.

Mu lähedane lõpetas pool aastat tagasi 10-aastase kooselu, mitte petmise pärast. Nüüd hakkavad mehe kõrvaltpanemised välja imbuma. Ta isegi mitte ei kahtlustanud kordagi kooselu ajal.

Mul oli omal ajal sama.

Sellistele sobib avatud suhe, svingwrdamine ja muu sarnane. Kommunikatsioon, soovide arutaminenGu paarisuhtes ikka. Mõlemad tahavad naisi. Aga muul juhul jah, ei tasu liiga edukat meest võtta, ühest küljest on raha ja muretu elu, teisest küljest tahavad mitmed teised naised.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellistele sobib avatud suhe, svingwrdamine ja muu sarnane. Kommunikatsioon, soovide arutaminenGu paarisuhtes ikka. Mõlemad tahavad naisi.

Misasja? Nende suhete naised küll mingeid naisi ei tahtnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellistele sobib avatud suhe, svingwrdamine ja muu sarnane. Kommunikatsioon, soovide arutaminenGu paarisuhtes ikka. Mõlemad tahavad naisi.

Misasja? Nende suhete naised küll mingeid naisi ei tahtnud.

Rohkem seda teemat arutan. Tegu pole heteroteemaga. Küsimus pole, mida tahavad need naised või isegi naiste mehed, hoopis, mida tahavad kõik, kes sinna kuuluvad. Kõik need paarid või osalised peavad nõustuma, muidu poleks võimalik. Seetõttu tõingi kommunikatsiooni sisse, et kuidas saab elada võõraga, kelle käike ja huvisid ei teata. Mina nende sinu kirjeldatud naistena jätaks maha, aga ma ka väga patoloogilise truudustundega, mis pisut kõrvalekalle maailma mõistes. Inimesed suht lõdvad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 93 )


Esileht Pereelu ja suhted Uskumatu, armusin naisesse, olles ise naine…