Esileht Ilu ja tervis Ussid pepus

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Ussid pepus

Postitas:
Kägu

See on muidu kyll laste probleem.,aga mingil põhjusel olen ussid saanud.Mu mees sai ka minu käest. Kuidas see võimalik on, millest need tulevad? Must ei ole, iga nädal käin saunas
.

Please wait...
Postitas:
Kägu

pesemata puuviljad jne… Kätepesu ja mullanäppudel ka väga lihtne saada. Perearst kirjutab retseptiravimi, mida võtate mehega koos. Aitavad ka päevalilleseemned.

Please wait...
Postitas:
kitah

pesemata puuviljad jne… Kätepesu ja mullanäppudel ka väga lihtne saada. Perearst kirjutab retseptiravimi, mida võtate mehega koos. Aitavad ka päevalilleseemned.

Kõrvitsaseemned ikka vast.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Maasika hooaeg… küsi perearstilt retsepti

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sain ka aastaid tagasi. Kahtlustan, et mõne söögikoha laualt, mida lapsed olid plätserdanud. Või vahvlijäätiselt. Ma ei jälginud korralikult kas müüja täitis seda ikka paberiga käes hoides.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Nakkushaigus ju. Kui tuulerõuged saad, siis ka mitte mustusest.
Kas neid tablette juba käsimüügist ei saa? Muidu, kui hoidud käsi suhu panemast(sügades peidavad munad end küünte all, ja neid sealt viimseni välja pesta ikka raske), siis surevad pooleteise nädalaga välja tegelikult, kui jutt väikestest valgetest ussidest

Please wait...
Postitas:
Kägu

Neid saab nii, et keegi on tunud WCst pesemata kätega, tal endal on ussnugilised ja siis sina oled selle isiku järel sama kohta puutunud ja näpu suhu pistnud. Mujal neid ei ole (maasikatelt neid saada on üsna vähetõenäoline, kui siis täpselt samal viisil nagu nt bussikäepidemelt), kui ainult anusel, kuhu soolestikus elavad ussid tulevad munema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

naaskelasaba munad on väga kerged ja lendavad tolmuga laiali lausa, toas ja kuivadel pindadel elavad päevi, niiet neid võib käe külge saada kus iganes ja siis näpud suhu toppinud.
Kas vermox juba käsimüügis ei ole? 2ndl hiljem võtad veel 1 tableti

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lausa kord nädalas käid saunas…

Please wait...
Postitas:
Kägu

naaskelasaba munad on väga kerged ja lendavad tolmuga laiali lausa, toas ja kuivadel pindadel elavad päevi, niiet neid võib käe külge saada kus iganes ja siis näpud suhu toppinud.

Miks neid näppudega suhu peab toppima, kui taldriku/söögi peale lendavad, kas siis ei jõua õigesse kohta?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Esileht Ilu ja tervis Ussid pepus