Esileht Pereelu ja suhted Ütlesin mehele tussuke

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Ütlesin mehele tussuke

Postitas:

Tere,
küsin üldsuse arvamust järgmisele situatsioonile – kaisutasime mehega diivanil ja tundsin kuidas soovin talle midagi eriti nunnut ja armast öelda ning tuli üle huulte “tussuke” 🙂 iccc…..no hetkel endal ka naljakas lugeda ja ma tõepoolest olin vaid õrnust täis, mitte midagi negatiivset ja see sõna lihtsalt tuli üle huulte. Nüüd mees veidi häiritud….oleme siin mitmeid kordi arutlenud pärast eilset ja eile õhtul ka et “no mismõttes tussuke….kuidas sa kutsud meest tussukeseks. Püüdsin siis situatsiooni teist pidi keerata ja mõtlesin kui tema mind ka mehe genitaaliga hüüaks….kõlaks see ikka väga veidralt……kuidas teile see olukord tundub? Pigem naljakas või midagi muud…ja kuidas mehe tuju veidi tõsta. Õnneks ei ole ta mul selles mõttes solvuja, pigem käib meil ses teemas selline aasimise moodi asi.

+6
-33
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole ei naljakas ega midagi muud ka. Kas just labane, aga üsna totter ja tobe. Ja sina ei tundu ka paraku kõige teravam kriit, icc-icc.

Samas tekib küsimus, miks see käitumine sinu meest üllatab või ärritab? Milleks solvuda?
Ilmselt ta ju valiski sind diivanile lihtsalt kaunistuseks, mitte selleks, et sinuga intelligentseid vestlusi maailma majandusprobleemidest pidada; ju ta ikka teadis algusest peale, kellega tegu on. Nii et võib täitsa olla ka pott-kes-leidis-sobiva-kaane olukord.

+29
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühesõnaga, soovisite saada peale keeksi ka midagi muud, khm, aga mehel liiga pikad juhtmed+ üks liiga lühike?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle asja nimi on fantaasia defitsiit, mille taga on vähene huvi lugemise vastu.

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.12 14:11; 04.12 19:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järgmine kord proovi Vinkuks kutsuda ja nunnumeeter taas põhjas.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,

küsin üldsuse arvamust järgmisele situatsioonile – kaisutasime mehega diivanil ja tundsin kuidas soovin talle midagi eriti nunnut ja armast öelda ning tuli üle huulte “tussuke” ???? iccc…..no hetkel endal ka naljakas lugeda ja ma tõepoolest olin vaid õrnust täis, mitte midagi negatiivset ja see sõna lihtsalt tuli üle huulte. Nüüd mees veidi häiritud….oleme siin mitmeid kordi arutlenud pärast eilset ja eile õhtul ka et “no mismõttes tussuke….kuidas sa kutsud meest tussukeseks. Püüdsin siis situatsiooni teist pidi keerata ja mõtlesin kui tema mind ka mehe genitaaliga hüüaks….kõlaks see ikka väga veidralt……kuidas teile see olukord tundub? Pigem naljakas või midagi muud…ja kuidas mehe tuju veidi tõsta. Õnneks ei ole ta mul selles mõttes solvuja, pigem käib meil ses teemas selline aasimise moodi asi.

Aga, sa ei ole mõelnud, et sooviksid ehk pigem mõne naesterahvaga aset jagada?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan teemat ära. Lasteaiakoosolekul ütles õpetaja, et kui lõpetamisele Mõmmi kutsuda, siis ta teeb kõigile lastele aabitsaga tussu-patsu. Ma olin nii hämmingus ja sõnatu, et ei osanud täpsustada ka, mida see Ivo Eensalu lastega lõpupeol täpselt teeb? Pärast sain aru, et õpetaja mõtles, et Mõmmi lööb aabitsaga lapsele vastu peput. Siiani olen hämmingus, et keegi peput tussuks kutsub.

+21
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siim Susi II B, tõesti!

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.

Hellitavalt tossikeseks ei tahtnud kutsuda?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,

küsin üldsuse arvamust järgmisele situatsioonile – kaisutasime mehega diivanil ja tundsin kuidas soovin talle midagi eriti nunnut ja armast öelda ning tuli üle huulte “tussuke” ???? iccc…..no hetkel endal ka naljakas lugeda ja ma tõepoolest olin vaid õrnust täis, mitte midagi negatiivset ja see sõna lihtsalt tuli üle huulte. Nüüd mees veidi häiritud….oleme siin mitmeid kordi arutlenud pärast eilset ja eile õhtul ka et “no mismõttes tussuke….kuidas sa kutsud meest tussukeseks. Püüdsin siis situatsiooni teist pidi keerata ja mõtlesin kui tema mind ka mehe genitaaliga hüüaks….kõlaks see ikka väga veidralt……kuidas teile see olukord tundub? Pigem naljakas või midagi muud…ja kuidas mehe tuju veidi tõsta. Õnneks ei ole ta mul selles mõttes solvuja, pigem käib meil ses teemas selline aasimise moodi asi.

Üldiselt ära põe. Inimestel on naljasoon erineva pikkusega ja need kes sind siin miinustavad, on kah rohkem sellised, et mõistavad pigem hukka kui püüavad mõista. Mina saan küll aru, et vahel võivad sõnad sassi minna ja igal paaril võivad omad sõnad ja naljad olla, millest teistele ei räägita. Lugemuse või intelligentsiga pole siin eriti pistmist. Ka väga arukad inimesed võivad isekeskis öelda asju, millest võõrad undki ei oska näha. Ju see näitab, et paar tunneb end teineteise seltskonnas täiesti vabalt ja usaldatakse üksteist.
Ma arvan, et kui mees sest suurt skandaali ei tekitanud ja vaid aasib sind, siis las ta olla. Eks ajaga ununueb ja küll vahel tulevad uued lopsud. Nii see käibki.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.12 17:48; 04.12 17:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole ei naljakas ega midagi muud ka. Kas just labane, aga üsna totter ja tobe. Ja sina ei tundu ka paraku kõige teravam kriit, icc-icc.

Samas tekib küsimus, miks see käitumine sinu meest üllatab või ärritab? Milleks solvuda?

Ilmselt ta ju valiski sind diivanile lihtsalt kaunistuseks, mitte selleks, et sinuga intelligentseid vestlusi maailma majandusprobleemidest pidada; ju ta ikka teadis algusest peale, kellega tegu on. Nii et võib täitsa olla ka pott-kes-leidis-sobiva-kaane olukord.

Ega ei ole eriti intelligentne teemast rääkides teema tegijat arvustama hakata.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.12 17:48; 04.12 17:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks alateadvuse tundjatel on siin ühte koma teist kommenteerida, aga minule paistab, et väljendasid mehest üleolekut. Ja see meest häiribki, mitte niivõrd sõna ise, kuivõrd hoiak, et sina oled peres tugevam pool, tema nõrgem. Isegi kui see nii on, ega see suhteid paremaks tee, kui niimoodi väljendada end. Kas pead oma meest sõjasaagiks? Selline küsimus tekib küll.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hellitavalt tossikeseks ei tahtnud kutsuda?

või sussike 🙂

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.12 14:11; 04.12 19:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehel on madal enesehinnang, kui veel järgmisel päeval saag käib (ups, aasimine).

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks solvuda?
Ilmselt ta ju valiski sind diivanile lihtsalt kaunistuseks, mitte selleks, et sinuga intelligentseid vestlusi maailma majandusprobleemidest pidada;

Vabandust, me oleme 21 aastat abielus olnud, aga maailma majandusprobleemidest me mehega siiani veel vestelnud ei ole. Ei vestle ta neist ka sõpradega, on palju põnevamaidki teemasid.

+6
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ole mureta, mees teeb sulle tagasi, siis olete tasa. Katsu mitte solvuda!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mittekirurgiline kastreerimine 😀 no kõlab a) labaselt b) labaselt c)mehele alandavalt d) labaselt. Ära siis solvu, kui ta sind aasimise mõttes millekski kutsub.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.

Kasutan teemat ära. Lasteaiakoosolekul ütles õpetaja, et kui lõpetamisele Mõmmi kutsuda, siis ta teeb kõigile lastele aabitsaga tussu-patsu. Ma olin nii hämmingus ja sõnatu, et ei osanud täpsustada ka, mida see Ivo Eensalu lastega lõpupeol täpselt teeb? Pärast sain aru, et õpetaja mõtles, et Mõmmi lööb aabitsaga lapsele vastu peput. Siiani olen hämmingus, et keegi peput tussuks kutsub.

Minus tekitab üldiselt see ka hämmingut, miks peaks aabitsaga pepu peale patsu lööma …

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan teemat ära. Lasteaiakoosolekul ütles õpetaja, et kui lõpetamisele Mõmmi kutsuda, siis ta teeb kõigile lastele aabitsaga tussu-patsu. Ma olin nii hämmingus ja sõnatu, et ei osanud täpsustada ka, mida see Ivo Eensalu lastega lõpupeol täpselt teeb? Pärast sain aru, et õpetaja mõtles, et Mõmmi lööb aabitsaga lapsele vastu peput. Siiani olen hämmingus, et keegi peput tussuks kutsub.

Minus tekitab üldiselt see ka hämmingut, miks peaks aabitsaga pepu peale patsu lööma …

Kui see lugu nüüd päriselt ka juhtus, siis see õpetaja peab küll peast soe olema. Mis tussu patsu? Miks mitte siis juba kätt püksi panema? Icc-icc nii äge ja naljakas ju. Ja muidugi on ikka ülim tase hakata ka poiste peput tussuks kutsuma õpetaja poolt. Haige lihtsalt.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ei tähenda ju midagi, tussuke on armas nimi. Mees on ise ebakindel, kui see tema mehelikkust ohustab. Kui mees sind nokukeseks kutsuks, siis tunduks ju naljakas? Mulle küll, ei kujuta ettegi, et solvuks selle peale.

Kasutan teemat ära. Lasteaiakoosolekul ütles õpetaja, et kui lõpetamisele Mõmmi kutsuda, siis ta teeb kõigile lastele aabitsaga tussu-patsu. Ma olin nii hämmingus ja sõnatu, et ei osanud täpsustada ka, mida see Ivo Eensalu lastega lõpupeol täpselt teeb? Pärast sain aru, et õpetaja mõtles, et Mõmmi lööb aabitsaga lapsele vastu peput. Siiani olen hämmingus, et keegi peput tussuks kutsub.

Minus tekitab üldiselt see ka hämmingut, miks peaks aabitsaga pepu peale patsu lööma …

Kui see lugu nüüd päriselt ka juhtus, siis see õpetaja peab küll peast soe olema. Mis tussu patsu? Miks mitte siis juba kätt püksi panema? Icc-icc nii äge ja naljakas ju. Ja muidugi on ikka ülim tase hakata ka poiste peput tussuks kutsuma õpetaja poolt. Haige lihtsalt.

Saarlased kutsuvad peput tussuks.

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.12 07:54; 10.12 06:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, me oleme 21 aastat abielus olnud, aga maailma majandusprobleemidest me mehega siiani veel vestelnud ei ole. Ei vestle ta neist ka sõpradega, on palju põnevamaidki teemasid.

Nojah, muidugi on põnevamaid teemasid, aga maailma majandusprobleemid mõjutavad paratamatult ka meid, nii et vahel ikka tuleb jutuks. Kas nüüd just voodis mürades, see on iseasi. Aga voodis mürades tekitaks ka laste arengupsühholoogiast või vannitoaremondist või uutest astronoomia-alastest avastustest rääkimine vale meeleolu. Sinna juurde sobivad ikkagi pigem totakad ja teatud alatooniga hellitusnimed. See ei välista sugugi seda, et muus olukorras ei võiks intelligentselt vestelda. Kui kellegi jaoks just intelligentne vestlus on ainus seksikas asi, nii et ta soovib seda partnerilt ka intiimsetel hetkedel, vot siis on tal sobiva partneri leidmisega ilmselt päris suuri raskusi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ei tähenda ju midagi, tussuke on armas nimi. Mees on ise ebakindel, kui see tema mehelikkust ohustab. Kui mees sind nokukeseks kutsuks, siis tunduks ju naljakas? Mulle küll, ei kujuta ettegi, et solvuks selle peale.

Kasutan teemat ära. Lasteaiakoosolekul ütles õpetaja, et kui lõpetamisele Mõmmi kutsuda, siis ta teeb kõigile lastele aabitsaga tussu-patsu. Ma olin nii hämmingus ja sõnatu, et ei osanud täpsustada ka, mida see Ivo Eensalu lastega lõpupeol täpselt teeb? Pärast sain aru, et õpetaja mõtles, et Mõmmi lööb aabitsaga lapsele vastu peput. Siiani olen hämmingus, et keegi peput tussuks kutsub.

Minus tekitab üldiselt see ka hämmingut, miks peaks aabitsaga pepu peale patsu lööma …

Kui see lugu nüüd päriselt ka juhtus, siis see õpetaja peab küll peast soe olema. Mis tussu patsu? Miks mitte siis juba kätt püksi panema? Icc-icc nii äge ja naljakas ju. Ja muidugi on ikka ülim tase hakata ka poiste peput tussuks kutsuma õpetaja poolt. Haige lihtsalt.

Saarlased kutsuvad peput tussuks.

No ega ikka ei kutsu küll.
Meil hoopis teised murdesõnad.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tissuke oleks õiglasem. Need on teil mõlemal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mittekirurgiline kastreerimine ???? no kõlab a) labaselt b) labaselt c)mehele alandavalt d) labaselt. Ära siis solvu, kui ta sind aasimise mõttes millekski kutsub.

Oh issand, kui õrnakesed, oi-oi, kui labaselt ja mehele alandavalt. Pigem kõlab see tobedalt ja naljakalt, nagu valesti ütlemine ikka. Kui mees ütleks kogemata “nokuke”, siis oleks naine hingepõhjani solvunud ja arvaks, et mees on tegelikut homo või radikaalne meesõiguslane, kes alandab naisi?

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.12 07:54; 10.12 06:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teema on nii jabur, et paneb vastama. Pole vist kunagi seda s6na kasutanud isegi m6ttes mitte. Samas kui t6esti peaksin mingil arusaamatul p6hjusel oma mehele nii ütlema, siis korraks vast vaataks mind imelikult ja järgmisel hetkel oleks asi juba unustatud. Et aga veel järgmisel päeval ka rahu ei saa, nii et peab perekooliski muret kurtma…Inimestel justkui pole midagi tarka teha v6i millestki targemast m6elda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Pereelu ja suhted Ütlesin mehele tussuke

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.