Esileht Ajaviite- ja muud jutud IT nurgake

Näitan 15 postitust - vahemik 271 kuni 285 (kokku 285 )

Teema: IT nurgake

Postitas:
Kägu

Mul oleks küsimus video kohta mis on 28 min pikk. Miks seda ei salvesta ära google photodesse? Väiksemamahulised videod on kõik sinna sünkroonitud. Kuhu ma saaks ta salvestada, nii et ta jääks mul alles, kes teab mis telefoniga juhtuda võib vms.

salvesta arvuti/läpaka kõvakettale või välisele kõvakettale

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Esimest korda teen seda, vaja oma arvutist teisele inimesele failid saata. Millest pean üldse alustama, aidake hädalist, mul on vaja 3 erinevat ekraanitõmmist saata oma arvutist. Võtan lehe ette ja edasi, kuhu pean vajutama, kas keegi viitsiks selgitada, oleksin väga tänulik

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Sa ei pea faile saatma, kui saadad ekraanitõmmist (printscreeni).

Vajutad korraga alla 3 klahvi: ctrl, alt ja prscreen, siis 2: ctrl ja c, valid meiliakna, kuhu kirjutad ja seal teed ctrl ja v.

Kuvatõmmis tuleb meili sisse.

Kui see ei sobi, siis samamoodi võid mistahes dokumendi sisse kopeerida. Anna teada, ķas oli abiks.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ava “snipping tool”. Tee sellega pilt sellest, millest vaja ja siis kas salvesta see pilt ja saada meiliga, messengeriga või mida sa seal kasutad või tee ‘paste’ sinna kasutatavasse vahendisse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Salvesta pildifailina ja saada e-mailiga.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma näen oma arvuti toolbarsil vaid käesolevat kellaaega, kuidas tuua esile ka kuupäev, et see oleks kogu aeg ekraanil näha, mitte ainult siis kui hiire kursoriga peale näitad? Ei leia seda seadistust! Arvuti on win7

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Paremklõps kellal – sätted – lülita välja “Kasutab väikesi tegumiriba nuppe”

Välismaise keelega arvutitel  Properties – “Use small icons” eest linnuke ära .

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

mul ka windows 7 ja on ilusti näha kuupääv ja kellaeg. unusta ära see menüüdes sorimine ja susimine,pane windous uuesti peale ja on kõik korras.

0
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

unusta ära see menüüdes sorimine ja susimine,pane windous uuesti peale ja on kõik korras.

Sul küll peas kõik korras ei ole.

+7
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sul küll peas kõik korras ei ole.

said miinuse. minu pea on korras,ehkki see pole sinu asi

0
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ava “snipping tool”. Tee sellega pilt sellest, millest vaja ja siis kas salvesta see pilt ja saada meiliga, messengeriga või mida sa seal kasutad või tee ‘paste’ sinna kasutatavasse vahendisse.

Tänan Sind, sain lõpuks oma töö saadetud!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Paremklõps kellal – sätted – lülita välja “Kasutab väikesi tegumiriba nuppe”

Välismaise keelega arvutitel Properties – “Use small icons” eest linnuke ära .

Sul on siin midagi vahelt ära jäänud, Propertiesi all ei ole “Use small icons” kohta ega suutnud leida ka ringi klikkides.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul ingliskeelne W.
Paremklikk kellal – taskbar settings – use small taskbar buttons – off. Kohe klikkides näed, kuidas kell hakkab ka kuupäeva näitama.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul ingliskeelne W.

Paremklikk kellal – taskbar settings – use small taskbar buttons – off. Kohe klikkides näed, kuidas kell hakkab ka kuupäeva näitama.

Aitäh

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

mul ka windows 7 ja on ilusti näha kuupääv ja kellaeg. unusta ära see menüüdes sorimine ja susimine,pane windous uuesti peale ja on kõik korras.

arvad, et kõigil on arvuti ainult perekoolis käimiseks?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt

Näitan 15 postitust - vahemik 271 kuni 285 (kokku 285 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud IT nurgake