Esileht Ajaviite- ja muud jutud IT nurgake

Näitan 19 postitust - vahemik 91 kuni 109 (kokku 109 )

Teema: IT nurgake

Postitas:
Kägu

SIIN on info pildi lisamise kohta.
See leht on hea kindla asja kohta info otsimiseks aga õppimiseks soovitaks mõnda muud kohta.
Codeacademy näiteks. Seal on ekraan jagatud kolmeks: vasakul on info ja ülesanded, keskel kirjutad koodi ja paremal näed tulemust. Kõik on seletatud lihtsalt ja arusaadavalt.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

SIIN on info pildi lisamise kohta.

See leht on hea kindla asja kohta info otsimiseks aga õppimiseks soovitaks mõnda muud kohta.

Codeacademy näiteks. Seal on ekraan jagatud kolmeks: vasakul on info ja ülesanded, keskel kirjutad koodi ja paremal näed tulemust. Kõik on seletatud lihtsalt ja arusaadavalt.

Tänan. Proovin seda Codeakademyt neljap. selle 3 schooliga ei saa mina pilte sinna. Mulle tundub, et peaksin oma arvutis oleva pildiga midagi ette võtma aga ei oska aru saada mida? Proovisin piksleid vähendada aga ka see ei aidanud. Pilvest lasi llingi vähemalt sinna programmi sisse panna aga ekraanil näitab ikkagi kuubikut ilma pildita. EI leia nagu ülesse pilti.Täitsa arusaamatu, mis ma valesti teen.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Pilvest lasi llingi vähemalt sinna programmi sisse panna aga ekraanil näitab ikkagi kuubikut ilma pildita. EI leia nagu ülesse pilti.Täitsa arusaamatu, mis ma valesti teen.

Pilt peab olema kas samas serveris kus su veebileht asub või siis mujal avalikult ligipääsetaval urlil.

< img src=”img_chania.jpg” alt=”Flowers in Chania” / > – juhul kui asub samas masinas
< img src=”https://mingisait.ee/img_chania.jpg&#8221; alt=”Flowers in Chania” / > juhul kui kuskil mujal.

Kirjutad, et pilvest lasi lingi panna. Kas see pilves olev pilt on reaalselt ilma logimata kättesaadav, mitte kuskil sinu google drive’is vms? Ava chrome incognito mode’is ja kopeeri oma pildi aadress aadressiribale. Kui pildi laeb ära, on avalikult kättesaadav ning peaks ok olema kui ei ole koodis viga teinud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pusin ikka selle w3 schooliga ja Ikka ei õnnestu. Panin pildi G.Dravis vabalt ilma logimata kättesaadavaks. Kui asendan nendes isekatsetamise programmides nende Chaina enda pildi lingiga tuleb ikka kastike ristiga ja pilti ei ava. Samas, kui tahtsin selle kastikese siia copida, siis lõi minu pangud lingi siia lahti.

Panin Googlest piltide alt mingi suvalise ajaloo muuseumi pildi kopeerides lingi ja tulemus ikka sama nagu minu pildigi puhul. Ei saa copy paste tehes .Ainult copy link laseb sinnaprogrammi panna aga seda pilti programm ei ava. Ma programmis ise midagi ei muuda ega kirjuta, sest asendan vaid pildi nimetuse teise enda valituga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Panin Googlest piltide alt mingi suvalise ajaloo muuseumi pildi kopeerides linki ja tulemus ikka sama nagu minu pildigi puhul. Panen siia selle lingi , millisena see mulle ekraanilt näib ja ma ei suuda leida lahendust, kuidas või mida teha.

https://drive.google.com/file/d/1-plyaQ7lNwFmhQjw0eIapVlZaBAmMRzS/view?ts=5d85eb71

See on sul otsingulink ju, mitte pildilink. Tee paremklikk pildil, vali copy image address ja pasteeri see oma koodi. Jälgi, et link lõppeks mõne pildiformaadi faililaiendiga, nagu .jpg, .png vms. Näiteks:

http://3.bp.blogspot.com/-16IUuKhEvS0/Udr3Rp8dNmI/AAAAAAAABQw/Vu9oFogzcAU/s1600/Kassi+pilt+8-bit.jpg

Please wait...
Postitas:
Kägu

Panin Googlest piltide alt mingi suvalise ajaloo muuseumi pildi kopeerides linki ja tulemus ikka sama nagu minu pildigi puhul. Panen siia selle lingi , millisena see mulle ekraanilt näib ja ma ei suuda leida lahendust, kuidas või mida teha.

https://drive.google.com/file/d/1-plyaQ7lNwFmhQjw0eIapVlZaBAmMRzS/view?ts=5d85eb71

See on sul otsingulink ju, mitte pildilink. Tee paremklikk pildil, vali copy image address ja pasteeri see oma koodi. Jälgi, et link lõppeks mõne pildiformaadi faililaiendiga, nagu .jpg, .png vms. Näiteks:

http://3.bp.blogspot.com/-16IUuKhEvS0/Udr3Rp8dNmI/AAAAAAAABQw/Vu9oFogzcAU/s1600/Kassi+pilt+8-bit.jpg

Ei lase mul lihtsa copy pastega panna pilte sinna programmi. Laseb just neid otsingulinke ja nende enda lehel olevaid pildilinke vaid panna. Paistab, et pole mul ka ppilt jpg. – s. Proovin selle ära panna ehk siis ōnnestub. Tänan senise eest!

Please wait...
Postitas:
Kägu

No nii ,võttis aega ja mingi osa oma tööst sain lahendatud. Tuli välja, et oleksin pidanud seda kõike Google Crome brauseris tegema. Sealt sai pilti aadressi järgi kopeerida ja sellele õppelehe programme otse sisse istutada. Oam arvutist ei ole ikka veel asja saanud aga eks pusin edasi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Delfi reklaamiblokeerija ei tööta

Olen hädas Delfi blokeerijaga: Palun lisa meie leht reklaamiblokeerija erandite hulka või telli reklaamivaba pakett. Netist leitud abiga panin Adblock Plus+uBlock Origin koos lisatud adblock.ee Eesti filtritega, aga see teade ära ei lähe. Proovisin ka nii, et mõlemad blokeerijad pole aktiivsed, aga ei aita. Ehk keegi oskab aidata?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen hädas Delfi blokeerijaga: Palun lisa meie leht reklaamiblokeerija erandite hulka või telli reklaamivaba pakett. Netist leitud abiga panin Adblock Plus+uBlock Origin koos lisatud adblock.ee Eesti filtritega, aga see teade ära ei lähe. Proovisin ka nii, et mõlemad blokeerijad pole aktiivsed, aga ei aita. Ehk keegi oskab aidata?

See lähe mōne aja pärast ära. Aga miks sul kaks blokeerijat korraga peal? Kas ühest siis ei piisa?

Please wait...
Postitas:
Kägu

sünnipäevaõnnitlused mitte ajajoonele vaid sõnumitesse

Olen näinud, et kui hakkad kedagi õnnitlema, siis õnnitlus ei lähe mitte talle ajajoonele vaid sõnumisse. Sooviksin ka sellist seadistust aga ei leia.
Ja lisaks veel küsimus, et kuidas avalikustada oma sünnipäeva, nii et vanust ei näita:)

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kas facebooki gruppides saab blokeerida osasid postitusi?

Mõned panevad facebooki grupi liikmetele üles, mitu, sama sisuga postitust päevas. Kas ja kuidas on võimalik neid blokeerida või välja lülitada, et teatud liikmetelt ebahuvitavaid postitusi enam facebookis ei näeks?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

FB Postituse üleval nurgas on kolm punkti, millele vajutades tulevad igasugu huvitavad variandid. “Hide post and suspend Malle” vmt sealhulgas. Seda ongi vaja sul.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas on mingi võimalus seadistada arvuti nii, et näeks paroole ja salasõnu sisestades sõna, mille just sisestasid? Pean silmas, et ei tuleks mitte tärnid ja mummud, vaid sisestatud sõna oleks näha. Arvuti on inglisekeelne. Samsung, kui see peaks olulne olema

Ei ole võimalik. Aga browseris salvestatud paroole on võimalik vaadata kui browseri menüüs õige koha üles otsid. Googleda kui see on see mida vaja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

FB Postituse üleval nurgas on kolm punkti, millele vajutades tulevad igasugu huvitavad variandid. “Hide post and suspend Malle” vmt sealhulgas. Seda ongi vaja sul.

Ei leia kohta, kus saaks valida, et mõne isiku postitusi ei soovi näha. Valikus, uudistevoo eelised, saab valida unfollow people and groups to hide their posts, aga siis ei näe vist kellegi postitusi enam grupis? Kas manage your snooze settings, saab ajutiselt postituste nägemist peatada?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei leia kohta, kus saaks valida, et mõne isiku postitusi ei soovi näha. Valikus, uudistevoo eelised, saab valida unfollow people and groups to hide their posts, aga siis ei näe vist kellegi postitusi enam grupis? Kas manage your snooze settings, saab ajutiselt postituste nägemist peatada?

Oma uudistevoost (mitte grupi lehelt) kolme punkti alt pead selle valiku tegema kui Mari on jälle midagi tüütut postitanud – ‘hide all from Mari’. Ja siis pane oma FB eesti keelseks, orienteerud lihtsamalt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oma uudistevoost (mitte grupi lehelt) kolme punkti alt pead selle valiku tegema kui Mari on jälle midagi tüütut postitanud – ‘hide all from Mari’.

nüüd vist leidsin, tänud!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oma uudistevoost (mitte grupi lehelt) kolme punkti alt pead selle valiku tegema kui Mari on jälle midagi tüütut postitanud – ‘hide all from Mari’.

Tekkis veel küsimusi. Mille alusel uudised uudisevoos ilmuvad? Osad postitused ilmuvad uudisevoos, kuid teised mitte. Mõni jagab positusi, üritusi, all on kirjas, conversation starter, visual storyteller. Kuidas peatada postituste jagajate uudiseid, keda uudisevoos ei ilmu?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tekkis veel küsimusi. Mille alusel uudised uudisevoos ilmuvad? Osad postitused ilmuvad uudisevoos, kuid teised mitte. Mõni jagab positusi, üritusi, all on kirjas, conversation starter, visual storyteller. Kuidas peatada postituste jagajate uudiseid, keda uudisevoos ei ilmu?

Seadete all loe läbi uudistevoo seaded. Üldse kõik seaded tasuks läbi lugeda, saab asi selgemaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tahtsin lisada, et kui uudistevoos peab tõepoolest vajutama kolme punkti peale… siis grupi lehel, peaks vajutama, paremal üleval asuvale v-le ja valima, hangi tuge või teata postitusest ja ette ilmub tekst, jätkamiseks vali probleem, muud võimalikud toimingud all, vajutada, peida kõik kasutaja … postitused. Osa kaob, aga osad kasutaja postitused on ikka alles. Tundub, et kõiki postitusi polegi võimalik sellisel viisil grupis ära peita. Ainukeseks variandiks, et ei näeks enam ühtegi kasutaja postitust, oleks blokeeri … (te ei saa enam üksteist näha ega kontakteeruda). Seda mul tegelikult vaja oligi, lihtsalt mõtlesin, et äkki on enne täielikku blokeerimist, veel variante. 🙂

Please wait...
Näitan 19 postitust - vahemik 91 kuni 109 (kokku 109 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud IT nurgake