Esileht Pereelu ja suhted uudishimulik eks

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: uudishimulik eks

Postitas:

mind ei peaks vihale ajama, aga kohati ikkagi ärritab. olen selline inimene, kes ei kannata kui minu elu surgitakse väga. mees on jälle selline ladna, kes räägib kõik lahkelt ära, no mitte päris kõik aga..olen pidanud meest noomima vahel , et ei ole vaja kõike kõigil teada ja kuna see noomimine on seotud tihti selle eksnaise uurimisega, siis hakkab mulle endalegi tunduma, et asi on konkreetses isikus, no tegelikult ju vist ikka ei ole…
nii… minu mehel on selline eks, kes on patoloogiline küsija. näiteks kui ta helistab lapse asjus (mis kell, kuhu jne), siis on tal vaja kõike muud ka teada :). oletame, et me oleme just tulnud kuskilt sõidust a la minu vanaema juurest ja mees ütleb, et ta on autoroolis ja ei saa pikalt lobiseda, siis eks küsib kus sa sõidad ja kus sa käisid. kui mees vastab, et niisama paaris kohas käisiME, siis küsib ta edasi, ei või öelda või? noh, siis mees vahel vastab a la assamallas või kapakohilas, siis küsib, mis sa seal käisid ja mis sa seal tegid….ise peaks nagu mõistma, et mees ei käinud ega ole üksi. ma siis istun seal kõrval ja kuulan, kuidas tema pinnib. kuni mees ütleb, et räägi nüüd asjast. saan aru, et tegemist sellise inimesega ja eksi staatus ei puutu nii väga asjasse (ehkki kohati tundub et puutub ka). meie koos paar aastat. nemad enne seda ammuilma lahus. ja naine ei ole verinoor ja rumal tüdruk, haritud ja tark peaks olema ja puha. mis inimene tema küll on või mis inimene mina küll olen 🙂 olgu mainitud, et ei olda sellises heas suhtes, et on suur ja õnnelik pere. meie omavahel vaid teretame. huhh. sain endast välja…:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.08 18:51; 19.08 21:16; 19.08 22:36; 20.08 18:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asi ei pruugi olla konkreetses isikus. Mina olen ka selline, kellele ei meeldi, kui pidevalt uuritakse ja päritakse aru ei tea mille kohta. Ma ei salli, kui keegi kolmas koguaeg tahab teada, millega me tegeleme, kus käisime, miks või mida iganes. Täiesti närvi ajab, ma ei arva, et minu ja mu mehe isiklik elu peaks kellelgi peo peal olema. Ämm on selline. Helistab igal õhtul oma pojale (ehk siis minu mehele) ja uurib päevategemiste kohta, a la kus käis, mis tegi, miks, millal jnejnejne. Täiesti tarbetu info tema jaoks tegelikult ja mind vihastab, et inimene peab koguaeg kõike teadma. Iseenesest saan ämmaga kenasti läbi ja kõik on tore, aga vot see pidev surkimine… Ma ei kujuta ette, kas selle vastu üldse aitab miski. Sa võid ju mehele põhjalikult selgeks teha, et selline asi sind ärritab ja miks ärritab, aga kui eks oma küsimustega jätkab ja mees väga järjekindel pole, siis ilmselt jätkub see varem või hiljem samas vaimus. Minu mees on oma emale korduvalt öelnud, et tal pole vaja kõike teada, sest see teadmine ei anna talle midagi, lisaks oleme täiskasvanud inimesed ja meid ei ole vaja kontrollida. Paar päeva on rahu ja siis läheb jälle sama hooga. No mina ei tea. Ma isiklikult vist katsun parem harjuda 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa teemaalgataja oled ise samasugune uudishimulik. Ainus vahe, et sa pole eks. Tead ju sõna sõnalt kõik ära mida eks su mehelt küsis 🙂
Pada sõimab katelt

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.08 19:39; 20.08 08:45; 20.08 09:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ema selline patoloogiline küsija ja ausalt tüütab ära. Iga detaili uurib. Kui ütlen, et laps on sõbrannal külas, siis uurib kus sõbranna elab ja kus tolle vanemad töötavad ja kas tal on õdesid-vendi jms.
Oma ema puhul muidugi elan vaikselt üle, aga kui mingi eks muudkui surgiks, siis ei meeldiks mulle ka see. Aga mis teha kui need inimesed on lapse kaudu seotud, tuleb viisakalt läbi saada. Ütle mehele, et sulle meeldib oma eraelu endale hoida, tema austagu seda ja valmis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Sa teemaalgataja oled ise samasugune uudishimulik. Ainus vahe, et sa pole eks. Tead ju sõna sõnalt kõik ära mida eks su mehelt küsis 🙂
Pada sõimab katelt[/tsitaat]ma olen eks. ja ma ei küsi iial oma eksi elu kohta asju, kui lapsest räägime.
aga teemasse..ma kuulen seda lihtsalt. olen ju täpselt mehe kõrval paljudel kordadel(autos istun kõrval ja vahel oleme voodis ja mis iganes) . ja muideks ma täitsa üritan mitte kuulata kui jutt käib lapsest jne, aga kui mees hakkab \”vastama\”, siis hakkab tüütama see mind 🙂 aga tihti on ka nii, et mees räägib mulle, et mida jälle kõik kokku küsiti. me natuke naerame seda ka (kui mul on naljatuju, sest kui mul pole, siis see mind naerma ei aja:P)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.08 18:51; 19.08 21:16; 19.08 22:36; 20.08 18:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sind pigem häirib see, et mees saab eksiga hästi läbi ja kardad, et hakkavad jälle koos olema. Armukade oled, mis muud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sind pigem häirib see, et mees saab eksiga hästi läbi ja kardad, et hakkavad jälle koos olema. Armukade oled, mis muud.[/tsitaat]jaa muidugi 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.08 18:51; 19.08 21:16; 19.08 22:36; 20.08 18:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sind pigem häirib see, et mees saab eksiga hästi läbi ja kardad, et hakkavad jälle koos olema. Armukade oled, mis muud.[/tsitaat]

Mulle tundub pigem, et eks saab mehega hästi läbi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.08 08:07; 20.08 09:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mulle tundub pigem, et eks saab mehega hästi läbi.[/tsitaat]

Paistab jah. Mees praeguse juures eriti jutukas pole, sest siis tuleb küsimuste rahe ja armukadedushood.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.08 19:39; 20.08 08:45; 20.08 09:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No jah, ei ole ju kaks korda vaja mõelda, miks eksnaine maha sai jäetud. Eks ta suhtes oli samasugune puuk. Üks loll suudab rohkem pärida kui 100 tarka vastata!!!!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.08 08:51; 20.08 09:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]No jah, ei ole ju kaks korda vaja mõelda, miks eksnaine maha sai jäetud. Eks ta suhtes oli samasugune puuk. [/tsitaat]

Ja pole vaja isegi üht korda mõelda, et eksiga on seks magusam kui praeguse kiunujaga 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.08 19:39; 20.08 08:45; 20.08 09:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ja pole vaja isegi üht korda mõelda, et eksiga on seks magusam kui praeguse kiunujaga :)[/tsitaat]

😀 See on nii ainult ekside fantaasiates.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.08 08:07; 20.08 09:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ja pole vaja isegi üht korda mõelda, et eksiga on seks magusam kui praeguse kiunujaga :)[/tsitaat]

Mine maga veel! Sa ajad nii lolli juttu suust välja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.08 08:51; 20.08 09:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Paistab jah. Mees praeguse juures eriti jutukas pole, sest siis tuleb küsimuste rahe ja armukadedushood. [/tsitaat]paistab, et ka sina oled padu-uudishimulik eks, miks muidu pinges oled teemast

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.08 18:51; 19.08 21:16; 19.08 22:36; 20.08 18:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need on need inimesed, kes teiste elu elavad. Oma pidevate küsimistega elavad teiste elu.
Mind nad ärritavad, sest ma ei leia ühtegi head seletust, mida annab neile teadmine, mis ma päeval täpselt tegin, mida õhtul sööme, kas tikreid saime korjata, mis täna poest head sain jne.
Ma teen täitsa vahet seltskondlikul vestlusel ja teisest hoolimise pärast esitatud küsimustel, aga selline tühi pommimine muudab inimese minu jaoks väga ebameeldivaks.
Lahendust pakkuda ei oska, ise püüan võimalikult napilt vastata ja teema konkreetsemaks keerata või jutu ära lõpetada. Ühele sugulasele olen otse öelnud, et ta küsib liiga palju, et mis ta selle infoga peale kavatseb hakata?
Mees saaks sul endisele naisele öelda, et ta ei ole kohustatud isiklikele küsimustele vastama, räägime ainult lapse teemadel, kui eks jälle oma jutuvadaga uitama läheb.
Eks ta selline sõltuvuse vorm ja teise elu peen kontrollimine on, et siis on justkui ülevaade oma endisest mehest jätkuvalt olemas (eks arvab, et tal on õigus sellist ülevaadet omada ja harjumus (sõltuvus) vanast ajast ka). Sama lugu nagu vanematega, kes oma täiskasvanud lapsi lahti lasta ei taha.
Su mehe puhul on hea, et ta suudab öelda – räägi asjast! Seda võiks tihemini kasutada, sest piire tõmbama peab mees, sest tema suhtleb eksiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eksil oma elu puudub,sellepärast tüütabki koguaeg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Pereelu ja suhted uudishimulik eks

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.