Esileht Tööelu, raha ja seadused. uudistes, et töötajaid raske leida

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )

Teema: uudistes, et töötajaid raske leida

Postitas:

Jälle räägitakse tööjõupuudusest ja et töötajad valitsevad tööturgu.

Mida see siis tähendab? Et raske leida töötajaid? Kas ei ole normaalseid inimesi tööturul, ei ole üldse inimesi? Või ei leita nii madalalale palgale, nagu tööandjad soovivad maksta? Mis valdkonna kohta üldse jutt käib? Oskustöölised? IT? kõik sektorid?

Ise otsin juba mõnda aega uut tööd ja umbes 60% juhtudest ei kutsuta isegi vestlusele ning kuu hiljem on sama töökuulutus uuesti üleval. Kusjuures ma ei ole mingi “mööda” kandidaat, mul on erialane haridus, erialal üle 10aastane kogemus, isegi kui ma kõikidele tingimustele ei vasta, siis kandideerin ikka sinna, kus enamusele vastan.

Jääb mulje, kas tööandjad otsivadki kedagi, kes vastaks 100% kõikidele tingimustele? See ei ole ju peaaegu kunagi võimalik, et ma teises ettevõttes tegin 100% sama tööd (kui just a la koristaja või ehitaja vmt ametikoht pole).

Saadetaks siismingi prooviülesanne, et näha, kas olen asjalik. Neis kohtades, kus on prooviülesanne ette saadetud, on ka alati vestlusele kutsutud – seega ei ole nagu täitsa puupea…

Pataku neid uudiseid lugedes tekib alati küsimus, et äkki tööandjad ise otsivad mingit üliinimest, on mingite ülemõistuseootustega ja sisi ei leiagi kedagi, sest superinimest ei ole olemas.

Töötuse madal määr pole ka mingi näitaja, sest ega ainult töötud inimesed (uut) tööd ei otsi, inimesed liiguvad ju pidevalt ühelt töölt teisele.

+24
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.11 08:56; 15.11 11:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, tüütu teema. Sellest palju räägitud, aga reaalsus on selline, et töötajaid otsitakse väga palju niisugustele töökohtadele, mida keskmine inimene erinevatel põhjustel teha ei taha. Näiteks:
1. Madalapalgaline, kuid raske. Näiteks müüjad, kassapidajad, kaubatassijad. Pikad päevad, mõttetu palk, halb maine, võimalik tervistkahjustav aspekt (raskus, sundasend, temperatuurikõikumine jms). Seda lähevad tegema väga noored (hüppelaud ja vanemad aitavad kulusid tasuda), vanemad või oskamatud (mujale ei võeta).
2. Nõme töö. Siia kuuluvad igasugu müügitalendid, müügigurud, müügitähed, müügispetsid jm seesugune rämps. Kommentaarid on liigsed – enamik täiemõistuslikke inimesi selliseid jubepakkumisi väldib.
3. Ülispetsiifiline töö. Nõuab erioskusi, mida enamikul pole või siis pole töö kooskõlas palgaga. Näiteks igasugu IT-imeinimesed, keevitajad, meedikud, ka õpetajad.

Niisiis nagu ühes laulus – põhimõtteliselt pole seal midagi. Aga statistiliselt on teine teema. Igale normaalsele töökohale, kus keskmine palk ja millega keskmine inimene toime tuleb või suudab ära õppida on konkurss 60-400 inimest kohale. Numbrid isiklikust kogemusest.

+26
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sind CV ja motivatsioonikirja põhjal enamati intervjuule ei kutsuta, siis lase need üle vaadata. Kas või Töötukassal karjäärinõustamise võimalus ka tööl käivatele inimestele.
Või siis mõnel sõbral, kes on usaldusväärne või tundub teemat jagavat.

Tihti on CV-d liiga detailsed ja motivatsioonikirjad liiga ümmargused.

Väike nupuke ka teemal, kuidas tööandjad ise ka ei tea, keda nad täpselt vajavad ja tahavad.

https://blog.goworkabit.com/et/votame-toole-jumala-aarmisel-juhul-haldja/

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.11 10:20; 15.11 13:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise pole küll personali inimene aga viimasel ajal mõne konkurssiga tegelenud ja tõesti hauda ajab. No pole inimesi võtta. Otsinud oleme erinevaid nö kontoritöötajaid, mida väidetavalt on ületoodetud. Raamatupidaja, turundus jne. Töökoht Tallinna kesklinna piirkonnas ning palgad kindlasti vähemalt valdkonna keskmised aga lisaks ka boonused.

Selliseid CV-sid, keda tasuks vestlusele kutsuda, on olnud max 5. Nendest pooltel on null sisemist motivatsiooni tööd vahetada. Ei üritata nägugi teha, et see töö huvi pakuks. Ei ole vaevutud süvenema, kuhu kandideeritakse jne.

Lisaks on suur probleem selles, et kahekümnendates töötajad on tihti väga püsimatud. On mõned kuud tööl, siis näevad järgmist kuulutust ja juba lendavad.

+11
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise pole küll personali inimene aga viimasel ajal mõne konkurssiga tegelenud ja tõesti hauda ajab. No pole inimesi võtta. Otsinud oleme erinevaid nö kontoritöötajaid, mida väidetavalt on ületoodetud. Raamatupidaja, turundus jne. Töökoht Tallinna kesklinna piirkonnas ning palgad kindlasti vähemalt valdkonna keskmised aga lisaks ka boonused.

Selliseid CV-sid, keda tasuks vestlusele kutsuda, on olnud max 5. Nendest pooltel on null sisemist motivatsiooni tööd vahetada. Ei üritata nägugi teha, et see töö huvi pakuks. Ei ole vaevutud süvenema, kuhu kandideeritakse jne.

Lisaks on suur probleem selles, et kahekümnendates töötajad on tihti väga püsimatud. On mõned kuud tööl, siis näevad järgmist kuulutust ja juba lendavad.

Kahekümnendates töötajad pigem lähevad töölt selle pärast ära, et nad näevad, et töötingimused pole sobivad. Kahekümnendates töötajatel pole enam seda vanemate töötajate käitumismalli, et kõik tuleb ära kannatada. Kui on halvasti midagi siis tulebki ära minna ja uus koht leida.

+33
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.11 11:16; 16.11 11:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sind CV ja motivatsioonikirja põhjal enamati intervjuule ei kutsuta, siis lase need üle vaadata. Kas või Töötukassal karjäärinõustamise võimalus ka tööl käivatele inimestele.

Või siis mõnel sõbral, kes on usaldusväärne või tundub teemat jagavat.

Tihti on CV-d liiga detailsed ja motivatsioonikirjad liiga ümmargused.

Väike nupuke ka teemal, kuidas tööandjad ise ka ei tea, keda nad täpselt vajavad ja tahavad.

https://blog.goworkabit.com/et/votame-toole-jumala-aarmisel-juhul-haldja/

Nojah, aga kui kedagi teist ka pole kutsuda – siis ikkagi, kutsu vestlusele äkki? paned uue kuulutuse, mida loodad leida? Mõnel ettevõttel on pool aastat muudkui sama kuulutus üleval (ja ei ole mingi liinitööline, keda koguaeg otsitakse – kõigest nt jurist). See hämmastabki. Olen uurinud, kus olen vestlusel käinud, et palju siis kandidaate on – sõltuvalt kohast 15-30. Ei ole tõesti ülipalju. CV olen lasknud üle vaadata, mot. kirja koostan alati uue, arvestades konkreetset kuulutust. Et ma ei usu ise ka, et asi on konkreetses cv või mot-kirja ülesehituses vmt, vaid pigem just tööandjate ootustes, et otsitakse mingit “naelapea-pihta-kandidaati”). Nt ühel viimasel kohal, kuhu kandideerisin ja käisin vestlusel, veel sama päeva hommikul, kui minuga oli vestlus, olid nad kandideerimise tähtaega pikendanud.

Ja siis ma mõtlen, kas tõesti on lihtsam töötada ilma selle inimeseta, teistel koormus suur, kui võtta lõpuks keegi tööle ja vajadusel katseajal lahti lasta, kui ikka ei saa asja? Kui tegelikult saab ilma hakkama, miks siis üldse uut inimest otsida?

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.11 08:56; 15.11 11:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks on suur probleem selles, et kahekümnendates töötajad on tihti väga püsimatud. On mõned kuud tööl, siis näevad järgmist kuulutust ja juba lendavad.

vanemad töötajad oleks sama püsimatud, aga neil on lapsed ja kodulaenud ja nad ei saa selliseid riske lubada.
lisaks on avalik saladus et sagedamini tööd vahetavatel inimestel on kõrgemad palgad. mis teha, nii on. kui tahta tulevikus kõrget palka, tuleb noorena rabeleda, ja see sisaldab sagedast töövahetust.

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise pole küll personali inimene aga viimasel ajal mõne konkurssiga tegelenud ja tõesti hauda ajab. No pole inimesi võtta. Otsinud oleme erinevaid nö kontoritöötajaid, mida väidetavalt on ületoodetud. Raamatupidaja, turundus jne. Töökoht Tallinna kesklinna piirkonnas ning palgad kindlasti vähemalt valdkonna keskmised aga lisaks ka boonused.

Selliseid CV-sid, keda tasuks vestlusele kutsuda, on olnud max 5. Nendest pooltel on null sisemist motivatsiooni tööd vahetada. Ei üritata nägugi teha, et see töö huvi pakuks. Ei ole vaevutud süvenema, kuhu kandideeritakse jne.

Lisaks on suur probleem selles, et kahekümnendates töötajad on tihti väga püsimatud. On mõned kuud tööl, siis näevad järgmist kuulutust ja juba lendavad.

Aga miks tööandjad arvavad, et ainult kahekümnendates töötaja sobib ja 40+ on juba vana, loll ja õppimisvõimetu. Pole ju nii. Aga tööandjad eelistavad ise väga noori ja ebaküpseid inimesi, pärast kurdavad, et mingid lumehelbekesed ja ei olegi elu lõpuni tänulikud, et neile keskpärast igavat kontoritööd pakuti.

+24
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks on suur probleem selles, et kahekümnendates töötajad on tihti väga püsimatud. On mõned kuud tööl, siis näevad järgmist kuulutust ja juba lendavad.

No võta siis vanemaid inimesi tööle. 40+ inimeste seas minu tutvusringkonnas on suur probleem see, et vaadatakse vanust ja ainuüksi seepärast juba praagitakse CV välja, ei kutsutagi vestlusele.

Mul ongi mulje jäänud, et kõik tööandjad otsivad noori inimesi, vanuses 20-30. Ja siis vinguvad, et ei ole töötajaid.

+17
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise pole küll personali inimene aga viimasel ajal mõne konkurssiga tegelenud ja tõesti hauda ajab. No pole inimesi võtta. Otsinud oleme erinevaid nö kontoritöötajaid, mida väidetavalt on ületoodetud. Raamatupidaja, turundus jne. Töökoht Tallinna kesklinna piirkonnas ning palgad kindlasti vähemalt valdkonna keskmised aga lisaks ka boonused.

Selliseid CV-sid, keda tasuks vestlusele kutsuda, on olnud max 5. Nendest pooltel on null sisemist motivatsiooni tööd vahetada. Ei üritata nägugi teha, et see töö huvi pakuks. Ei ole vaevutud süvenema, kuhu kandideeritakse jne.

Lisaks on suur probleem selles, et kahekümnendates töötajad on tihti väga püsimatud. On mõned kuud tööl, siis näevad järgmist kuulutust ja juba lendavad.

Ma olen 30+, aga teen samamoodi. Miks ma peaksingi jääma, kui tööle hakates selgub, et ei ole midagi nii tore inimene see tööandja ja kui töökaaslastega head klappi ka pole, siis ei olegi muud teha kui lahkuda. Siiski pean nende inimestega terve päev koos olema. Palju rohkem kui enda perega koos olla saan. Loomulikult kisub ka sinna, kus suurem palk, rohkem boonuseid ja kodule lähemal. Parem tööaeg jne.
Oma mehe pealt vaatan ja täitsa kadestan, et tal on väike ja mõnus seltskond tööl. Teevad nalja, aitavad teineteist jne. Naiste seltskonnas, kus ma olen olnud, on nii kohutav ussipesa, kadedus, silmakirjalikkus, valelikkus, enese tarbetu upitamine jne. Jookse sellises kohas ka vaid jalad rakku ja kohutav pinge on peal terve päev. Lõpuks stress ja depressioon. Nii kaua kannatan kuni lõpuks lööb kaane pealt, saadan kuu peale ja ei lase end ka kinni hoida ühtegi päeva enam.

+19
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.11 13:19; 16.11 01:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks on suur probleem selles, et kahekümnendates töötajad on tihti väga püsimatud. On mõned kuud tööl, siis näevad järgmist kuulutust ja juba lendavad.

Tõesti, paljud eelistavad automaatselt noori, kuigi endale kollektiivi ehk sobiks pigem 40+ inimene, sest teised kolleegid ka sellised. Võiks ka arvata, et sellises vanuses inimesed mõtlevad töökohavahetuse rohkem läbi, oskavad kogemusest näha rohkem ohukohti ja ehk teha enda jaoks parema otsuse. Seega kui tööle tulevad, siis on kindlad.

Teisalt kui juhtub ikka palju seda, et inimesed katseajal või veidi hiljem lahkuvad, on kuskil viga. Võib-olla ei saa värbamisprotsessis firmast/tööst õiget pilti ja tullakse valede ootustega?

No nt ei tasu valetada, miks töötajat otsitakse (mulle räägiti, et töömahu kasv, kuigi tegelikult oli koht juba varem olemas ja sealt ka enne inimesed suhteliselt kiiresti lahkunud), tasub enne näidata töökohta, tutvustada tulevasi kolleege, kui võimalik lasta nendega veidi rääkida või täpsustavaid küsimusi küsida – tihti värbaja ise ei teagi, milles töö seisneb ja kuidas seda tehakse ja mis on detailid, aga sama või sarnase töö tegijaga rääkida ka ei pakuta.

Aga ilmselt ka paljud ei julge oma tegelikke ootusi välja tuua, sest kardavad üldse tööta jääda.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.11 10:20; 15.11 13:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töötuse madal määr pole ka mingi näitaja, sest ega ainult töötud inimesed (uut) tööd ei otsi, inimesed liiguvad ju pidevalt ühelt töölt teisele.

Töötuse madalast määrast lähtuvalt see uudis täna loodigi.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 15.11 19:55; 15.11 21:16; 15.11 23:46; 16.11 09:00; 21.11 15:20; 25.11 08:48; 25.11 08:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks variant on veel. Kutsutakse vestlusele tööotsija kes kõigepealt teatab, et alla 2000 tema üldse tulema ei vaevu. Sest vaadake tema kulud, korterilaen ja liising on nii suured! Ise ei oska õieti midagi, motivatsiooni ja tahtmist midagi õppida samuti mitte. Tööandja pakub, et olgu pealegi saad selle palga, aga mitte telefoninäppimise ja enamvähem õigeaegse kohaloleku eest, vaid tööd tuleb ka teha. Siis kaob tööotsija kiiresti.

+5
-19
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja siis ma mõtlen, kas tõesti on lihtsam töötada ilma selle inimeseta, teistel koormus suur, kui võtta lõpuks keegi tööle ja vajadusel katseajal lahti lasta, kui ikka ei saa asja?

Uue inimese õpetamine on väga ressursimahukas, seetõttu lihtsalt igaks juhuks proovimise pärast ei hakka keegi seda tegema. Pigem siis juba üldse ilma, kui ebasobiva kandideerijaga proovida.

+3
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 15.11 19:55; 15.11 21:16; 15.11 23:46; 16.11 09:00; 21.11 15:20; 25.11 08:48; 25.11 08:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küll reeglina otsin spetsiifiliste oskustega “IT-imeinimesi”, aga kogemust värbamisprotsessiga on, CV-sid olen näinud kilode kaupa, inimesi on tulnud ja läinud, mõni ka ära saadetud, paljud pikaks-pikaks ajaks jäänud.

Minu kogemus ei näita sugugi seda, et need 40+ töötajad oleksid alalhoidlikud ja kannataksid ära. Ei tea, kas mulle on sattunud spetsiifilised inidiviidid, aga nende puhul on olnud pigem see, et tegemist on esimeste vinguviiulitega või intriigide punujatega. Kas on kogu aeg ving üleval või siis tehakse head nägu, et “mis nüüd mina ja ma olen väga rahul” ja selja taga ussitatakse. Lumehelbekesed vähemalt ütlevad otse välja kui miskit nende arust mäda ja kui sa nendega ikka otsesõnalise vestluse läbi viid, kus ütled mida neilt ootad ja millised käitumisviisid ei ole aktsepteeritud, saad sa lõpuks endale hea ja pühendunud töötaja.

+8
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.11 23:00; 24.11 12:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küll reeglina otsin spetsiifiliste oskustega “IT-imeinimesi”, aga kogemust värbamisprotsessiga on, CV-sid olen näinud kilode kaupa, inimesi on tulnud ja läinud, mõni ka ära saadetud, paljud pikaks-pikaks ajaks jäänud. …

Saage juba ükskord aru, et kunagine mega ulmepalk 2k EEK oligi ulme ja on/ei ole tänapäeval konverteeritav 15,6466 “üks ühele”.
Vale puu all halate, et ei saa 2k eest töötajat. Saab!

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saage juba ükskord aru, et kunagine mega ulmepalk 2k EEK oligi ulme ja on/ei ole tänapäeval konverteeritav 15,6466 “üks ühele”.

Tahaks tõlget.

+15
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 15.11 19:55; 15.11 21:16; 15.11 23:46; 16.11 09:00; 21.11 15:20; 25.11 08:48; 25.11 08:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küll reeglina otsin spetsiifiliste oskustega “IT-imeinimesi”, aga kogemust värbamisprotsessiga on, CV-sid olen näinud kilode kaupa, inimesi on tulnud ja läinud, mõni ka ära saadetud, paljud pikaks-pikaks ajaks jäänud.

Minu kogemus ei näita sugugi seda, et need 40+ töötajad oleksid alalhoidlikud ja kannataksid ära. Ei tea, kas mulle on sattunud spetsiifilised inidiviidid, aga nende puhul on olnud pigem see, et tegemist on esimeste vinguviiulitega või intriigide punujatega. Kas on kogu aeg ving üleval või siis tehakse head nägu, et “mis nüüd mina ja ma olen väga rahul” ja selja taga ussitatakse. Lumehelbekesed vähemalt ütlevad otse välja kui miskit nende arust mäda ja kui sa nendega ikka otsesõnalise vestluse läbi viid, kus ütled mida neilt ootad ja millised käitumisviisid ei ole aktsepteeritud, saad sa lõpuks endale hea ja pühendunud töötaja.

Just. Ka kogemused, et just 40+ ja ka 50+ on sellised, et “Ah, mis mina, mind ei häiri miski”, aga siis elatakse oma pinged nooremate peal välja ja lõpuks mokaotsast tuleb ikkagi vihjeid vaid omavahel salaja, et mis kõik häirib. Lihtsalt ei julge välja öelda juhtkonnale. Mina näiteks ei suuda selliste näitlejate ja ebastabiilsetega koos töötada. Olgu ausus ja konkreetsus ja kasvõi vingumine parem. Vingumine on ka vähemalt aus olemine.

+7
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.11 13:19; 16.11 01:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saage juba ükskord aru, et kunagine mega ulmepalk 2k EEK oligi ulme ja on/ei ole tänapäeval konverteeritav 15,6466 “üks ühele”.

Tahaks tõlget.

Kägu püüdis väita, et tänapäeval 130 eurot kuus pole suur töötasu. Millest sa küll aru ei saanud? Kust see teemaks tuli ei oska kahjuks öelda.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.11 01:57; 16.11 09:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saage juba ükskord aru, et kunagine mega ulmepalk 2k EEK oligi ulme ja on/ei ole tänapäeval konverteeritav 15,6466 “üks ühele”.

Tahaks tõlget.

Kägu püüdis väita, et tänapäeval 130 eurot kuus pole suur töötasu. Millest sa küll aru ei saanud? Kust see teemaks tuli ei oska kahjuks öelda.

Ei saanud aru, millal krooniajal 2000 megapalk oli. Ja siis ei saanud aru sõnastusest on/ei ole tänapäeval konverteeritav 15,6466 “üks ühele”.. Kas siis on või ei ole?
Siis ei saa aru väitest, et keegi pakub tänapäeval 130€ palka ja imestab, miks selle eest keegi tööle ei tule. Kus pakutakse?
Ning kõige lõpuks jääb selgusetuks, kust tuli mängu palganumber 2000€, mille eest saab kindlasti hea töötaja ja millise vale puu all tsiteeritav halas.
Ühesõnaga, mitu lauset seosetut soga. Ja ma ei oleks sinu asemel nii kindel, et õigesti tõlkisid.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 15.11 19:55; 15.11 21:16; 15.11 23:46; 16.11 09:00; 21.11 15:20; 25.11 08:48; 25.11 08:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saage juba ükskord aru, et kunagine mega ulmepalk 2k EEK oligi ulme ja on/ei ole tänapäeval konverteeritav 15,6466 “üks ühele”.

Tahaks tõlget.

Kägu püüdis väita, et tänapäeval 130 eurot kuus pole suur töötasu. Millest sa küll aru ei saanud? Kust see teemaks tuli ei oska kahjuks öelda.

Ei saanud aru, millal krooniajal 2000 megapalk oli. Ja siis ei saanud aru sõnastusest on/ei ole tänapäeval konverteeritav 15,6466 “üks ühele”.. Kas siis on või ei ole?

Siis ei saa aru väitest, et keegi pakub tänapäeval 130€ palka ja imestab, miks selle eest keegi tööle ei tule. Kus pakutakse?

Ning kõige lõpuks jääb selgusetuks, kust tuli mängu palganumber 2000€, mille eest saab kindlasti hea töötaja ja millise vale puu all tsiteeritav halas.

Ühesõnaga, mitu lauset seosetut soga. Ja ma ei oleks sinu asemel nii kindel, et õigesti tõlkisid.

Mu jutt oligi üks suur iroonia, ilmselgelt on tsiteeritava käo jutus mingi kala sees.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.11 01:57; 16.11 09:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küll reeglina otsin spetsiifiliste oskustega “IT-imeinimesi”, aga kogemust värbamisprotsessiga on, CV-sid olen näinud kilode kaupa, inimesi on tulnud ja läinud, mõni ka ära saadetud, paljud pikaks-pikaks ajaks jäänud.

Minu kogemus ei näita sugugi seda, et need 40+ töötajad oleksid alalhoidlikud ja kannataksid ära. Ei tea, kas mulle on sattunud spetsiifilised inidiviidid, aga nende puhul on olnud pigem see, et tegemist on esimeste vinguviiulitega või intriigide punujatega. Kas on kogu aeg ving üleval või siis tehakse head nägu, et “mis nüüd mina ja ma olen väga rahul” ja selja taga ussitatakse. Lumehelbekesed vähemalt ütlevad otse välja kui miskit nende arust mäda ja kui sa nendega ikka otsesõnalise vestluse läbi viid, kus ütled mida neilt ootad ja millised käitumisviisid ei ole aktsepteeritud, saad sa lõpuks endale hea ja pühendunud töötaja.

Just. Ka kogemused, et just 40+ ja ka 50+ on sellised, et “Ah, mis mina, mind ei häiri miski”, aga siis elatakse oma pinged nooremate peal välja ja lõpuks mokaotsast tuleb ikkagi vihjeid vaid omavahel salaja, et mis kõik häirib. Lihtsalt ei julge välja öelda juhtkonnale. Mina näiteks ei suuda selliste näitlejate ja ebastabiilsetega koos töötada. Olgu ausus ja konkreetsus ja kasvõi vingumine parem. Vingumine on ka vähemalt aus olemine.

Minu praeguses töökohas täpselt nii ongi. On väike käputäis 40+ ja 50+ töötajaid, kes on seal pikalt töötanud ja koguaeg vaikselt susserdavad ja vinguvad. Ja siis kui uued tulijad paari kuu või mõni isegi kuu aja pärast ära lähevad hakkab suur hala, et miks ära minnakse nüüd peab jälle mitme inimese töö ära tegema. Keegi peale vanade olijate seal ei püsi.

+4
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.11 11:16; 16.11 11:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

2. Nõme töö. Siia kuuluvad igasugu müügitalendid, müügigurud, müügitähed, müügispetsid jm seesugune rämps. Kommentaarid on liigsed – enamik täiemõistuslikke inimesi selliseid jubepakkumisi väldib.

Oma viga. Paljud neist saavad palka, mida sa unes ka ei näe. Loomulikult tuleb valida pigem B2B müük ja loomulikult tuleb valida asutust ja mitte minna kuskile müügimeistritesse. ja toode peab olema hea! Olen töötanud, sain väga head palka, leidsin klientide seast kümmekond head sõpra. Lisaks, nagu öeldud, palk oli tõesti hea.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida see siis tähendab?

See ongi üksnes UUDIS – meie ajakirjandusele omane soovmõtlemine, kollaste lehtede täide, mil puudub igasugune reaalne sisu.
Küll on meil “vaja” arste, insenere, õpetajaid või päästetöötajaid – aga kui minna konkreetseks siis reaalsete tööpakkumiste arv on null.
Viimane sisutühi uudismull oli sellest kuidas pooled tööandjad kavatsevad järgmisel aastal palka tõsta -ilmselt siis see pool kes on sunnitud alampalga tõusu tõttu jälle pisut rohkem maksma hakkama.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on kapitalismi nähtus. Tööandja otsib omale orja, kedagi kes oleks viimseni tema kamandada ja kui töötaja sellise asjaga nõus päris pole, on tööandja poolt kohe kisa lahti ajakirjanduses. NB! Tööandjatel on suur puudus just orjadest.

+18
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, ma olen kursis töölt lahkumisega. Töötasin lühikest aega ühes tootmisega seotud ettevõttes. Tööaeg E-R 8-16.30, kõik pealtnäha vinks-vonks. Aga iga kahe tunni tagant oli seal paus. Hakkad tööle ja juba paus. 2 tunni pärast veel paus, paus ja koju minek. Päevas oli 3 pausi pluss lõuna! Lisaks oli seal nii, et töötajatele ei võimaldatud proovitööpäeva, tööle võeti iga soovija, kohe tehti tähtajatu tööleping ja lasti kohe lahti kui ülemustele tundus, et sinust asja ei saa.

Eelistan tööd, mis on stabiilne st kus inimesi ei kohelda nagu sokke, mida saab kergelt vahetada.

+2
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.11 06:03; 25.11 20:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil otsitakse tihti uusi töötajaid, aga ei leita 🙁 tihti valitaksegi välja konkursi parim, aga katseajal selgub, et temagi ei saa hakkama.
palk on eesti keskmine, töö konti ei murra, küll aga eeldab laia silmaringi ning õppimisvõimet. tööle võetakse ka 50+ inimesi.
palju lahkujaid on pensionärid või siis noored, kes on asja ära õppinud ning kasutavad seda hüppelauana karjääriredelil. uute asjalike töötajate leidmine on väga raske

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on kapitalismi nähtus. Tööandja otsib omale orja, kedagi kes oleks viimseni tema kamandada ja kui töötaja sellise asjaga nõus päris pole, on tööandja poolt kohe kisa lahti ajakirjanduses. NB! Tööandjatel on suur puudus just orjadest.

Miks levitada sellist jaburust? Mina olen tööturul olnud juba 30 aastat, töötanud nii avalikus kui erasektoris ja sellist suhtumist pole kuskil kohanud. Kui sul endal on orja mentaliteet, siis seda ka saad vastu.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil otsitakse tihti uusi töötajaid, aga ei leita ???? tihti valitaksegi välja konkursi parim, aga katseajal selgub, et temagi ei saa hakkama.
palk on eesti keskmine, töö konti ei murra, küll aga eeldab laia silmaringi ning õppimisvõimet. tööle võetakse ka 50+ inimesi.
palju lahkujaid on pensionärid või siis noored, kes on asja ära õppinud ning kasutavad seda hüppelauana karjääriredelil. uute asjalike töötajate leidmine on väga raske

Kena, mind just koondati ära, vanus 47, silmaring on nii lai, et ei mahu tuppa ära, õppimisvõime pole kuhugi kadunud – mis tööd pakute?
Valdan arvutit igast asendist, elementaarne kontoritarkvara, kunagi läbitud webdesktopi koolitus (seda peaks muidugi värskendama), guugeldamises on mul must vöö+ allikakriitiline suhtumine, kodulehte olen hallanud, html-i ka selle käigus natuke nuusutanud. Käsitööd ei karda, jalad kah liiguvad all. Niisiis?

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, mõelgem hästi, kas üldse on olnud aega, mil räägitakse teistusugust juttu. Ma ise ei suuda meenutada. Isegi finantskriisi mustemal perioodil räägiti ikka sellest, kuidas “talente” ei leia ja et inimesed lahkuvad ja Eestis on alati tööjõupuudus.

Taandub see kõik sellele, et väga hea tööandja kunagi seda juttu rääkima ei pea ja keskmisel ja kehvemal tööandjal on see jutt lõputu.

On töökohti kuhu inimesed tahavad minna ja on töökohad, mis millegi pärast kunagi inimesi kergelt ei leia (no põhjusega!).

Seega pole see uudis, vaid sama hea jutt kui, et Eesti on Põhjamaa ja talvel on meil ilm vahel päris jahe.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. uudistes, et töötajaid raske leida