Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )

Teema: Uudo

Postitas:
Lounakagu

Need tänapäeva suhted, eriti siis nn kuulsustel.

Just 2 kuud tagasi sai lugeda, kuidas inimene kiitis oma pruuti, et vot tema ma võtan naiseks. Nüüd pealkiri, et järjekordselt suhe lörris.

Inimene veel rääkinud meedias tutvumise algusest peale, kuidas pulmadele mõtleb. Kogu see suhe kestis vist 5 kuud.

Tänapäeva noorte suhted on nagu naljanumber.

Mitte konkreetse inimese halvustamiseks, aga meedias käivad läbivalt sellised lood läbi.

+45
-1
Please wait...

Postitas:
koroonaviirus

Ära räägi, nii kurb. Kus on see kirjas?

+1
-8
Please wait...

Postitas:
coral0

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/94621851/suhtedraama-uudo-sepp-laks-pruudist-lahku-neiu-suudistas-superstaari-vagivallas-aga-siis-vottis-sonad-tagasi

+2
0
Please wait...

Postitas:
koroonaviirus

Ohh, jumal. Päris õnnetu lugu. Pisar tuli silma. Nii õnnelik paar ja selline krahh. See naine kasutas Uudot ära, et koguda kuulsust. Kuulsuse nimel murdis Uudo südame.

+7
-16
Please wait...

Postitas:
pritnispeeers

Noh eks see noorele ikka tragöödia on. Aga nad ka korjavad ennast kähku kokku ja saavad jälle ree peale.

Teisalt, hea ju, et nii ruttu lahenes. Järelikult – polnud ette nähtud kuldpulmadeni koos minna! : )))

Küll uue leiab! ; P

+12
0
Please wait...

Postitas:
Kristine

Ega Uudo võiski asja nii näha, et neiu väärt ka naiseks võttu. Vaevalt ta oma tunnete kohta valetas. Reaalsuses mulle endale tundub, et piiga kasutas teda lihtsalt ära. Mu arvamust kinnitab see, et algul süüdistas Uudot isegi vägivallas, aga hiljem võttis öeldu tagasi. 🙄

Mina Uudo asemel asja nii ei jätaks. Olgu lahkuminek nii kurb, kui tahes, aga sellise asjaga laimamine ja mainekahju tekitamine on kuritegelik.

+10
-6
Please wait...

Postitas:
kagggu

Milline see postitus välja nägi, kus vägivallas süüdistas :O

Aga miks arvate, et kasutas ära? Nad läksid ju reisil lahku, ju seal tuli palju erimeelsusi.

+7
0
Please wait...

Postitas:
kagggu

Jaa need kõige nunnuma kutsika pilguga mehed võivad ka vägivaldsed olla, aga naised kohe noore neiu kõri kallal 😂 Mina ka ei tea, kus see tõde on, aga ei välistaks midagi.

+16
-1
Please wait...

Postitas:
koroonaviirus

Jaa need kõige nunnuma kutsika pilguga mehed võivad ka vägivaldsed olla, aga naised kohe noore neiu kõri kallal 😂 Mina ka ei tea, kus see tõde on, aga ei välistaks midagi.

Uudo ei tõsta kätt isegi looma vastu, rääkimata naisest.

+3
-10
Please wait...

Postitas:
kagggu

Uudo ei tõsta kätt isegi looma vastu, rääkimata naisest.

No sellisel juhul vb tõesti naine vaimselt vägivaldne, kui sellise valesüüdistusega esines

+3
-3
Please wait...

Postitas:
kagggu

<p style=”text-align: left;”>Mõlemad nutavad oma insta storydes ja kogu tõde oli selles et tülo käigus uudo tõukas kendra eemala kendra kukkus, midagi muud vägivaldset pole olnud. Miks Kendrat maha teha, õnnetu tüli ja murtud südamed mõlemal.</p>

+2
-8
Please wait...

Postitas:
Kristine

Ega Uudo võiski asja nii näha, et neiu väärt ka naiseks võttu. Vaevalt ta oma tunnete kohta valetas. Reaalsuses mulle endale tundub, et piiga kasutas teda lihtsalt ära. Mu arvamust kinnitab see, et algul süüdistas Uudot isegi vägivallas, aga hiljem võttis öeldu tagasi. 🙄

Mina Uudo asemel asja nii ei jätaks. Olgu lahkuminek nii kurb, kui tahes, aga sellise asjaga laimamine ja mainekahju tekitamine on kuritegelik.

Okei. Vaatasin nende mõlemi story’d nüüd ära.

– keegi Kendra “close friends” listist on backstabber. Võeti 20-le inimesele jagatud lugu ning saadeti see edasi ajakirjandusele. 0 lojaalsus.

– kui Kendra kasutas sõna “vägivaldne”, on see sellegipoolest mainekahju tekitamine. Isegi, kui öeldut ei saadeta edasi ajakirjandusele, räägivad inimesed ikka erinevaid asju teistele edasi.

Uudost on mul kahju. Ta tundub mulle siiras inimene. Naispool tundus aga nutvat üksnes seetõttu, et tema mõtlematult välja öeldud sõnad tema vastu pöördusid. Seetõttu ei maksagi oma musta pesu sotsiaalmeedias pesta. Ka 20-le inimesele postituse tegemine võib jõuda avalikkuse ette ning näidata just sind halvas valguses.

+11
0
Please wait...

Postitas:
Melba

Mõtetu kloun.
Naist samuti valida ei oska.

+4
-4
Please wait...

Postitas:
astorias

Paar parajaid kloune 🤦

+13
-2
Please wait...

Postitas:
tervist

Need tänapäeva suhted, eriti siis nn kuulsustel.

Just 2 kuud tagasi sai lugeda, kuidas inimene kiitis oma pruuti, et vot tema ma võtan naiseks. Nüüd pealkiri, et järjekordselt suhe lörris.

Inimene veel rääkinud meedias tutvumise algusest peale, kuidas pulmadele mõtleb. Kogu see suhe kestis vist 5 kuud.

Tänapäeva noorte suhted on nagu naljanumber.

Mitte konkreetse inimese halvustamiseks, aga meedias käivad läbivalt sellised lood läbi.

Mis arvad, mitu lugu on sulle mahamüüdud sellist, mille eesmärk on “ajakirjanduslik suhe”. Kes on kuulsusega raha teenivad, nendel on oluline omada ükskõik mis sisuga kirjutisi. Selliste kirjutiste eesmärk on see, et sinust saaks reklaamiagent. Nagu näha on asi õnnestunud. Oledki vabatahtlik info levitaja ehk siis kuulsustele raha sissetoov. Lingid artikleid ja raha jookseb. Üks osa seltskonna uudised on ju ilmselgelt ka kinnimakstud isikutele, kellest kirjutatakse. Isegi sellest sa ei saa aru. Tubli. Iga su klõps seltskonna uudistel on raha kellegi taskus.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
pildursokk

kui Kendra kasutas sõna “vägivaldne”, on see sellegipoolest mainekahju tekitamine.

Aga tõukas ju teist, nii et teine kukkus. Muidugi oleneb, mida see teine üritas ka enne, kas nt seisis ees, kui teine üritas ära minna.

+2
0
Please wait...

Postitas:
anon

Muide Uudo pidavat tegelikult päris nilbe tüüp olema, üldse mitte selline paipoiss, nagu  meediakuvand temast.

+5
0
Please wait...

Postitas:
nodzu2007

Muide Uudo pidavat tegelikult päris nilbe tüüp olema, üldse mitte selline paipoiss, nagu meediakuvand temast.

Minu meelest tema meediakuvand ongi nilbe tüüp.

+16
0
Please wait...

Postitas:
Kägu66

Kas see sama pruut, kes iga nädal uue haigusega Kroonikas esines?

+11
-1
Please wait...

Postitas:
Lounakagu

Minu meelest on tõukamine ka ikka päris halb märk. Normaalne mees ju naist ei tõukaks. Eriti nii kõvasti, et teine kukub.

+12
0
Please wait...

Postitas:
kolja

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/94621851/suhtedraama-uudo-sepp-laks-pruudist-lahku-neiu-suudistas-superstaari-vagivallas-aga-siis-vottis-sonad-tagasi

See oli üks naljakas “sõnade tagasi võtmine”- peale seda tagasivõttu pani instasse story, kus kinnitas, et kõik oli siiski õige, kuid ta ei tahtnud, et see meediasse jõuaks ja seetõttu salgas ning öelnud ta seda vaid oma kinnises ringis, kõige lähematele sõpradele (20 inimest 🙂 ). A nüüd on see story ka maas. Süüdistas Terviseametit tema koroonainfo lekitamisel, nähtavasti juhtus nüüd samasugune leke

+2
0
Please wait...

Postitas:
kolja

kogu tõde oli selles et tülo käigus uudo tõukas kendra eemala kendra kukkus, midagi muud vägivaldset pole olnud

No minu jaoks kõlab küll päris vägivaldselt, kui tõukab nii kõvasti, et teine peaga vastu lauda kukub ja hiljem meditsiinilist ülevaatust vajab. See on ikka väga kõva tõuge, kui teine inimene kukub. Kui tihti sa sellist asja näed?

+14
0
Please wait...

Postitas:
primaka

Minu arvates on ka tõukamine vägivald. Eriti kui nii, et teine kukub. Laua asukoht oli õnnetu juhus. Inimesed räägivad ikka sõnadega, mitte kätega.

+11
0
Please wait...

Postitas:
adolfkange

Mage lugu jah. Uudo läks kindlasti suurte ootustega sinna Türgi reisile. Mõnus puhkus armsama seltsis, soe meri, soe õhk, palju romantikat… Aga puhkus läks nii lörri, et pruut pages suisa keset puhkust lennukile. Ei teagi, mida hirmsat see Uudo seal Türgis temaga tegi. Usun, et kui mõlemad Eestis tagasi, siis meedia alles asub teemat lahkama ja me näeme veel palju uudiseid sel teemal. Kas selgub ka tõde, mis Türgis päriselt juhtus? Ei tea, aga elame näeme. Huvitav meediasügis tõotab tulla.

+3
-4
Please wait...

Postitas:
koroonaviirus

Loen siit, et mõlemad teatavad pisarsilmi, et armastavad teineteist.

https://elu24.postimees.ee/7341535/kendra-katrina-valusast-lahkuminekust-see-ei-olnud-niimoodi-et-uudo-loi-mind

Arvan, et noored lepivad veel ära, saavad palju lapsi ja elavad surmani koos traditsioonilist abielu. Varro ja EKRE saavad tunda ainult uhkust nende pere üle. Uudost saab EKRE  suvepäevade põhiesineja. Koitu, Karli, Ukot ja teisi homosid enam esinema ei kutsuta.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
TarviSelecta

Konto sisu kasutamine ja edasi jagamine meedias on keelatud. Rikkumisel trahv 2000🤣🤣 dzeeesh kui juhm ta ikka on

+6
0
Please wait...

Postitas:
Katza

Aga võib-olla nad rääkisid omavahel ja neiu sai hiljem aru, et võib sellise emotsiooni pealt kirjutatud teatega superstaarile vee peale tõmmata? Ehk ei olnud füüsiline kontakt nii tõsine ja asi seda väärt.

Tõukamine on ilmselgelt vägivald. Vägivald on ka kinnihoidmine, minna takistamine näiteks, kui sa ei teadnud.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
maarjaline

Ohh, jumal. Päris õnnetu lugu. Pisar tuli silma. Nii õnnelik paar ja selline krahh. See naine kasutas Uudot ära, et koguda kuulsust. Kuulsuse nimel murdis Uudo südame.

ja kuidas ta nüüd kuulus on

+4
0
Please wait...

Postitas:
pildursokk

Muidugi saab nii kuulsaks. Küll sa veel saad lugeda kroonikast uudiseid Uudo ekspruudist, nii nagu nt mingi Ron sai kuulsaks, sest miilustas BSH seljataga teise naisega.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
adolfkange

Ega Uudol Türgis üksinda nukrutseda kaua ei lasta. Homse lennuga on mees juba tagasi ja usun et tal on ajakirjanikele nii mõndagi selle tüli tagamaade kohta öelda. Jälgin huviga sündmuste käiku. Kas on veel väike võimalus, et neiu tuleb Uudo rüppe tagasi ja vaenukirves maetakse maha?

+4
-1
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )