Esileht Ilu Uue aasta kruiisi dresscode

Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Teema: Uue aasta kruiisi dresscode

Postitas:
Kägu

Kas ka Balenciaga ja Gucci collab? See on ka väga sädelev – läheb vist turukauba alla.

Ega sädelus iseenesest kuskile turukauba alla ei liigitu, küll aga pildil toodud pluusi lõige ja üldine kombo. Maakas ja kole. Aga mitte sädeluse tõttu.

Pluusi vastu mul pole otseslt midagi, aga katkised teksad on küll ajast ja arust,

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pluusi vastu mul pole otseslt midagi, aga katkised teksad on küll ajast ja arust,

Nõus, kuigi kui päris aus olla, siis kui sellisena sinna peole ilmud, oled juba 90 protsendist sealviibijatest kenama välimusega, seega kanna julgesti 🙂

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seega, märksõna on sekkar ja turg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

If you like it, wear it!

Oled sa kleidiinimene, pane siis kleit; teksainimene, siis teksad. Oluline on see, et sa ennast selles hästi tunned.

Igasugustel aastavahetuse üritustel on tavaliselt blingi maa ja ilm.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ainult pilti vaatasid, aga eelnevat teksti lugeda ei osanud?
Mustad kleidid on tõepoolest sellised universaalsed rõivaesemed, et sobivad kanda kontoris, peol ja mitmeski teises olukorras. Vastavalt sobivate aksessuaaridega.

Universaalse kleidiga lähed pigem siis, kui otse töölt üritusele minek.
Kui minnakse eraldi peole, miks oh miks peaks kontorikleiti kandma? Naisterahval võib ometi mõni eraldi peo jaoks rõivas ka olla, ei pea kogu elus nii 100% universaalne olema.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pane must kleit, nt selline. Juurde võtad kaasa nt silmatorkavamad kingad, ehted, salli, koti jms. Kui see konkreetne pile sinu teema, vali endale sobivas stiilis must kleit.

https://www.etsy.com/de/listing/681030126/lassige-schwarze-kleider-fur-frauen-mit

Selliseid hilpe nagu ülal käo pandud pildil ei paneks selga eraldi ega koos. Litrirega läikiv top karjub Ida-Euroopa nii kõvasti, et Vahemere äärde on ka kuulda ja katkised teksad – tänan ei.

Siin on kaks võimalust – sa oled mega igav ja maitsetu või sa ei julge midagi muud kanda.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muig. Kuidas minu persoon asjasse puutub? Ega mina ei veeda oma aastavahetust mingil laevaläbul. Kruiisid ongi maitsetud, aga mõni siin valib riideid nii hoolega nagu läheks Viini ballile ja kavatseb veel öö otsa vahtida, mis teistel seljas on. Ära sina siis pane SEDA kleiti, kui ei meeldi. Pane, mis endale meeldib. Peaasi, et pärast pesus või keemilises kergesti puhtaks läheks.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )


Esileht Ilu Uue aasta kruiisi dresscode