Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Uue aasta lootused

Näitan 4 postitust - vahemik 61 kuni 64 (kokku 64 )

Teema: Uue aasta lootused

Postitas:
Kägu

Mõtiskleks veel, et kuidas te selle tundega hakkama saate? Ma mehele ka ütlesin ja jälle tunne, et väike auk südames lisaks..

Kohati ei jaksa ja vb 2 last piisav?

Teistpidi ju pole veel muret arstilegi kurtnud? Elu ilus ja insta storyd ilusad. Kõrvalt see auk südames ei paistagi, endale lihtsalt tunda ja ei oska olla.

pliksx

Teatud traditsioonide järgi esimesed 140 päeva hing alles otsib endale sobivat keha ja vahel tuleb ta vaid lühikeseks ajaks ja otsustab mitte jääda. Minu jaoks on see selline toetav “muinasjutt”, et minu keha sai lihtsalt pakkuda selle kogemuse lühikese külaskäigu jaoks. Ja kui üks hing peaks teinekord tulema ja jääma, siis see on tema otsus samamoodi.

KM

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere uutele ka kes liitunud vahepeal.

Minul ise peaksid päevad algama pühapäeval. Testi tegin juba poolteist nädalat tagasi kuna rinnad nii valusad et ei kannatand olla. Aga loomulikult negatiivne oli.

Paar päeva peale ov tekkis rindades valu.

Nüüd on asju ikka rohkem. Arvasin et jään haigeks tegelikult, aga ei miskit siiani.

Sümptomid:

meeletu väsimus, rinnad ikka valusad,puusad valutavad ja selg kohati ka, aevastamine igapäevaselt ja mitu korda päevas ikka.

Täitsa soodaks läinud juba😂 Ootame siis esmaspäeva et uuesti testida😁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul said raseduse peetumise tõttu toimunud selle katkestamist “päevad” lõpuks läbi ja kontrollis ka käidud – kõik ok. Nüüd ootan tavalise tsükli lõppu. Arst soovitas kahed regulaarsed päevad ära oodata. Aga kuna meil IUI jälle plaanis, siis kavatsen oma arstiga konkreetsema plaani mais paika panna, kuid ju juunis siis järgmine katse.

kirsike

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere! Ehk on kellelgi siit huvi Easy@Home ovulatsioonitestide vastu. Tellisin endale detsembris, kuid olin jõudnud juba rasedaks jääda. Teste on karbis 100tk ning kehtivad 2025. aasta augustini. Ise ostsin 35 euroga, aga müüksin 20 euroga. Teste saab kasutada koos populaarse Premom äpiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 61 kuni 64 (kokku 64 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Uue aasta lootused