Esileht Kodunurk Uue nõudepesumasina ost

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Uue nõudepesumasina ost

Postitas:

Tere!
Olen endale juba pikka aega otsinud uut nõudepesumasinat,aga ei ole veel leidnud.

Minu nõudmised:
Peab olema 60cm
Vähemalt 13-nõudekomplekti
Kiirpesu ja eelpesu programmid
Võiks jääda hinnavahemikku 350-450€
Ahjaa, eraldiseisev masin peab olema!
Kõik soovitused on teretulnud!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.08 13:43; 15.08 15:17; 19.08 14:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle raha eest küll midagi head ei saa.
Võibolla kasutatud midagi leiaks.

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle raha eest küll midagi head ei saa.

Võibolla kasutatud midagi leiaks.

Phäh, leiab ikka küll. Minul on juba mitu aastat enamvähem selline https://www.euronics.ee/t/80084/kodumasinad/integreeritav-noudepesumasin-hansa-(14-noudekomplekti)/zim608eh sama kaubamärgi toode ja pole mingeid etteheiteid.
Euronicsis on mitu teemaalgatajale sobivate nõudmistega masinat võtta.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kiidan Electroluxi, kestab kaua.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.08 14:46; 15.08 15:25; 16.08 20:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja siin!

Mõtlen kas osta Electrolux-i masin (Electrolux ESF5512LOW) mille hind on Euronicsis 375 euro või osta 350€ eest kodumasinad.ee-st Beko DFN28430X.
Electroluxil on 13 komplekti,Bekol aga 14. Ning Electroluxil on A+ energiaklass, Bekol A+++.
No ei oska valida!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.08 13:43; 15.08 15:17; 19.08 14:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vali veekulu ja müra järgi siis. Komplekt siia-sinna pole oluline. Kui masinal on kaks või kolm sahtlit, see võib oluliseks muutuda. Mida vähem überelektroonikat, seda kauem kestab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.08 14:46; 15.08 15:25; 16.08 20:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja siin!

Mõtlen kas osta Electrolux-i masin (Electrolux ESF5512LOW) mille hind on Euronicsis 375 euro või osta 350€ eest kodumasinad.ee-st Beko DFN28430X.

Electroluxil on 13 komplekti,Bekol aga 14. Ning Electroluxil on A+ energiaklass, Bekol A+++.

No ei oska valida!

Need on samaväärselt head masinad. Ükskõik kumma võtad, nõud peseb puhtaks ja töötab aastaid. Tõmba loosi kui valida ei suuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.08 16:00; 16.08 11:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ükskõik kumma võtad, nõud peseb puhtaks ja töötab aastaid.

Täna ostetud masinatest ei tööta ükski enam “aastaid”, harjuge ükskord selle teadmisega ära. Kui sul mingi 10a tagasi ostetud Elektrolux tänaseni töötab, ei tähenda, et homme uus töötab sama kaua.
Singeri õmblusmasina näidet te vast ikka teata, need töötasid 100 aastat, tänased vast nii kaua ei kesta?

Neist kahest võtaks Electroluxi, puhtalt selle pärast, et järelturg on neil parem ja juppide saadavus (isegi garantiiajal) samuti parem.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.08 19:01; 16.08 07:47; 17.08 08:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ükskõik kumma võtad, nõud peseb puhtaks ja töötab aastaid.

Täna ostetud masinatest ei tööta ükski enam “aastaid”, harjuge ükskord selle teadmisega ära. Kui sul mingi 10a tagasi ostetud Elektrolux tänaseni töötab, ei tähenda, et homme uus töötab sama kaua.

Singeri õmblusmasina näidet te vast ikka teata, need töötasid 100 aastat, tänased vast nii kaua ei kesta?

Neist kahest võtaks Electroluxi, puhtalt selle pärast, et järelturg on neil parem ja juppide saadavus (isegi garantiiajal) samuti parem.

Mul 10 a vana Electrolux ja ühtegi juppi pole veel vaja läinud.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.08 20:17; 16.08 21:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul 10 a vana Electrolux ja ühtegi juppi pole veel vaja läinud.

Sul ühtlasi puudub ka see kurikuulus funktsionaalne lugemisoskus.
Sai ju öeldud, et tänased masinad ei ole need, mis 10a vanad. Millisest sõnast sa täpsemalt aru ei saanud?
Mitteeestlane oled?

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.08 19:01; 16.08 07:47; 17.08 08:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ükskõik kumma võtad, nõud peseb puhtaks ja töötab aastaid.

Täna ostetud masinatest ei tööta ükski enam “aastaid”, harjuge ükskord selle teadmisega ära. Kui sul mingi 10a tagasi ostetud Elektrolux tänaseni töötab, ei tähenda, et homme uus töötab sama kaua.

Singeri õmblusmasina näidet te vast ikka teata, need töötasid 100 aastat, tänased vast nii kaua ei kesta?

Neist kahest võtaks Electroluxi, puhtalt selle pärast, et järelturg on neil parem ja juppide saadavus (isegi garantiiajal) samuti parem.

See on sul päris hea jutt, et Electrolux ei kesta 10 aastatki aga sealjuures on neil järelturg. Ei tea kes ostab siis selle 9 aastat vana Electroluxi kui 10 aastat ükski vastu ei pea? Vanade pesumasinate järelturg on jäätmejaamas, vahet pole mis kaubamärki nad kannavad. Kui kutsud teisi niiväga tänapäeva, tule siis ise ka ja vii ennast kurssi sellega, et Beko varuosad näiteks Ebay kaudu on palju odavamad ja ladnamalt saadaval kui Electroluxi omad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.08 16:00; 16.08 11:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma soovitaks teemaalgataja jälgida ka seda, kas pesuvahendi sahtel ikka on nii suur, et terve pesuvahendi tablett või kapsel sinna ära mahuks. Meil vanas indesitis (pidas vastu 12a) ei mahtunud, uues (beko) mahub.
Lisaks on väga mugav, kui programmi nupust saab määrata, kas kasutad kapslit/tabletti või mahutites olevaid vahendeid.
need odavama otsa masinad on tegelikult täitsa asjalikud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on paralleelselt kasutuses odav Boch ja kallis AEG. Esimene maksis ca 350 eurot, teine 1 100 eurot. Boch on täpselt 0 korda vajanud remonti ja peseb ideaalselt Väga kallis AEG meil muud ei teegi kui vajab putitamist. Ma usun, et ca 100 korda on selle 8 aasta jooksul olnud vaja AEGi putitada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Wihrpool on meie neg kogemus. Remont remondi otsa, lõpp jäätmejaamas. Electroluxi seepärast kiitsingi, et kõik Wihrpoolid külmkapist peale läksid selle firma nn odavama otsa masinate vastu vahetusse ja E kestab siiani. Ongi ligi 6 aastat. Ise hooldan, pole remonti vaja läinud

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.08 14:46; 15.08 15:25; 16.08 20:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on 8 aastat kasutuses eraldiseisev Beko. Nüüd, eelmisel kuul oli vaja remontida esimest korda, aga viga oli lihtne – üks paneeli juhe oli lahti ja ei andnud ühendust.
Muidu mahutab palju, peseb hästi ja on üllataval kombel vaiksem, kui mu õe integreeritav Elektrolux.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul 10 a vana Electrolux ja ühtegi juppi pole veel vaja läinud.

Sul ühtlasi puudub ka see kurikuulus funktsionaalne lugemisoskus.

Sai ju öeldud, et tänased masinad ei ole need, mis 10a vanad. Millisest sõnast sa täpsemalt aru ei saanud?

Mitteeestlane oled?

No mul on ka sama firma pesumasin. 6 aastat vana. Pole ka remonti vajanud. Tahad väita, et praegu on olukord teine? Aastal 2019 on toimunud mingi totaalne allakäik?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.08 20:17; 16.08 21:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aastal 2019 on toimunud mingi totaalne allakäik?

See pole mingi allakäik vaid teadlik turundus, mis inimesi kiiremini uusi asju ostma ja tootjale käivet tekitama sunnib. Kindlasti oled sellest sinagi kuulnud, et juba mitmeid aastaid programmeeritakse vead masinatesse sisse? Sellised, mille parandamine on kallim kui uue masina ostmine.
Mu pesumasina remondimees rääkis sama – hoidke ja hooldage oma 5-aastast Boschi hästi, enam sellist ei toodeta, uutel on sisikond kuluvamast materjalist, elektroonika vajab ka sagedamini vahetust. Boschi nimi oli aastaid tagasi kvaliteedi märk, praegu enam mitte ja ka Miele hakkavat alla käima (kuigi mitte hinnas 🙂 )

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.08 00:51; 17.08 12:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitan mürataset vaadata. Meil oli eelmine hirmus lärmakas ja põhimõtteliselt ainult mürataseme järgi valisingi uut. Uus peseb nii, et ei kuulegi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on sul päris hea jutt, et Electrolux ei kesta 10 aastatki aga sealjuures on neil järelturg. Ei tea kes ostab siis selle 9 aastat vana Electroluxi kui 10 aastat ükski vastu ei pea?

Sa ei saanud pihta. Ma pidasin silmas seda, et kui näiteks kolme aasta pärast hakkad täna ostetud masinat müüma, siis kindlasti leidub entusiaste, kes selle ära ostavad. Ise võtad taas kolmeks aastaks uue.

Kui oleksid tähele pannud, siis teaksid, et enamus skandinaaviast nii toimibki. Või sa arvasid tõega, et SELLISED kohad, mis on vähekasutet masinaid pungil täis, ostavad need juba tehasest kasutatuna?
Ei ole, keegi on nedega kusagil ikka paar kuni mitu aastat nõusid ka pesnud ja siis uue ostnud. Et purunemist ja jama ennetada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.08 19:01; 16.08 07:47; 17.08 08:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Electrolux nõudepesumasinaga on mul isiklik hea kogemus, aga samuti kiidan Bekot. Odav ja praktiline valik, hea tööloom.
Teemaalgataja valitud Bekol on ainult üks viga – roostevabast terasest uks. Odavamal tehnikal kipub see roostevaba teras olema üks paganama pehme materjal, hästi kiirelt läheb mõlki, kriipse-kraapse täis ja näpujäljed on pidevalt näha.

Teemaalgataja, aga kas sa RDE.ee-st ka oled vaadanud? Minu meelest neil on hinnad sageli palju odavamad. Sinu soovitud kahte masinat seal vist polnud, aga samalaadsete omadustega küll.
Ma ei tee siin reklaami, lihtsalt olen viimasel aastatel palju suurt kodutehnikat pidanud välja vahetama ja lõpuks olen kõik just sealt tellinud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neist kahest võtaks Electroluxi, puhtalt selle pärast, et järelturg on neil parem ja juppide saadavus (isegi garantiiajal) samuti parem.

Mis mul sellest järelturust peaks olema? Müüma vast ei lähe? Juppe on mõlemal variandil saadaval. Endal 15 aastat vana AEG, midagi pole tal vahetanud. Kui töötab, mis hea pärast ma peaks iga kolme aasta pärast vana masinat müüma ja uut ostma. Meil on tööl uhiuus nõudepesumasin, ma ei näe oma vanaga mingit vahet, et peaks neid kogu aeg vahetama.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.08 12:36; 17.08 13:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on tööl uhiuus nõudepesumasin, ma ei näe oma vanaga mingit vahet, et peaks neid kogu aeg vahetama.

Kui sul tööl see uhiuus masin saab 4-5 aastat vanaks, siis näed vahet – toda juba parandatakse ja putitatakse, aga sinu ülivana AEG võib sama edukalt edasi töötada. No sellest siin jutt ongi ju – 15 aastat tagasi oli masinatel teine kvaliteet!

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.08 00:51; 17.08 12:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No sellest siin jutt ongi ju – 15 aastat tagasi oli masinatel teine kvaliteet!

Jah, oli natuke teine jah, ma näen seda teiste masinate pealt, mida olen pidanud ümber vahetama, kõik 15 aastat tagasi soetatud. Külmkapp on näiteks nüüd viletsam, kuigi sama firma ja sama hinnaklass, aga riiulid kõik paari aastaga nurkadest katki. Samas nii hullud nad nüüd ka ei ole, et vaid 4-5 aastat vastu peaks, see on liialdus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.08 12:36; 17.08 13:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, oli natuke teine jah, ma näen seda teiste masinate pealt, mida olen pidanud ümber vahetama, kõik 15 aastat tagasi soetatud. Külmkapp on näiteks nüüd viletsam, kuigi sama firma ja sama hinnaklass, aga riiulid kõik paari aastaga nurkadest katki. Samas nii hullud nad nüüd ka ei ole, et vaid 4-5 aastat vastu peaks, see on liialdus.

Väga liialdus ei ole. Sõltub palju kuidas sul juhtub õnne olema. Mõni on päris töökindel, teine samal ajal ostetud asi on rohkem katki kui töötav. Aga üldiselt on nii jah, et kui 4 aastat vastu peavad tuleb juba rahul olla. Loodan, et mu paar vanema aastakäiguga kodumasinat on veel pikalt töised.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja siin!

Mõtlesin nüüd väga pikalt järele ja otsustasin et ostan Electroluxi. Ostsin masina ära ja praegu peseb esimest masinatäit intensiivpesuprogrammiga.
Eks ma pärast ütlen kuidas siis läks.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.08 13:43; 15.08 15:17; 19.08 14:08;
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Kodunurk Uue nõudepesumasina ost