Esileht Lapse ootamine Uued koroonapiirangud ja mehed uuringutele ning sünnitusele

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Uued koroonapiirangud ja mehed uuringutele ning sünnitusele

Postitas:

Huvitav kas tekivad jälle piirangud ka meestele uuringutel ning sünnitusel osalemisel või jääb siiski nii nagu praegu ja vaktsineeritud saavad kaasa? Pelgulinna sünnitusmaja lehelt veel uut infot ei leidnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas eelmiste koroonapiirangute ajal ei lubatud mehi sünnitusele kaasa?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmise laine ajal said mehed terve aja sünnitusele kaasa, kas vaktsiini või negatiivse testiga, miks seekord ei peaks saama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sünnitasin eelmiste piirangute ajal kevadel ja mees sai sünnituse juures olla ning pärast sünnitust paar h ka haiglas viibida. UH jm visiidid samuti üksi. Elites tegime 4D UH ja seal sai härra kaasas olla, samal ajal nt TÜKis mitte, hinnavahe oli paar euri ja käisimegi koos Elites tegemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sünnitasin piiranguaeg ja mees ei saanud ei sünnitusele ega külastama. Itks sünnitasin.

Ning ämmakavisiitidele ega uh uuringutele ei saanud mees kaasa.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sünnitasin Lõuna-Eesti haiglas ja teen seda ka nüüd kuigi elan 1,5h autosõidu kaugusel

Ainus normaalne haigla, mis ei küsi mingeid teste, vaktsiine ja perepalati saad igal juhul. Isegi kui päris perepalateid ei peaks jätkuma (pole veel kuulnud, et seda oleks juhtunud) saab tavapalatisse (ehk ema-lapse palatisse) mehele lisavoodi ????

Iga sünnitaja on haiglale tähtis ja ei ole mingit ebanormaalset konveiermeetodit. Ja ei pea keset koridori sünnitama nagu Tartus üleeelmine suvi oli, sest kohti lihtsalt polnud saada 🙂

LEHi sünnitusosakond sai alles hiljuti renoveeritud seega seal on lihtsalt super sünnitada. Ise vaatasin sünnitustoa aknast lumist metsa ja päikesetõusu, mis aitasid valusid üle elada

+5
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul mehel on see esimene ja ilmselt ka viimane laps, oleks ikka väga nõme kui teda kaasa ei lubata. Aga kui sünnituse juurde ei lubata, siis sünnitan kodus.

Nagunii mehega ju sisuliselt 24/7 ninapidi koos, süljevahetuse ja kõigega, seega ei ole mingit vahet nakkuse koha pealt, kas naine läheb üksi või koos mehega.

+1
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagunii mehega ju sisuliselt 24/7 ninapidi koos, süljevahetuse ja kõigega, seega ei ole mingit vahet nakkuse koha pealt, kas naine läheb üksi või koos mehega.

See reegel pole ju sind silmas pidades tehtud, vaid ülejäänud haigla turvalisuse pärast. Aga tahaks uskuda, et lastakse ikka mehed kaasa, lihtsalt test tuleb haiglas ära teha ja testi tulemuseni maski kanda. Kusjuures olen aru saanud, et seda nõutakse ühtviisi nii vaktsineeritutelt kui ka vaktsineerimata inimestelt. Tuttav käis alles hiljuti sünnitamas, jäi haiglasse … natuke hiljaks, ja oli üsna vihane, sest mingi õde üritas pressi ajal koroonatesti teha, kuigi lapsel pea juba paistis. 😀 Õnneks möirgest siiski piisas, et veenda neid seda siiski pisut hiljem tegema.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin rase sept 20 – mai 21. Uuringud üksi. Aga mees sünnitusele. Itk. Meest ei testitud. Mind viidi pärast protseduurile ja intensiivi – mees oli beebiga sünnitustoas, kuni narkoosist ärkasin. Beebi toodi mulle, meest enam juurde ei lastud (ei olnud mul ka mingi raske seisund) See jäi selle 2h sisse, mis tavaliseltki sünnituspalatis veel ollakse. Kui mul oleks nt protseduuri ha ärkamisega kauem läinyd, vot huvitav, kas mees oleks pidanud ikka 2h lahkuma (eeldusel, et palatit pole vaja teisele sünnitajale).

Hiljem juunis sünnitusjärgses kontrollis jäi mulje, et vaktsineeritud tohtisid uuringutele kaasa minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin rase sept 20 – mai 21. Uuringud üksi. Aga mees sünnitusele. Itk. Meest ei testitud. Mind viidi pärast protseduurile ja intensiivi – mees oli beebiga sünnitustoas, kuni narkoosist ärkasin. Beebi toodi mulle, meest enam juurde ei lastud (ei olnud mul ka mingi raske seisund) See jäi selle 2h sisse, mis tavaliseltki sünnituspalatis veel ollakse. Kui mul oleks nt protseduuri ha ärkamisega kauem läinyd, vot huvitav, kas mees oleks pidanud ikka 2h lahkuma (eeldusel, et palatit pole vaja teisele sünnitajale).

Hiljem juunis sünnitusjärgses kontrollis jäi mulje, et vaktsineeritud tohtisid uuringutele kaasa minna.

Jah, vaktsiinipassi esitamisel lubatakse mehi praegu vähemalt Pelgus kaasa I ja II trimestri skriiningule

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Itk’s saab mees ka max 48h vana negatiivse PCR testiga Oscari ja LA ultrahelisse kaasa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Lapse ootamine Uued koroonapiirangud ja mehed uuringutele ning sünnitusele