Esileht Koroonaviirus COVID-19 Uued reeglid: laste rutiinne igahommikune testimine koolides

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: Uued reeglid: laste rutiinne igahommikune testimine koolides

Postitas:
Kägu

“<span style=”color: #212529; font-family: Roboto, sans-serif;”>Kiirtestimine toimub lihtsa ja lapsesõbraliku kiirtestiga, mida saavad lapsed ise koolipäeva alguses õpetaja juuresolekul teha.”</span>

 

Miks mina õpetajana pean hakkama oma tööaega kulutama õpilaste testimisele?

Hommikuste häälestusringide asemel pean hakkama läbi viima testiringe või?

 

+9
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ving ja hala. Kõik on tehtud lihtsaks, üks ikka vingub

+10
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaastunne. Pandeemia sakib.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis hääletusringe sa oma õpilastega pead?

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nina limaskesta sorkimine kahtlast vedelikku sisaldava vatitupsuga. Palju õnne, kes selle türanniaga kaasa lähevad. Lasete oma lapse limaskesta tuksi keerata, tekivad kroonilised siinuse probleemid ja jumal teab, mis sadat sorti muud hädad veel takkaotsa.

+2
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nina limaskesta sorkimine kahtlast vedelikku sisaldava vatitupsuga. Palju õnne, kes selle türanniaga kaasa lähevad. Lasete oma lapse limaskesta tuksi keerata, tekivad kroonilised siinuse probleemid ja jumal teab, mis sadat sorti muud hädad veel takkaotsa.

Nad seda ila testi ei tee?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea ila testi kohta. Ainus normaalne lahendus antud juhul oleks selline , kus sülitad kuhugi topsi ja sealt siis saaks mingi tulemuse. Igasugu kurguloputused jms asi tähendab kahtlase aine kokkupuudet limaskestaga ja jumal teab, mis ained seal sisalduvad. Türgi PCR testipulga vatitupsud sisaldasid näiteks kurikuulsat grafeenoksiidi. Samamoodi osad Hiinast tulnud näokaltsud sisaldasid grafeenoksiidi ja keelati ära Kanada terviseameti poolt seepärast.

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oeijah te oma grafeenoksiidiga…

Räägiks päris probleemidest ka vahelduseks?

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

24 1.klassi õpilast saavad oma nina ette selle test kit-i, õpetaja ütleb “läks” ja hakkab see juntsu oma süljeümbrikuga pusima ja pipetiga oma sülge mööda lauda vedama ja ja…

Lisaks läheb see vastuollu õigusega andmete privaatsusele ju?

 

 

 

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii et sinu jaoks ei ole grafeenoksiid mingi probleem. Kanada terviseamet on siis kamp idikaid, et grafeenoksiidi sisaldavad maskid ära keelas.

Kordan veelkord oma mõtet – kui limaskestad puutuvad kahtlase ollusega kokku, siis võib see tekitada ärrituse. Kui see ärritus hakkab korduma 3 korda nädalas, siis on sinusiit karanteeritud. Limaskest peab hakkama sellest ärrituse põhjusest, kahtlases ainest , vabanema ning oledki pidevas nohus selle testimise pärast. Kurguloputusvedel samamoodi, mei ei tea, mis jura seal loputusvedelikus sees on.

Kui mul oleks laps koolis, siis võtaks koheselt lapse koduõppele, kuniks idootsed nõuded on lõpetatud.

+1
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mul oleks laps koolis, siis võtaks koheselt lapse koduõppele, kuniks idootsed nõuded on lõpetatud.

Jah, eks see segane olukord panebki mõtlema, et need, kellel on veel aega ja vahendeid selliseks võimalikuks olukorraks ette valmistada, seda ka teevad.

Paljudele inimestele praegu oleks lapsega koju jäämine ja ise koolitamine põnts rahakotile, mida lubada ei saaks (liisingud-laenud, natuke kõrgem elustandard, kui peaks jne).

Maskidel ja meditsiinil on muid probleeme ka peale grafeenoksiidi, mida ilmselt natuke tõsisemalt võetakse, kui neid adresseerid. 4-8 tundi järjest maski – eriti sellist, mis on halva kvaliteediga, ei ole hea kanda – akne, bakteriaalsed infektsioonid, psühholoogiline cTrauma jne.

Mis aga loputusvedelikku puutub, samuti ei tea – olen ise ainult seda testi teinud, kus tuleb ila mingisse pütti koguda ja siis sealt edasi. Kas koolides kasutatakse siis teisi variante?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Süljetesti probleem on see, et enne seda ei tohi tund aega süüa-juua-nätsu närida. Ei saada ju last hommikul söömata kooli… Kardan, et need testid ei hakka olema väga täpsed. Ja ninatestist mu algklassilaps keeldub kategooriliselt peale kahte korda päristestil käimist. Ma ei ole iseenesest testimise vastu, aga mõtlen lihtsalt, et kui palju valetulemusi sealt hakkab tulema!

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis tehtaks teste kodus.

Valepositiivseid ja valenegatiivseid tuleb niikuinii.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui koolidele antakse need süljetestid, siis on asi lihtne, vähemalt neil, kes on seda kodus korragi vanema juhendamisel teinud. Ma olen enda teise ja neljanda klassi lapsi sellega testinud. Ei ole tõesti midagi keerulist. Kodus, vanemal ja lapsel koos seda teha. Klassis eeldaks see, et peale õpetaja on näiteks kooliõde ja abiõpetaja, ühesõnaga veel täiskasvanuid, kes suudavad seda klassitäit jälgida, et kõik need asjad õigesti teeks. Või siis hakkab see toimuma nii, et järjest lähevad ükshaaval tunnist kooliõe juurde, see teeb päev otsa lastele neid süljeteste. Koormus igal juhul meeletu sel juhul.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kuskil on välja öeldud, et see testimine just hommikul peaks toimuma? Pole nagu märganud, nii et see kõik tunglemas hommikul kell 8 kuskil koolisaalis testimas, on ilmselt üle vindi arusaam. Tõenäolisemalt hakkab see ikkagi toimuma ju võimaluste piires, sh ka ajaliste võimaluste piires, nii nagu kooliõde + lisapersonal (ei tea, kust see leitakse) päeva jooksul neid teste korraldada suudavad.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii et sinu jaoks ei ole grafeenoksiid mingi probleem. Kanada terviseamet on siis kamp idikaid, et grafeenoksiidi sisaldavad maskid ära keelas. Kordan veelkord oma mõtet – kui limaskestad puutuvad kahtlase ollusega kokku, siis võib see tekitada ärrituse. Kui see ärritus hakkab korduma 3 korda nädalas, siis on sinusiit karanteeritud. Limaskest peab hakkama sellest ärrituse põhjusest, kahtlases ainest , vabanema ning oledki pidevas nohus selle testimise pärast. Kurguloputusvedel samamoodi, mei ei tea, mis jura seal loputusvedelikus sees on. Kui mul oleks laps koolis, siis võtaks koheselt lapse koduõppele, kuniks idootsed nõuded on lõpetatud.

No millist kvaliteetset koduõpet pakub inimene, kes kirjutab “karanteeritud”?

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Praeguse viiruse leviku juures on testimisringist igal juhul rohkem kasu, kui sellest “häälestusringist”. Kooliajal vihkasin selliseid imelikke nämmutamisi (kui ma õigesti oletan, mis see häälestusring on) enne millegi tegemist. Usu mind, õpilased saavad selliste asjadeta ka tunni teema juurde asutud.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis tehtaks teste kodus.

Valepositiivseid ja valenegatiivseid tuleb niikuinii.

Ma kahjuks ei usu, et sedasorti lapsevanemad, kes praegusel ajal nohuse lapse kooli saadavad, üldse mingit testi kodus teeks lapsele. Saab ju lihtsalt öelda, et testisin ju,

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis tehtaks teste kodus.

Valepositiivseid ja valenegatiivseid tuleb niikuinii.

Ma kahjuks ei usu, et sedasorti lapsevanemad, kes praegusel ajal nohuse lapse kooli saadavad, üldse mingit testi kodus teeks lapsele. Saab ju lihtsalt öelda, et testisin ju,

Jah, tolade ohjamiseks piirame ajudega inimesi ka. Lahe ühiskond.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, tolade ohjamiseks piirame ajudega inimesi ka. Lahe ühiskond.

Kas sina oled siis see, kes näitab näpuga – tema on tola, tema last testime?

Rikkad ja targad paratamatult peavad natuke rohkem tegema ja järgi aitama ka tolasid ja rumalaid. Ja seda seepärast, et neil tarkadel ja ilusatel oleks endal ka turvalisem elada. Miks üldse igasugu sotsiaaltoetused välja on kujunenud – justnimelt turvalise ühiskonna tagamiseks. Paraku need, kes suudavad-tahavad-oskavad, peavadki teistest rohkem panustama. Ajalugu on korduvalt näidanud, et teisiti paraku ühiskonnad stabiilsena ei püsi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sina oled siis see, kes näitab näpuga – tema on tola, tema last testime?

Ei, ma olen see inimene, et kui testida, siis kõiki asjaosalisi.

Ei meeldi sildistamine. Miks ma seda “tolade” juttu räägin, on valitsuse uutest meetmetest. Vaktsineerimata inimeste kaitseks… No mina ei vaja teie kaitset, ma olen läbi põdenud ja kõik on hästi. Aga kuna kusagil eksisteerivad mingid valitsuse-silmis-lambad, keda tuleb iseenda eest kaista, kannatame me kõik 🙂

Ja testiga tuleb ALATI mingi % valepositiivseid/negatiivseid – sellele vaatamata, nakkuse levikut pidev kiirtestimine aitaks siiski vähendada.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sina oled siis see, kes näitab näpuga – tema on tola, tema last testime?

Ei, ma olen see inimene, et kui testida, siis kõiki asjaosalisi.

Ei meeldi sildistamine. Miks ma seda “tolade” juttu räägin, on valitsuse uutest meetmetest. Vaktsineerimata inimeste kaitseks… No mina ei vaja teie kaitset, ma olen läbi põdenud ja kõik on hästi. Aga kuna kusagil eksisteerivad mingid valitsuse-silmis-lambad, keda tuleb iseenda eest kaista, kannatame me kõik ????

Ja testiga tuleb ALATI mingi % valepositiivseid/negatiivseid – sellele vaatamata, nakkuse levikut pidev kiirtestimine aitaks siiski vähendada.

Vaktsineerimine aitab ka vähendada. Nägin omaenese pere pealt. Üks laps oli just koroonas. Kõik elasime ninapidi temaga koos, kallistasime, lapsed magasid samas toas. Väljas levitamas vaktsineeritud pereliikmed ei käinud. Mitte ükski vaktsineeritud pereliige ei nakatunud, ka mitte samas toas magav vaktsineeritud laps. Seega vaktsineerimine on juba oluliselt levitamise protsenti vähendanud ja sel viisil annab tunduvalt kokku hoida seda suurt keskkonnavaenulikku prügihulka (lõputud testid- tikud jne) ja ajakulu, kui testitakse ainult neid, kellel ei ole mingi meetmega veel nakatamisohtu vähemaks viidud.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kuskil on välja öeldud, et see testimine just hommikul peaks toimuma? Pole nagu märganud, nii et see kõik tunglemas hommikul kell 8 kuskil koolisaalis testimas, on ilmselt üle vindi arusaam. Tõenäolisemalt hakkab see ikkagi toimuma ju võimaluste piires, sh ka ajaliste võimaluste piires, nii nagu kooliõde + lisapersonal (ei tea, kust see leitakse) päeva jooksul neid teste korraldada suudavad.

Otsisin artiklist välja:

<span style=”color: #212529; font-family: Roboto, sans-serif;”>Kiirtestimine toimub lihtsa ja lapsesõbraliku kiirtestiga, mida saavad lapsed ise koolipäeva alguses õpetaja juuresolekul teha.</span>

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on loogiline, et koolipäeva alguses. Muidu jõuab ju nakatunu kõigiga juba kontakti sattuda päeva jooksul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on loogiline, et koolipäeva alguses. Muidu jõuab ju nakatunu kõigiga juba kontakti sattuda päeva jooksul.

Siis oleks kõige parem üldse kodus see test ära teha. Aga siin ju jälle ei saa “usaldada”, et kõik seda teevad.

Sagedase kiirtestimise strateegiat toetab ka perearst (kuigi artikli kontekst on hooldekodud)

https://www.err.ee/1608383957/perearst-veel-100-000-inimese-vaktsineerimine-on-reaalne

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No meie ja kahe sõbra peres aga oli nii, et lapsed said koolist koroonaviiruse, kõik teised tahtsid ka läbi põdeda, seega mingisugust distantsi ei hoidnud, kallistasime ja mina nt. magasin haige lapse kõrval mõned ööd. Ja mitte keegi teine haigeks ei jäänud….

Siin saaks praegu öelda, et näe vaktsineerimine kaitseb, aga keegi meist pole põdenud ega ka vaktsineeritud. Ja keegi teine haigeks ei jäänud. Vaktsineerimine kaitseb 🙂

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No meie ja kahe sõbra peres aga oli nii, et lapsed said koolist koroonaviiruse, kõik teised tahtsid ka läbi põdeda, seega mingisugust distantsi ei hoidnud, kallistasime ja mina nt. magasin haige lapse kõrval mõned ööd. Ja mitte keegi teine haigeks ei jäänud….

Siin saaks praegu öelda, et näe vaktsineerimine kaitseb, aga keegi meist pole põdenud ega ka vaktsineeritud. Ja keegi teine haigeks ei jäänud. Vaktsineerimine kaitseb ????

Jäävate tüsistuste risk läbipõdedes on 1:16, vaktsineerides 1:1 000 000 Kas on ikka mõistlik endale vabatahtlikult seda haigust otsida?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kust võtsid need andmed?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Uued reeglid: laste rutiinne igahommikune testimine koolides