Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Uuel ringil siis taas.

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )

Teema: Uuel ringil siis taas.

Postitas:

Liitun siis ka nüüd uuesti Teiega kallid ootel emmed.Tegin täna hommikul testi kuna mittu hommikut ja päeva on olnud sellised iiveldused +tihe wc käik.Ja peale poja sündi lasin panna spiraali aga seda ei saanud kaua.Kuna olid hullud kõhuvalud.Nagu näha siis ei ole ka spiraal see mis kaitseb raseduse eest.Seega nüüd siis uuesti ootel ja loodame ka lõpuni vastu pidada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kõhuvaludest oleks pidanud juba aru saama et see sulle ei sobi…Ju siis ei kaitsnud ka…Aga noh, nagu sa ise sellepeale kindlasti ütled \”Ju ta siis niiväga tahtis tulla\”…..nagu ikka need \”oops\” juhtumid tekivad ja ütlevad 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.01 11:48; 27.01 15:40; 27.01 18:39; 27.01 21:19; 28.01 14:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ossa jeerum :D. No jõudu igatahes :).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja tahaksid uuesti rase olla ja last saada,see käis küll kähku:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.01 11:52; 27.01 20:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]No kõhuvaludest oleks pidanud juba aru saama et see sulle ei sobi…Ju siis ei kaitsnud ka…Aga noh, nagu sa ise sellepeale kindlasti ütled \”Ju ta siis niiväga tahtis tulla\”…..nagu ikka need \”oops\” juhtumid tekivad ja ütlevad :)[/tsitaat]

Noh, praegu on tõesti tegemist just selle \”ju ta siis ise nii väga tahtis tulla\” juhtumiga, arvestades eelnevaid raskusi. See läheb lausa rubriiki \”imesid sünnib\” :). Palju-palju õnne!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.01 13:00; 27.01 15:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ja tahaksid uuesti rase olla ja last saada,see käis küll kähku:)[/tsitaat]

No abordi vastu olen kohe kindlasti ei poolda seda ja kui peab tulema siis las ta tuleb.Eks tal ole soov nii suur meie sekka tulla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Noh, praegu on tõesti tegemist just selle \”ju ta siis ise nii väga tahtis tulla\” juhtumiga, arvestades eelnevaid raskusi. See läheb lausa rubriiki \”imesid sünnib\” :). Palju-palju õnne![/tsitaat]

Eks peab siis nii minema.Suured tänud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õnne, jõudu ja vastupidamist. Meil lapsed ühevanused, ei kujutaks küll ette kui peaks uue ootele jääma 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Niipalju kui mina olen vaadanud, siis sünnituse ja raseduse vahe võiks ikka 1,5a olla. Tõepoolest pole organism veel taastuda jõudnud ja teisele lapsele võib midagi vajaka jääda ja kui midagi väga hullu ei ole lapsel viga, siis natuke kiiksuga tulen ilmselt küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Niipalju kui mina olen vaadanud, siis sünnituse ja raseduse vahe võiks ikka 1,5a olla. Tõepoolest pole organism veel taastuda jõudnud ja teisele lapsele võib midagi vajaka jääda ja kui midagi väga hullu ei ole lapsel viga, siis natuke kiiksuga tulen ilmselt küll.[/tsitaat] Nalja teed või? Mul lastevahe 1a1k ja minu teine on tõesti kiiksuga ,sest oskab nii matemaatikat ,kui füüsikat paremini,kui teised tema vanused ju see tema kiiks siis ,sa ei kirjutanud muidugi millist kiiksu sa silmas pead.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laste vahe tuli 1,5 aastat.Jäin rasedaks küll natuke hiljem kui Sina praegu aga ei ole siin hullu midagi!Sa oled tubli ja saad hakkama.Mul teine juba peaaegu 4-kuune ning nüüd läheb aina lihtsamaks.
Väga vahva uudis ning jõudu, jaksu ja palju õnne teie perele!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui olla kursis,siis teemaalgatajal oli esimese rasestumisega probleeme,siis tundub teise lapse \”ise\”tulek täiesti suure imena minu arvates.
Palju õnne:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea mis sel esimesel siis nii teie vastu oli et tulla ei tahtnud ja teine nüüd kohe vupsti ja valmis:D Lastega ei käi nii et \”ju ta siis nii väga meie juurde tahtis tulla\”…Lapsed tulevad planeeritult või hooletusest, seega on väga haige ja nõme väljend \”ta nii väga tahtis meile tulla\”.
Tunnen kaasa su kehale ja esimesele lapsele. 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.01 11:48; 27.01 15:40; 27.01 18:39; 27.01 21:19; 28.01 14:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea jah kus see öeldud on et kui laste vahe vähem kui 1,5 aastat siis kiiksuga tahaks ka teada mis kiiks siis tuleb. mul vennaga ei ole aastatki vahet tähendab siis ema jäi mul kohe jutti rasedaks ja mu arust pole nagu mingit erilist kiiksu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei tea mis sel esimesel siis nii teie vastu oli et tulla ei tahtnud ja teine nüüd kohe vupsti ja valmis:D Lastega ei käi nii et \”ju ta siis nii väga meie juurde tahtis tulla\”…Lapsed tulevad planeeritult või hooletusest, seega on väga haige ja nõme väljend \”ta nii väga tahtis meile tulla\”.
Tunnen kaasa su kehale ja esimesele lapsele. :([/tsitaat]

Tunne endale kaasa, ausõna, no küll võib mõnes õelust olla? Seda oli nüüd küll täiesti piinlik lugeda. Mida te tahate teemaalgatajast siis? Et aborti teeks või? Kui inimene on 6 aastat last saada üritanud ja siis lõpuks see õnnestub nö kunstlikul teel, siis arvata on, et ta on asjade sellisest käigust ise ka üllatunud, samas on selge ka see, et abort ei ole mõeldav ju? Ja mina ei loe küll kusagilt välja, et ta ise nüüd nii hirmsasti suurest vaimustusest hõiskab, eks iga täie mõistusega inimene saab aru, et tegemist on suure koormusega nii kehale kui ka vaimule, lisaks tõesti ei tea ette, kuidas rasedus üldse kulgeb.
Aga siin kaastunnet avaldada, nagu oleks põhjust kedagi või midagi leinata, on häbiväärne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.01 13:00; 27.01 15:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raske kindlasti on, aga pärast lastel tore koos kasvada 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis siin enam hurjutada, latseke tulekul ju.
Ja las tema tulla! Palju õnne perelisa puhul!
Kui oled hakkaja tegelane (ja kindlasti oled), siis kulgeb see rasedus sul kenasti ja saate vahva pisikese inimese oma perre juurde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pisikebmw, ma soovin sulle hästi palju jõudu ja muidugi õnne ka! 🙂 See on ikka täitsa ime ja tuleb avasüli vastu võtta.
Siin mõni Kägu on ise \”kerge\” kiiksuga, aga tuleb neile andeks anda, sest nad tegelikult ei tea sinu tausta ja kui pikalt tegelesid sellega, et üldse last saada. Viljatul paaril ei tule lapsed möödaminnes hoolimatusest, see on ikka suur õnn ja ime!
Palju õnne ja hoia ennast!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei tea mis sel esimesel siis nii teie vastu oli et tulla ei tahtnud ja teine nüüd kohe vupsti ja valmis:D Lastega ei käi nii et \”ju ta siis nii väga meie juurde tahtis tulla\”…Lapsed tulevad planeeritult või hooletusest, seega on väga haige ja nõme väljend \”ta nii väga tahtis meile tulla\”.
Tunnen kaasa su kehale ja esimesele lapsele. :([/tsitaat]

OOT MA EI SAA ARU SINUST.KAS SUL KADEDUSEUSS SEES VÕI MIS?KUI SUL ON ARMASTAV ABIKAASA,MAJ. SEIS KORRAS JA PISIKE POEG SIIS MINA EI ÜTLEKS,ET HOOLETUSEST.JA MIS SELLEL VÄLJENDIL VIGA ON.ESIMEST OOTASIME NIIGI PEA 6A.SINU ARUST PEAKS MA OMA LAPSE TAPMA VÕI,ET TEEKSIN ABORDI.UNUSTA ÄRA.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teistele norm.mõtlemisega suured tänud.Ja kindlasti hoian ennast,et pisike ime kasvaks ja sünniks meie perre terve lapsena.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui last ei planeerita,siis ta tulebki hoolimatusest 😀
Imega küll tegu ei ole….Tavaliselt ikka nii ongi et kui mees ja naine seksivad siis seemnerakust võib hakata kasvama laps..tavaline elukäik 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.01 11:48; 27.01 15:40; 27.01 18:39; 27.01 21:19; 28.01 14:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]pisikebmw kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

OOT MA EI SAA ARU SINUST.KAS SUL KADEDUSEUSS SEES VÕI MIS?KUI SUL ON ARMASTAV ABIKAASA,MAJ. SEIS KORRAS JA PISIKE POEG SIIS MINA EI ÜTLEKS,ET HOOLETUSEST.JA MIS SELLEL VÄLJENDIL VIGA ON.ESIMEST OOTASIME NIIGI PEA 6A.SINU ARUST PEAKS MA OMA LAPSE TAPMA VÕI,ET TEEKSIN ABORDI.UNUSTA ÄRA.[/tsitaat]

MIda sa röögid siin?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne teile!
Paljud ei saa vist aru, et esimene laps on sündinud ifi abiga ja nüüd teine laps hakkas kasvama arstide sekkumiseta= See ongi ju IME!!!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Palju õnne teile!
Paljud ei saa vist aru, et esimene laps on sündinud ifi abiga ja nüüd teine laps hakkas kasvama arstide sekkumiseta= See ongi ju IME!!!!![/tsitaat]
Täpselt minagi seda arvan.Aga on inimesi kes ei saa aru ega mõista seda.Aga tänud Sulle.
T

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui last ei planeerita,siis ta tulebki hoolimatusest 😀
Imega küll tegu ei ole….Tavaliselt ikka nii ongi et kui mees ja naine seksivad siis seemnerakust võib hakata kasvama laps..tavaline elukäik :)[/tsitaat] Tead planeerimata laps ei tähenda, et laps oleks soovimatu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin ei ole midagi halba kui teine kohe tulekul,ongi esimesel lõbusam kasvada:)Minul näiteks on esimese ja varsti sündiva lapse vahe 10 aastat,see suht halb kuna 10 aastane ei viitsi selle pisikesega küll tegeleda(mängida).ja teistega jagamisest ei tea ta ka midagi,harjunud kõik omale saama.sa ära kuula neid kritiseerijaid,see ikkagi sinu elu ja naudi seda pisikebmw:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.01 11:52; 27.01 20:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ime oleks see kui laps hakkaks kasvama õhust ja armastusest…Kui naine ja mees seksisid(mida üldiselt on vaja teha et last saada), siis ei ole imega siin miskit pistmist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.01 11:48; 27.01 15:40; 27.01 18:39; 27.01 21:19; 28.01 14:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uskumatult õelaid inimesi liigub siin. Kui midagi tarka öelda pole, olge parem vait selle asemel et niisama õelutseda. Lõppkokkuvõttes teete endale ka sellega teene – nimelt tuleb kõik s..tt teile endile ringiga tagasi!
Teemaalgatajale edu ja jaksu!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.01 21:26; 29.01 11:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole küll konkreetse looga kursis, kuid olen kuulnud, et paljud \”viljatud\” paarid, kes lapsendavad või lõpuks siis lapse saavad, et neil kaob pärast lapse saamist see nii öelda pinge lapse saamiseks ja siis jäävad rasedaks. Beebi on ju super uudis! Palju palju õnne 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

deema1 tänud Sulle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Uuel ringil siis taas.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.