Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Uuel ringil siis taas.

Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )

Teema: Uuel ringil siis taas.

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Palju õnne, pisikebmw, Sulle ja Su perele!
Olge kõik hoitud ja olgu teil rohkelt rõõmu oma lastest![/tsitaat]

Suured tänud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemalagatja, palju palju õnne Sulle minu poolt. Need õelutsejad on siin lihtsalt kadedad, kusjuures ma ei saagi aru, mis inimestel viga on,kogesin ise paljude tuttavate käest sama suhtumist kui teatasin oma uuest rasedusest (esimene laps aastane), tihtipeale mitte ei soovitud õnne, vaid vaadati kuidagi imelikult, küsiti kiiresti, kas nö tööõnnestus. Siis hakati ütlema kuidagi kummalise tooniga, et oi kui julge valik ikka. Ausalt ma ei saa aru sellisest suhtumisest, ise olen õnnelik, laps planeeritud ja tahan oma õnne teistega jagada aga kui seda tegema hakkasin tekkis tunne, et olen kuriteoga hakkama saanud. Laste vanuse vahe on iga vanema oma otsustada ja teised kõik võiks seda õnne jagada,mitte hakata vihaseid nooli pilduma. Lapsed on meie elu ja õnn,isegi kui mingi aeg on väga raske. Minul oli ka esimesega palju probleeme, oli mul väga pisi ja enneaegne aga praeguseks see raskus juba kõik ununenud ja jäänud on vaid suur suur rõõm. Teemaalgataja sulle ilusat ootusaega ja kena kosumist:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa vist päris kuulus perekoolis..No et kohe oma titeuudisest siia teema tegid jne…Tähelepanuvajadus suur äkki? Et saada ikka palju õnnesoove jne:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.01 11:48; 27.01 15:40; 27.01 18:39; 27.01 21:19; 28.01 14:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täitsa lõpp – loen ja imestan, mis inimestel viga ON 🙂
Täitsa tunne tuleb peale, et kägu nime alt postitades tohiksid lubatud olla ainult positiivsed kommentaarid – niisama õelutsemine ja tänitamine tuleks kõik ära keelata! 😀

Pisikebmw – jumala pärast ära reageeri sellistele kommentaaridele ja naudi sina ikka oma perega suurt rõõmu ja imet! PAi teile!

Mis puutub imedesse, siis mina usun ja suhtun lapse saamisse nagu imesse – see et kahest pisikesest rakust tekib midagi nii imelist ja täisulikku on kogu maailma suurim ime!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]proviisor25 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Täitsa lõpp – loen ja imestan, mis inimestel viga ON 🙂
Täitsa tunne tuleb peale, et kägu nime alt postitades tohiksid lubatud olla ainult positiivsed kommentaarid – niisama õelutsemine ja tänitamine tuleks kõik ära keelata! 😀

Pisikebmw – jumala pärast ära reageeri sellistele kommentaaridele ja naudi sina ikka oma perega suurt rõõmu ja imet! PAi teile!

Mis puutub imedesse, siis mina usun ja suhtun lapse saamisse nagu imesse – see et kahest pisikesest rakust tekib midagi nii imelist ja täisulikku on kogu maailma suurim ime! [/tsitaat]

Ei ma pane neid pahasid komm.tähele.Eks igaüks mõtleb seda mida tahab.Olen õnnelik,et mul on armastav abikaasa kes toetab ja supper tore pisipoeg.Küll saame hak.ja pole hullu midagi.Egas see maailma lõpp nüüd ole.Olen tubli ja pean vastu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Ly_ kirjutas:[/small]
[tsitaat]Need õelutsejad on siin lihtsalt kadedad, kusjuures ma ei saagi aru, mis inimestel viga on,kogesin ise paljude tuttavate käest sama suhtumist kui teatasin oma uuest rasedusest (esimene laps aastane), tihtipeale mitte ei soovitud õnne, vaid vaadati kuidagi imelikult, küsiti kiiresti, kas nö tööõnnestus. Siis hakati ütlema kuidagi kummalise tooniga, et oi kui julge valik ikka. Ausalt ma ei saa aru sellisest suhtumisest[/tsitaat]
Tegelikult ongi nii, et väga paljud naised on alateadlikult kadedad neile naistele, kel neist endist rohkem lapsi on. Isegi, kui ise enam rohkem ei taha, ikkagi on kadedad. Et umbes teine on siis kuidagi \”edukam emane\” või midagi taolist. Väikese vanusevahe puhul võib olla ka kadedus tähelepanu pärast, mis emale paratamatult osaks saab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates väga õige tähelepanek! Minu kallal pole küll õelutsetud (vähemalt minu kuuldes) aga olen oma paarile sõpsile pidanud etteheiteid tegema sellel teemal, kuna nad on ühiseid tuttavaid kirunud. Kui endal ikka lapsesoov hingel kripeldab ja mees kindlalt ei ütleb siis kirutakse teisi kes on otsustanud järgneva lapse sünnitada – küll on põhjus emapalgas ja küll ei mõtle inimesed majanduslikult jne jne.
Selle asemel võiks rõõmu tunda ja rasedale head soovida!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.01 21:26; 29.01 11:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ega igakord ei ole asi hooletuses, minu kaksikud sündisid spiraaliga. See pole ju hooletus, kuna teadsin, et kaitsevahend olemas. Järelikult tahtsid tulla:)
Palju palju õnne!!!
[/tsitaat]

Täpselt sama siin.Ka mina arvasin,et see kaitsevahend hoiab ära.Aga näed.Järelikult soovib siis tulla .Tänud õnnesoovide eest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Uuel ringil siis taas.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.